Heavy Lies the Crown (S04E02) (epizoda)

Fantasy / Sci-Fi / Drama

USA, 2017, 42 min

• KM Phoenix

Fascinující je obecná strategie přeživších z kosmu, kdykoliv se objevil problém s vidlákama z povrchu tak vše šlo takto, nejprve je nutné se vzdát a při té příležitosti jim i pokud možno odevzdat mnohonásobně pokročilejší zbraně s doufáním, že to všichni přežijí a nějak je dostanou zpět. Když proběhne toto, tak je nutné celou záležitost otočit a provést nějaký menší (či větší) masakr. Myslím, že by zkusili krok 1. jednou a už by nebyl nikdo kdo by mohl udělat krok dvě, natož celý proces ještě někdy opakovat. Nicméně zde se to zdá jako životaschopná ("viable") strategie, kterou zde s úspěchem využívají stále dokola.(27.2.2017)

• Necrotongue

A je to tady, teď už jsem to v sobě nedokázal dusit. Mozkový trust náctiletých inženýrů, biologů, jaderných fyziků, chemiků a lékařů se opět staví do první linie v boji za záchranu lidstva a potom, co dokázali v dřívějších epizodách za pomoci trosek a základního vybavení vytvořit jednu vzduchotěsnou místnost, pouští se nově do utěsnění celé Arkadie. Jak snadné. Nemohou chybět velká prohlášení, krize osobností a patos.(4.10.2017)

,,Sometimes hope is more important than truth."(7.5.2017)