Zilionáři

Zilionári

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2016, 95 min

• Necrotongue

Na to, že jsem měl velký problém pokračovat po úvodní čtvrthodině ve sledování, jsou dvě hvězdičky slušným úspěchem. Za to, že jsem vytrval, může vlastně jen Kristen Wiig, pro kterou mám už dlouho slabost. Děj se později přece jen zmátořil, zafungovaly na mě konečně i některé humory, ale podruhé už se tomuto filmu obloukem vyhnu.(7.1.2020)

Peníze charakter nekazí, jen jej obnaží, aneb The Hillbilly Heist. Velkolepé sólo pro Zacha cosi řeckého, jenž svým vzhledem (pokud zrovna není v přestrojení za blonďatou micinu) připomíná něco mezi Vladimírem Kratinou a členem trpasličí kohorty Thorina Pavézy. Kdo si jeho výstupy neuvědomělé demence dokáže užít, bude mít u této „not so true“ historky (i přes vaginální masti a projevy plynatosti) celkem dobrý pocit. Ostatní budou krutě trpět..(23.3.2017)

Když se sejdou pokupě tyhle ksichty, bude se jednat vždycky alespoň o pár scének, které diváka rozesmějí, tady tomu nebylo jinak - herečky Wiig a McKinnon mnohdy nemusí ani mluvit a člověk už se musí smát, jaké debily dokáží sehrát (o panu Galifianakisovi tu snad nemusím nic většího psát, tam je to jasné). Škoda, že si film nedrží úvodní úderný a neotřelý humor déle a ke konci už mu dochází dech, i tak jsem se ale párkrát zasmál dost hlasitě a obecně hodnotím průměrně vydařeně......................moje hodnocení = 6 z 10.(27.7.2020)

Zilionáři se prezentují stylem humoru, který osobně miluji. Zach Galifianakis hraje přesně ten typ role, pro který se narodil a já se uchychtával prakticky v každé jeho scéně. Dementní zápletka (inspirovaná skutečnou událostí) a ostatní šílené postavičky utváří komedii, kterou jsem ochotný někdy v létě promítat na stodolu.(4.6.2017)

Nejsem zrovna milovníkem crazy komedií, ale "Zilionáři" mi vážně sedli.. Je to sexy, šťavnatá a hlavně dost přepálená komedie.. Akce je akční, všechno je barevné, pořád se tam něco děje, kostýmy jsou naprosto ulítlé - "Zilionáři" mají prostě šťávu.. Zach Galifianakis to rozjel na maximum a Kristen Wiig mu zdárně sekundovala.. Udělat z true story pošahanou komedii je senza nápad :-)(8.9.2017)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Severná Karolína a tiež na karibskom ostrove Portoriko. (MikaelSVK)

• - Prvý film režírovaný Jaredom Hessom, ku ktorému nepísal scenár. (beso74)

• - V jednom kratším záběru jste mohli zahlédnout známého miliardáře a hráče pokeru Dana Bilzeriana v roli federálního vyšetrovatele FBI. (Arnyfe)