Reklama

Reklama

Čupakabra

(TV film)
  • Česko Texaské vraždící zrůdičky (více)

Obsahy(1)

San Antonio, štát Texas. Telá príslušníkov rôznych drogových kartelov sú nájdené zavraždené, znetvorené a zbavené všetkej krvi. Nekompromisný agent protidrogovej jednotky Carlos Seguin (Erik Estrada) zistí, že hrozné vraždy má na svedomí svorka netvorov, ktoré zodpovedajú smrtiacim predátorom známym z miestnych legiend. Carlos sa spolu so svojou novou horlivou partnerkou Tracy Taylorovou (Julia Benson), svojhlavým synom Tommym (Jorge Vargas), s ktorým už dávnejšie dobre nevychádza, a ďalšími obyvateľmi mesta musí postaviť proti krvilačným príšerám a čeliť im v zúfalej bitke pri múroch slávnej pevnosti Alamo. (Incantator)

(více)

Recenze (39)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Při sledování tohohle braku jsem málem brečel. Mám rád zvířecí béčka a většinou je i nadhodnocuju ale tohle ani nešlo. Nejenom že příběh je naprosto stupidní a tak trochu jsem čekal spíše historickej horor ale on se prakticky mohl vyskytovat kdekoliv a bylo by to jedno. On tenhle film dokáže vyvolat i křeče protože tenhle film je fakt kravina. Jediná věc co mě udržela byly scény se samotnou Čupakabrou ale i tak to je málo. Od režiséra zábavného Ice road terror bych čekal daleko více. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Céčkové balení zaručeno. Ostřílený a dva roky ovdovělý protidrogový agent Carlos už zažil ve své bohaté kariéře ledacos a jen tak ho něco nepřekvapí. Ale ani ve snu by ho nenapadlo, že bude ve svém texaském rajonu nahánět krvelačná mýtická stvoření jménem Chupacabra. A to s pomocí party delikventů se kterými se stýká jeho nezvedený, pubertální syn. Terry Ingram si nechtěl připustit, že jeho filmy nemají valnou kvalitu a opět z jakéhosi nesoudného přesvědčení (vy)vrhl další výplod s tragickým Erikem Estradem v hlavní roli. To je vám tedy případ. V tomhle filmu klidně všichni mohli hrát zadarmo, protože nikdo si žádnou výplatní pásku nezasloužil. Estrada se svojí vervou budil smích a chtěl to hrát na charisma. Když se však na motorce oděný v kůži zjevil v záběru za nímž se skvěla krajina ubíhající ze zadní projekce, vypadalo to legračně. Krvelačných monster bylo sice dost, ale jejich zakomponování do obrazu bylo na současné (i televizní) poměry hodně přisprostlé. O to horší, že záběrů s nimi byla pěkná porce. Chupacakabru bych zde v tomto ztvárnění připodobnil k zmutovanému psu. Horor si na kecy moc nepotrpěl a vřítil se po hlavě do akční jízdy bez rozpočtu v němž byl k vidění do sebe zahleděný Estrada, pár kriminálních týpků a dvě agentky a řada trikově mizerných monster. Nešetřilo se malinovkou zakoupenou těsně před natáčením v místním supermarketu a ta byla rozlévána na hektolitry po place, aby to vypadalo zatraceně brutálně. Ingram však nedodal režijní stylovost a není pomalu scény, která by byla poutavá anebo jakkoliv napínavá. A filmu chyběl rovněž nadhled. Bral se snad až příliš vážně. Zbyla tedy především akční jízda s několika překvapivě funkčními nápady, která (nechtěně) pobaví na vlastní nízký účet diváky mající v oblibě filmy kategorie C a níže. Ve své kategorii se film s tristní trikovou stránkou a adekvátním hereckým obsazením neztratí. Doporučení však tomuhle výplachově splachovacímu horůrku určitě nedávám velká. Mé hodnocení: 40% ()

Reklama

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Tyhle typy levných guilty pleasure hororů mám rád, ale tady bylo prostě od začátku do konce všechno špatně. Děj uspává a nebaví. Místy jako by si to hrálo na něco čím to prostě být nemůže. SyFy občas zaboduje, ale to není tenhle případ. Zvažoval jsem, že dám aspoň tu 1* já totiž podobně jako kolega Campbell kašlu na zdejší procenta a rád tyhle filmy nadhodnocuji, ale tady fakt není za co. No dokoukal jsem to a prostě ne víc se mi o tom psát nechce je to zbytečný. Prostě je to odpad. Nedá se svítit, musí se zhasnout.5% ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

SyFy je proste SyFy a koho to nebaví, nech to radšej ani nepozerá. Ja som si už na to zvykol a až na pár vydarenejších výnimiek (Tasmanian Devils, Abominable Snowman, Arachnoquake...) ide zväčša len o jednoduchú, neškodnú easy-cheesy hororovú zábavku. Mňa to však vcelku baví a neinak to bolo aj pri tomto nájazde Chupacabrov, ktorí sa rozhodli zaútočiť na americké malomesto:-) ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Tvůj táta je pořád polda......... První záběry na čupakabry a už jsem věděl do čeho jdu. Triková stránka je příšerná ta obsahová ještě horší. Hudba se trochu snaží, ale to je vše. Herci neherci si běhají po Alamu a ládují ho dynamitem až se divím, kde ho tolik do té tašky nabral (nebo to byl tlumok?) Ale furt se něco děje, tak že žádná nuda. CITÁT - To bude v cajku......... No je to příšernost (to je ironie), ale už jsem se tak dlouho nezasmál, že jsem to prostě musel dokoukat (je to horor, ne komedie). Jedna hvězda za pobavení a Julii Bensonovou. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v San Antoniu v americkém státě Texas. (Terva)

Reklama

Reklama