Reklama

Reklama

David (Zach Galifianakis) je nekomplikovaný muž, který uvízl v monotónním životě. Den co den usedá za volant svého obrněného automobilu, aby odvážel obrovské sumy peněz jiných lidí. Jediným vzrušujícím momentem v jeho životě je flirtování s kolegyní Kelly (Kristen Wiig), která ho však brzy zatáhne do těžko uvěřitelného dobrodružství. Skupinka nepříliš inteligentních loserů, pod vedením Steva (Owen Wilson), plánuje vyloupit banku a David jim v tom má samozřejmě pomoci. Navzdory absolutně amatérskému plánu se ale stane nemožné a oni mají najednou v kapse 17 miliónů dolarů. A protože tato partička je opravdu bláznivá, začne je hned ve velkém roztáčet. Peníze létají vzduchem za luxusní a kolikrát i zbytečné věci, ale nedochází jim, že pro policii tak zanechávají jasné stopy... (Forum Film CZ)

(více)

Videa (17)

Trailer 1

Recenze (171)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Přesně ten typ komedie, kde jsem se smál od začátku do konce. Zach Galifianakis je výborný ocas, ten chlap mě prostě baví a za doprovodu svůdné Kristen Wiig a fajn Owena Wilsona nešlo moc toho pokazit. V roli assasina potěší i Jason Sudeikis, tedy se zde sešly poměrně velké hvězdy na komediální scéně. Námět je správně trhlý byť né příliš originální,ale film obsahuje spousta vtipných situací a nestyděl jsem se smát nahlas. Super. Určitě zhlédnu vícekrát. 80% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Jak se tak koukám na filmy Jareda Hesse, tak mám až pocit, že v té své smůle prosadit se s nějakou komedií má vlastně obrovské štěstí, protože do každé krávoviny on nasadí nějakýho herce, kterej mu to prostě okamžitě vystřelí o stupeň výš. Tady to Zach Galifianakis zvládal naprosto precizně a díky němu vlastně můžu říct, že jsem si tenhle film opravdu užil. A to se to ze začátku tvářilo hodně nudně. Vlastně i přesto, že to v sobě mělo celou řadu rádoby vtipných momentů, které vlastně nebyly ani moc vtipné. Po chvíli se ale rozjela one man show a k tomu to přicmrndávání Kristen, Owena a Jasone bohatě stačilo. Mně určitě, protože všechny mám moc rád a tady prostě nebyl jejich úkol mě rozesmát. To byl úkol Zacha a ten to zvládl na jedničku s hvězdičkou. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Až budeme ve vězení, necháme si ofinu." Takže podle skutečné události? Tomu věřím asi tak, jakože zamilovaný debil ukradl peníze a zbytek je "umělecká" nadstavba. Nicméně Davidův debil nějakou tu zábavnou kravinu předvedl, zejména osvobozovací scéna Kelly neměla chybu, očekávané "nenápadné" utrácení mě kupodivu zase rozesmálo a jinak mě bavil už jen nájemný vrah Mike, protože ten si to skutečně užíval. Tedy užíval si to víc než já, takže ty tři udělené hvězdy nemají tak ostré cípy, jak by měly mít. ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá vidlácká čůrákovina, která nezklame fandy komedií typu JOE DIRT, až podezřele hvězdně osazená (mihne se i Bilzerian) a samozřejmě s dobrým a skvěle načesaným Galifianakisem. Příběhově vytažený z prdele, nemá to nijaký pořádný památný momenty nebo tak, ale stejně taková fajn předsilvestrovská blbost co mě sem tam rozesmála. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Raz sa preňho vrátime. O takých 15, 20 rokov. Neviem, koľko sa dáva za federálny zločin.“ Toto je taká hovadina, že fakt mohla vzniknúť len na základe skutočných udalostí. Neviem, čo z toho pôvodne tvorcovia chceli mať – či čistú komédiu, mrazivý triler alebo WTF. Každopádne mrazivý triler to nie je (ale keby to nakrútili Coenovci, mohlo ísť o ďalšie Fargo). Komédia to teoreticky je, prakticky ale ani najvtipnejšie momenty nie sú príliš vtipné. V traileroch to zrejme bola totálna komediálna šupa, ale samotný film príliš nie je vtipný. Ja osobne som sa síce svojím spôsobom bavil, ale miestami som bol dosť zaskočený, prekvapený, zmätený a mierne rozčarovaný a dosť dobre som nevedel, čo si o tom vlastne mám akože myslieť. Takže nakoniec odpoveď predsa len poznáme. Je to wtf. „Neprekvapilo by ma, ak by nám za to raz poďakoval.“ ()

Galerie (52)

Zajímavosti (6)

  • Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Severná Karolína a tiež na karibskom ostrove Portoriko. (MikaelSVK)
  • V jednom kratším záběru jste mohli zahlédnout známého miliardáře a hráče pokeru Dana Bilzeriana v roli federálního vyšetrovatele FBI. (Arnyfe)
  • Pôvodne sa mal film volať Loomis Fargo, ako odvolanie sa na prepad banky Loomis Fargo Bank z roku 1997 v Charlotte, Severnej Karolíne, pri ktorom bolo ulúpených 17,3 milióna amerických dolárov v hotovosti. (beso74)

Související novinky

Rytíři ze Šanghaje dostanou pokračování

Rytíři ze Šanghaje dostanou pokračování

10.09.2016

Jackie Chan a Owen Wilson se konečně chystají na třetí díl "šanghajské" série. Chon Wang a Roy O'Bannon se poprvé objevili v roce 2000 ve westernu Tenkrát na východě, jen aby se o tři roky později… (více)

Jack Black ministrem obrany

Jack Black ministrem obrany

18.05.2015

Režisér Jared Hess se proslavil komedií Napoleon Dynamit, svůj debut nicméně dodnes nezastínil. Boží zápasník ani Divnej týpek příliš kladných ohlasů neposbírali, Hessovu reputaci ale možná napraví… (více)

Reklama

Reklama