Režie:
Chan-hong ParkScénář:
Ji-woo KimHrají:
Jin-hee Park, Shin-il Kang, Jae-seong Choi, Ae-ri Jeong, Il-hwa Lee, Deok-moon Choi, Il-gook Song, Gyoo-cheol Kim, Yong Woo, Ga-eun Kim, Yeon-woo Jo (více)Hrají
Jin-hee Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)
Shin-il Kang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Jae-seong Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Joseon chongjabi (2014) (seriál)
Ae-ri Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (seriál)
Byeoleul ddadajwo (2010) (seriál)
Il-hwa Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Deok-moon Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Il-gook Song
Jižní Korea
Gyoo-cheol Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Yong Woo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Arangsaddojeon (2012) (seriál)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Ga-eun Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Pod královniným deštníkem (2022) (seriál)
Náš první život (2017) (seriál)
Yeon-woo Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Haiseukool - reobeuon (2014) (seriál)
Byeong-choon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Věrní své pověsti (2017) (seriál)
Wangeun saranghanda (2017) (seriál)
Hyeon-tak Sin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Haiseukool - reobeuon (2014) (seriál)
Manyeoyooheui (2007) (seriál)
Keonbbang seonsaengkwa byeolsatang (2005) (seriál)
Yeong-hoon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Minami shineyo (2009) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Ah-rin Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dětský doktor (2013) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Gogyocheosewang (2014) (seriál)
Kan-hee Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Odvážný poslíček (2017) (seriál)
1%ui eoddungut (2016) (seriál)
Miseu hammurabi (2018) (seriál)
Hyeon-bin Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jaebeoljib Maknaeadeul (2022) (seriál)
Moosa Baekdongsoo (2011) (seriál)
Churieui yeowang (2017) (seriál)
Yong-min Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Baempaieo geomsa (2011) (seriál)
Tae-woo Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Yooryung (2012) (seriál)
Young-hee Hwang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Kimgwajang (2017) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Peiji teoneo (2016) (seriál)