Dvadsaťročná Samantha žije spoločne so svojou panovačnou matkou, no nevychádza s ňou práve najlepšie. Ich vzťah je komplikovaný kvôli problémovému dospievaniu Samanthy, ktorá všetky ťažkosti rieši alkoholickými večierkami a neviazaným sexom. Avšak po jednej noci s neznámym cudzincom v aute sa všetko zmení. Zo začiatku je presvedčená že dostala pohlavnú chorobu, no časom zisťuje, že je to niečo oveľa horšie a nebezpečnejšie; niečo, čo radikálne zmení celý jej život. (kubqo)

BrianStorker

Tak trochu podivné drama (o horror se jedná až v poslední minutě snímku), kde chybí ono základní "kdo a proč". Film vlastně končí tam, kde by mohl začínat onen avizovaný dobrý horror. Bohužel však končí v tom nejlepším. Pokud vám tento snímek nic nedá, tak alespoň se poučíte v medicíně, že lékař je schopen diagnostikovat chřipku a vyrážku poslechem srdce a pohledem do uší. A pokud máte abnormálně nízký tep? No a co!? To nic není :-)) ()

Crazynka

Může obsahovat SPOILER. Dlouho jsem zvažovala jestli komentovat či ne, ale vzhledem k tomu, jak moc znepokojivý pocit ve mě film zanechal mi nedá to nepopsat... Film mě překvapil, chvílemi mi připadal zdlouhavý, místy nechutný ale na druhou stranu tak strhující, že jsem posledních cca 20 minut skoro nedýchala. Ve chvíli, kdy zamilovaný chlapec došel ke splnění snu, který se změnil v noční můru jsem s vytřeštěnýma očima sledovala, co bude dál... a ten konec byla už jen třešnička na dortu. ()

sluzevsky

Zpočátku sympatická Najarra Townsend, která si naivně myslí, že je lesbička - to jen proto, že ho v sobě doposud neměla, si po pár sklenkách na diskotéce přeci jen zahobluje, načež záhy zjistí, že má tam dole vyrážku. Aby toho ale nebylo málo, pipinka Samantha je navíc postižena zánětem spojivek, ze kterého se nakonec vyklube něco víc. Krom toho, že odpaněné lesbičce ze dne na den krvácí oči, padají vlasy a nehty, má vyrážku nahoře i dole a z vagíny jí lezou červy - hnije zevnitř, nekecám, ba dokonce měla v sobě další úd a ten byl červíky polochtán - řeší jakožto z posledních sil se vlekoucí žijící mrtvola nejednoduché životní situace, jako jsou hádky s matkou, která jí obviňuje z fetování (a taky že má recht, dcera je zlobidlo nezbedný!), nedařící se pěstitelství speciálně šlechtěné orchideje a nakonec - jak přiznat ostatním lesbičkám údový prohřešek a svou vlastní hnilobu? Musím říct, že herecký výkon je vskutku chvalitebný a efekty ujdou (vyrážka dole vidět nebyla), nicméně scénář je děravější než švýcarský ementál a to je škoda, jelikož dotáhl-li by se námět, byť klidně beze změny zpracování, při dodání pointy by film nemusel být k zahození. ()

Knor

Velmi slušný snímek, který bych hororem úplně neidentifikoval. Jde tu víc o příběh a o postavy. Nápodobná Thanatomorphose byla samoúčelná humusárna bez hranic, tohle se mnohem více blíží realitě. A myslím, že pustit to občas nějakým divokým teenagerům jako instruktážní video co by se mohlo stát po vášnivém úletů s cizí neznámou osobou, by nebyl úplně blbej nápad. Líbilo se mi to, i když ve mě větší šrám zanechala Thanatomorphose. Dávám hodně silné tři. ()

movemat

V rámci body horor efektov takmer nič, čo by sme nevideli už pred takmer 30 rokmi v Muche. Dej však nie je ladený do sci-fi módu ale vychádza z bežného života, čo možno nie je nejak extra cool, ale zážitok je vďaka tomu o to intenzívnejší. ()

Najt

Slušný horůrek, kdy se z relativně pěkně holky stává monstrum. Ať už fyzicky, tak i psychicky. Konec je pak slušné psycho a závěr připomíná už něco ve stylu zombie. ()

jafuska

Toto je film pro velmi nizký okruh diváku, kdo má rád horory,přijde si na své, ale dívat se na nechutné věci, to může opravdu jedinec se silným žaludkem, ale já k nim určitě nepatřím, nelíbilo se mi na filmu vůbec nic, ()

Solverino

Trocha hnusu, pomalý příběh (který vlastně není příběh) a nakonec.... ? Celkem mě to nijak nenadchlo. Potenciál tam byl, ale chtělo by to dotáhnout. ()

vipeerr

Konečně něco trochu nového. Zombiecká apo pojatá úplně od kořene. Sice nebylo vysvětleno kdo byl záhadný muž který vir přenesl takže zase můžeme jen domýšlet ale tohle se mi líbilo. Člověka to děsí a nepotřebuje k tomu tmavé scény ani vrzající dveře. Bravo hlavní herečce, snad se sní někdo v životě ještě vyspí ^ ()

Themilhaus

Tak to byl fakt nášup B.jovým "zombíí" penisem , kterým evidentně Samantha pěkně dostala a pak už se to vyvíjelo velmi zvrhle a nechutně a tak nějak to poukázalo na jeden s možných vzniků "zombí" a musím uznat, že to bylo celkem masakrální podání a za to musím dát 4 hvězdy! ()

dzberry

Echech! Skvělý béčkový nářez aneb latentní reklama pro americkou mládež na pánskou ochranu... Děcka, kuwa, používejte ty šprcky, jinak vám z toho zezelená oko...echech... ()

lusa

Zombie - Patient Zero. Nechať sa opichať nekrofilom môže mať fatálne následky :) telesný rozpad Samanthy je na úrovni, no celkovo príbeh nezaujal. ()

XXXXXXXX

Stejně jako i v Neutečeš, i tady všechno začalo jedním opileckým sexem s mužem s příznačným přízviskem B. J. Netrvá to dlouho a Samík chytne zombí filcky. A než bys řekl nekróza začne se Ti přede zraky Samantha měnit v solidního zástupce homo nekrosis. A když už teda ví, že je na tom fakt špatně, rozhodne se, že se o problém "podělí" s přáteli. A tak tedy postupně vyjebe se svou snobskou lesbo přítelkyní, kamarádkou která si na Ni dělala už dlouhou dobu nárok a zkrátka nepříjdou ani otravný expřítel, či snobská matka. Jenom si tu drobet chybělo vysvětlení, jak k "problému" přišel třeba pacient 0, od kterého průser chytila Sam, nebo jaké byly jeho další osudy. Vzhledem k tomu, že pro kikinu vše skončí po 72 hodinách, nejde mi na rozum jak mohla pácka nula někde uprostřed filmu náhodně potkat a jak to, že pácek vypadal relativně normálně. No koukám, že se nám letos bude točit dvojka, tak uvidíme, třeba tam nějaké otázky vysvětlí... Když koitus, tak jedině s ochranou!!! ()

Pitryx

Zpočátku děsná nuda, pak je jen trochu zajímaví proměna, zde + maskérům a pak podivný konec. Nikdo si neláme hlavu s vysvětlením, proč taky, ať si to divák, za peníze co vyhodil, domyslí sám. Třeba to odbudou ve dvojce. Takže tedy jaksi ve výsledku nic moc. I když filmu dlužno uznat kousek té atmosféry, tak zase nutno konstatovat, že proměnu už udělal pan Cronenberg. ()