Reklama

Reklama

Ach, ty Vánoce

(TV film)
  • Kanada Fir Crazy (více)
TV spot

Obsahy(1)

Žena, která vyrůstala na farmě pěstující stromky, nesnáší Vánoce. Souhlasí však, že bude naposledy prodávat stromky u stánku. Tyhle Vánoce možná nebudou zrovna veselé, neboť se pustí do křížku s bohatým podnikatelem, který chce její rodinný podnik zavřít. Dokáže vánoční nálada vyřešit situaci a přijde i na trochu romantiky? (Universal Channel)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (16)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Kam na toto stále dokola a dokola chodia? To bola naozaj záplava klišé ako na bežiacom páse, teda tradične najmä ku koncu. Prvá polovička filmu sa v podstate celkom dala, hoci všetko bolo až príliš predvídateľné. OK, je mi jasné, že vianočný film sa proste väčšinou odvíja na tej happy krivke, ale určite sa to dá spraviť aj menej prehnaným spôsobom. To sa týka najmä tej magickej premeny chamtivého a nepriateľského Garyho, ktorý sa z arogantného starca razom zmenil na toho najdobrosrdečnejšieho muža New Yorku. P.S. Sarah Lancaster v úlohe Elise bola naozaj šarmantná. ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

"Fir Crazy" jsem si pustila aniž bych věděla o jeho hodnocení na čsfd a jsem za to moc ráda - bez předsudků je to totiž neskutečně příjemný film, který určitě vánočně naladí. Ano, naplňuje veškerá klišé a je předvídatelný od první minuty, ale romantika nehraje až tak hlavní prim a celé je to v podstatě o na první pohled nepříjemných, ale v jádru dobrých lidech, kteří musí potlačit nepříjemné vzpomínky aby opět mohli propadnout kouzlu Vánoc. Prostředí prodeje vánočních stromků je originální a sympatické stejně jako všechny postavy. Párkrát jsem se i zasmála. Jeden z těch opravdu lepších vánočních filmů. ( A mimochodem, po shlédnutí lituji, že jsem se nezúčastnila prodeje stromečků, když jsem měla šanci:) ) ()

Reklama

suzanne1997 

všechny recenze uživatele

Velmi dobrý film, sice mi to ani tak jako komedie nepřipadalo /nesmála jsem se od začátku do konce/, taky to mělo několik míst, kdy jsem přesně nevěděla, co myslí nebo byly tak trošku hluché, ale mohla bych to označit jako romantický film, kdy všechno dobře dopadne a nemusíte u ní moc přemýšlet, já myslím, že slovo šance by mohlo tento film vystihnout a pokud vás zajímá, proč? Tak se podívejte, nejedná se o film typu odpad, ale na něco víc než průměr v tom filmu je. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Nenáročná vánoční pohodovka o hledání ztraceného kouzla Vánoc, vystavěná snad ze všech tradičních klišé, které vánoční filmy znají a mají ve svém arzenálu. Milá jednohubka, která sice nepřekvapí silou ani novátorstvím, což je možná dobře, ale neurazí a vánočně naladí. Což je taky dobře. Je to celé zkrátka jako hezky nazdobený vánoční stromek. Znáte ho, víte jak vypadá, znáte všechny ozdobičky, baňky a řetězy, které jsou na něj navěšené, ale stejně se vám líbí. Je to prostě vánoční stromek a od něj ani nechceme aby byl pokaždé jiný a originální. A je jedno jestli je to smrk nebo borovice. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Při prodeji vánočních stromků se dají zažít všelijaké zajímavé věci, jako například boj se sobeckým Vánoce nesnášejícím člověkem nebo nalezení té pravé životní lásky. To vše čeká na hlavní hrdinku tohoto milého vánočního filmu, který je v mnoha ohledech jiný než většina vánočních filmů, které jsem dosud viděl. Především se jedná o vůbec první vánoční film, který se odehrává ve zvláštním prostředí prodeje vánočních stromků. Už to je na tomto filmu originální, a díky tomu mě film dokázal maximálně zaujmout, protože toto prostředí je zde hlavním hybatelem děje, což opravdu najdete v málokterém vánočním filmu (pro mě osobně je toto vůbec první vánoční film, kde tomu tak je). Dále hlavní hrdinka, ale i všechny ostatní zde objevující se postavy jsou sympatické a příjemné a ve výsledku se tak jedná o krásný, milý a pozitivní film, který si určitě zaslouží pozornost každého, kdo má rád Vánoce a každoročně pečlivě vybírá ten nejlepší možný živý vánoční stromek, který se pak bude skvět během vánočního období u něj doma. Já si Vánoce bez živého stromku neumím představit, a i proto mi je tento film tak blízký. Za svou originalitu a příjemné vyznění ode mne tento snímek získává čtyři hvězdy. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama