Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 1 (2004) (série)
Scénář:
Andrej CvetkovKamera:
Alexandr UstinovHrají
Jurij Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Nilov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Selin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Ivars Kalninš
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
TASS je zplnomocněn prohlásit... (1984) (seriál)
Lásky ve městě (2006) (seriál)
Dmitrij Murašev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Děti Arbata (2004) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Natalja Ščerbakova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Maxim Sergejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Obaruchin
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Maslakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Orlov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Vladimir Baranov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Ivanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Petrov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Pavlov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Mark Gavrilov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Klaďko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Arťom Ančukov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Ivanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vachtang Beridze
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)