Epizody(3)

Aiden Hoynes je dokonalá štika v dravých vodách britské politiky. Bezskurpulozní hráč v rouše beránčím, který se v touze po moci rozhodne vsadit vše na jednu kartu a prohraje. Hlavně proto, že ho podrazí nejlepší přítel, který sám baží po větším vlivu a rozhodl se odklidit z cesty všechny nebezpečné protivníky. Hoynes samozřejmě zuří, ale pak jeho žena, také politička, dostane nabídku na ministerský post ve vládě a Aiden v tom vidí příležitost k pomstě. Jenže vše se nakonec neodvíjí tak docela podle jeho představ. (kareen)

Recenze uživatele Radiq k tomuto seriálu (1)

The Politician's Husband (2013)

Politikařina je vždy plná falší, lží, hyen a inteligentů, kteří si myslej, že jsou něco víc. A tak není divu, že i v této minisérii se s tím setkáme, načež to má působit trošku šokujícím dojmem... ale mě to teda nemůže překvapit. Ať je to v Británii nebo u nás, všude je to stejná pakáž. Emily Watson fakt vypadá jak nějaká poližtyčka a David Tennant umí zahrát všechno, takže po herecké stránce není co vytknout. Horší je to se scénářem - moc mě to nezaujalo. Jejich machinace, intriky a politické cíle kolem mě jenom tak chodily, než aby se stavily na kafe a pokec a chytly mě. A tak jediny, co mě udivilo a překvapilo, tak to, že britskej politik si užije sexu víc, než já. Ale jinak není co závidět... ale každému co si zaslouží, že. ()