Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Televizní reportérka (J. Pidrmanová) se vypraví se svým kameramanem a zároveň životním partnerem (M. Hofmann) do vesnice za manželským párem (M. Kantorková a J. Skopeček), který má právě oslavit šedesát let spokojeného manželství. Zastihne ale oba ve stavu nejvyššího rozčilení, hádek a výčitek. Všechny křivdy vyplouvají na povrch. Podaří se manžele přesvědčit, že jejich diamantovou svatbu by stálo za to nakonec přece jen natočit? (Česká televize)

(více)

Recenze (8)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Do této povídky byli velice příhodně obsazeni Jan Skopeček s Janou Pidrmanovou a nečekaně příjemným Josefem Cardou. Vtipné, uvěřitelné, realistické, navíc v krásných přírodě i hezké chaloupce. ()

Master19 

všechny recenze uživatele

Výborný komediální příběh se skvostnou dvojicí diamantových manželů. Ale celkově je to vtipné a citelně ze života. ()

Reklama

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dědek sa neoholí a neoholí, takže diamantová svadba sa (ne)vyvíja podľa predstav štábu. Ale nebola by to pohotová reportérka, keby sa riešenie nenašlo. Vytasí všetky ženské zbrane, na deda aj na babu, a možno sa reportáž podarí. Epizóda má množstvo skvelých dialógov a dve pekné pointy, takže silné štyri hviezdy. –––– ... Pod to dáme Mendelsona a je vymalováno. Jedno oko nezůstane suchý. –––– Poslední dobou mně už jenom pije krev. Posledních dvacet let. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • V čase 49:38 je možné v televizi vidět vysílání pořadu Události v regionech (od r. 2007). O reálné vysílání se ale nejedná, a to z několika důvodů: na obrazovce chybí logo stanice, v grafice ČT24 byl spodní text psán verzálkami (a ne malými písmeny) a pořad Události v regionech nikdy nebyl vysílán v odpoledním čase, ale pouze v podvečer. Ve spodním textu se také nachází drobné překlepy a vysílání obsahuje podivné střihy. (David7)

Reklama

Reklama