VOD (1)

David (Zach Galifianakis) je nekomplikovaný muž, který uvízl v monotónním životě. Den co den usedá za volant svého obrněného automobilu, aby odvážel obrovské sumy peněz jiných lidí. Jediným vzrušujícím momentem v jeho životě je flirtování s kolegyní Kelly (Kristen Wiig), která ho však brzy zatáhne do těžko uvěřitelného dobrodružství. Skupinka nepříliš inteligentních loserů, pod vedením Steva (Owen Wilson), plánuje vyloupit banku a David jim v tom má samozřejmě pomoci. Navzdory absolutně amatérskému plánu se ale stane nemožné a oni mají najednou v kapse 17 miliónů dolarů. A protože tato partička je opravdu bláznivá, začne je hned ve velkém roztáčet. Peníze létají vzduchem za luxusní a kolikrát i zbytečné věci, ale nedochází jim, že pro policii tak zanechávají jasné stopy... (Forum Film CZ)

Trailer 2

HorrFi

Tak jsem dneska musel bohužel opět kroutit hlavou, když jsem zjistil, že tomu zdejší kritici a znalci udělili pouhých 55%.. to mi hlava nebere, protože tu Zach opět skvěle zahrál losera a blázna a vtipných scén tu bylo opravdu dost.. námět sice neni zase tak originální a cool, ale mohlo to dopadnout i hůř.. ()

venison

Nejsem zrovna milovníkem crazy komedií, ale "Zilionáři" mi vážně sedli.. Je to sexy, šťavnatá a hlavně dost přepálená komedie.. Akce je akční, všechno je barevné, pořád se tam něco děje, kostýmy jsou naprosto ulítlé - "Zilionáři" mají prostě šťávu.. Zach Galifianakis to rozjel na maximum a Kristen Wiig mu zdárně sekundovala.. Udělat z true story pošahanou komedii je senza nápad :-) ()

Courtemanche

Vynikající komedie. Zach jak utržený ze řetězu, tušení nemám co se bude dít za minutu, svižný, perfektní Sudeikis - takhle má vypadat bláznivý film. K tomu komediant-mim Owen Wilson skoro nemá prostor, tím pádem automaticky nic nekazí, takže super. Těch 54% - myslím si - není zrcadlem kvality, spíš diváka. ()

sedm.1

Komedie, kdy na jeden povedený fór připadají čtyři, v lepším případě, nefunkční, v tom častějším, trapný, až spíše úplně debilní. A jelikož je jich tu dohromady deset, i slabší počtář zjistí, že se za celou dobu dvakrát pousmát není zrovna komediální tornádo. Navíc většina humoru je postavena na infantilně se chovajících, či přesněji řečeno, vypatlaných postavách, v čele s nesnesitelným komediálním antitalentem Zachem Galifianakisem, jenž mě svými mimickými výrazy a vzevnějškem tak sral, že on místo aby tu podívanou táhl strmě nahoru, tak u mě jí spíš nekompromisně potápěl ke dnu a jen jsem se utvrdil v tom, že je to totální mimoň a trapák. Zápletka je jinak tuctová pytlovina, s hromadou klišé, hloupostí a tvůrčí nesoudností, bez šťávy a bez logiky, s nezajímavými a primitivními postavami a závěrem tak přiblblým, že tohle natočit a pustit to i ven, na to už musí mít někdo koule, ostatně stejně jako divák, který to je dobrovolně ochoten a schopen podstoupit. Za mě se tak každopádně jedná o přitroublou rádobykomedii, s mizerným castingem, trapným humorem a nenápaditou zápletkou, takže doporučuji s tímto rozhodně neztrácet čas. ()

EvilPhoEniX

Přesně ten typ komedie, kde jsem se smál od začátku do konce. Zach Galifianakis je výborný ocas, ten chlap mě prostě baví a za doprovodu svůdné Kristen Wiig a fajn Owena Wilsona nešlo moc toho pokazit. V roli assasina potěší i Jason Sudeikis, tedy se zde sešly poměrně velké hvězdy na komediální scéně. Námět je správně trhlý byť né příliš originální,ale film obsahuje spousta vtipných situací a nestyděl jsem se smát nahlas. Super. Určitě zhlédnu vícekrát. 80% ()

• V jednom kratším záběru jste mohli zahlédnout známého miliardáře a hráče pokeru Dana Bilzeriana v roli federálního vyšetrovatele FBI. (Arnyfe)
  • Pôvodne sa mal film volať Loomis Fargo, ako odvolanie sa na prepad banky Loomis Fargo Bank z roku 1997 v Charlotte, Severnej Karolíne, pri ktorom bolo ulúpených 17,3 milióna amerických dolárov v hotovosti. (beso74)

Související novinky

Rytíři ze Šanghaje dostanou pokračování

Rytíři ze Šanghaje dostanou pokračování

10.09.2016

Jackie Chan a Owen Wilson se konečně chystají na třetí díl "šanghajské" série. Chon Wang a Roy O'Bannon se poprvé objevili v roce 2000 ve westernu Tenkrát na východě, jen aby se o tři roky později… (více)

Jack Black ministrem obrany

Jack Black ministrem obrany

18.05.2015

Režisér Jared Hess se proslavil komedií Napoleon Dynamit, svůj debut nicméně dodnes nezastínil. Boží zápasník ani Divnej týpek příliš kladných ohlasů neposbírali, Hessovu reputaci ale možná napraví… (více)