Matthew se setká s dívkou svých snů. Na koleji, v zaseknutém výtahu a bez světel… se vášnivě pomilují. Ačkoliv Matthew její tvář nikdy nespatřil, tajemná dívka mu poplete hlavu. Na druhý den, když se po horké noci probudí ve své ložnici, je dívka pryč. Jednoduše mu zdrhne z postele. Romantik Matthew o ní ví jen to, že bydlí na místní dívčí koleji. Nezajímá ho, zda má neznámá o další setkání zájem, rozhodne se ji za každou cenu vypátrat. No, zrovna lehké to nebude. Na koleji ho čeká výslech stovky "podezřelých" a navíc sladkých dívek. Podaří se láskou šílenému Matthewovi opět najít v moři děvčat tu pravou? (Intersonic)

numi

Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, že nekoukám na další teenagerskou komedii s fekalními vtipy, ale na teenagerskou komedii s trapnými nefekálními vtipy. To je asi jediný rozdíl, kterým se tenhle film odděluje z dlouhé řady ostatních. Jo, a ještě v hlavní roli nenajdete nebušeného hezouna, který sice neumí hrát, ale všechny puberťačky ho budou "žrát" - v tomhle snímku najdete nenabušeného ťuňťu, který neumí hrát a nezaujal by ani tu filmovou Doru z knihovny (můj názor - nejsem ale puberťák a už vůbec ne puberťačka). Film je navíc nebušen neuvěřitelným množstvím moralitek, které jsou podávány příliš násilnou formou a v zásadě ani nefungují. Je to škoda, protože scénář až tak naivní není a možná z toho šlo vytřískat i průměrně zábavnou komedii. [červenec 2006] ()

buldock

Trochu odlišně a vcelku zajímavě pojatá teenage komedie o hledání té , která si to s naším hlavním hrdinou "rozdala" ve výtahu a poté zmizela. Slušná zábava na nedělní odpoledne , plná hezkých "koček" , no pánové ruku na srdce , kdo by se nemrknul. ;-) Film: 55% ()

runner85

LOL :D uznávam sladké dievčence tam rozhodne boli, to nepopieram, dokonca tam bolo aj toho vtipu zo začiatku, ale tak čo čakať od filmu kde hneď na začiatku mu dá tajomná dievčina vo výťahu a on potom počas celého filmu ju hľadá nooooo a koniec filmu je tak sladučký ... škoda že som to nevidel v roku 2001 možno by to bolo aj za 4* ()

O´Neill

Ačkoliv jsem ze začátku říkál něco ve smyslu "jestli tohle vydržím, nedám tomu odpad" tak postupně se film vcelku rozjel a konec byl docela slušný. A proto tomu klidně dám 3 hvězdičky. Docela jde na to, že jsem měl naplánovaný odpad ne? ()

Juto

V tomto filme je veľa klišé, ale niektoré jeho časti sú vtipné a niekedy priam zaujímavé. Jedna sa o jednu z tých lepších romantických komédii. 6/10 ()

fantoci

Nemyslím ten film že by byl blbost to určitě ne, ale taky to není nic světobornýho. Přemýšleli jste nad tím dějem? Kdybych byl holka a s někým si užil ve výtahu a bylo to fakt skvělý tak bych mu dal určitě lepší stopu než spodní prádlo. Nebo to u vás holky chodí tak že když je někdo dobrej v posteli tak je lepší ho co nejrychlejc opustit? To je asi blbost, že jo? Takže zapomeňte na to. Jo sou tamdobrý scény ale není jich tolik a navíc jak pravil kolega těch pěkných holke tam není tolik. Navíc jedna z nejhezčích je lesbička (což může bejt sexy:)) a co se týče jiných tak já osobně třeba nerad holky co jim padaj z intimních míst na schody určitý kulatý kovový věci..... ()

Estrellita

Neuvěřitelně úchylnej film, kterej má v sobě naprosto čisté a nádherné "cosi". A toto "cosi" mě pobavilo a rozesmutnělo zároveň a ještě mi dalo náměty na přemýšlení... A proto, nehledě na (ne)kvality filmu, jsem se rozhodla to "cosi" ocenit. ()

Mrkvič

Skvělé herecké obsazení, vynikající forma komentáře a mnoho zajímavých rad o sexu a vztazích. Do toho všeho ještě moře vtipných scén a máme z toho překvapivě příjemnou komedii. ()

Bobik9

Ze začátku jsem se trochu lekl, že si ten film bude hrát na něco, čím býti nemůže. Postupně se ovšem z toho stala fajn tuctová romatická komedie, s kalsickým vyústěním, že se všichni mají krásně. Pár hezkých holek, lehce nevěrohodný Jonathan Tucker a bohužel zakřiknutý DeBello, který z toho mohl udělat mnohem větší srandu. ()

mickyreed

Strašný ... jako idiotská filmová brožura plná pseudo intelektuálních keců snažící se popsat, jak to mezi holkama a klukama vlastně je (ale veskutečnosti není) ... * za mrdlýho spolubydlícího, díky kterýmu sem se občas zasmál a pár dobrejch songů v soundtracku ()

sskrblik

Další z řady tuctových amerických teenage komedií. Tahle má poměrně hloupej námět a ani není zábavná. Jedna z milosti a za pěkný holky. ()