Reklama

Reklama

VOD (1)

David (Zach Galifianakis) je nekomplikovaný muž, který uvízl v monotónním životě. Den co den usedá za volant svého obrněného automobilu, aby odvážel obrovské sumy peněz jiných lidí. Jediným vzrušujícím momentem v jeho životě je flirtování s kolegyní Kelly (Kristen Wiig), která ho však brzy zatáhne do těžko uvěřitelného dobrodružství. Skupinka nepříliš inteligentních loserů, pod vedením Steva (Owen Wilson), plánuje vyloupit banku a David jim v tom má samozřejmě pomoci. Navzdory absolutně amatérskému plánu se ale stane nemožné a oni mají najednou v kapse 17 miliónů dolarů. A protože tato partička je opravdu bláznivá, začne je hned ve velkém roztáčet. Peníze létají vzduchem za luxusní a kolikrát i zbytečné věci, ale nedochází jim, že pro policii tak zanechávají jasné stopy... (Forum Film CZ)

(více)

Videa (17)

Trailer 1

Recenze (173)

StanislachKo 

všechny recenze uživatele

Tak môj primárny ťahač v podobe Kristen tu až toľko priestoru nemá, ale kupodivu záchrana prichádza v podobne Zacha konkrétne jeho schopnosti robiť si zo seba až tak neskutočnú prdel. Tomu chlapovi sa nedá uprieť, že sa neberie vážne a to mi bolo vždy sympatické. Mimózny Sudekis tiež potešil, ale inak je to celé celkom citeľne na objednávku. Nevadí... Raz za čas takýto výplach nebolí. Iba tej akcií by som sa povenoval viacej. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

"To je transplantace prdu." Rád bych Galifianakise viděl chrát taky jinou postavu, ne pořád jen tu jednu pořád dokola. Kate McKinnon je tady pěkně mimo (jako v tom dobrém). A těší mě, že si už vůbec nevzpomenu, proč mi kdy byla Kristen Wiig nesympatická, jsem rád, že se ten vztah k ní rychle změnil. K filmu... Párkrát jsem se pousmál. Kdyby to alespoň bylo blbé, ale ono to je jen slabší. 2.5* ()

Reklama

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Když vám v kinoplaylistu zbývají už jen Instalatér a Zilionáři, Sophiina volba najednou nabírá grády. Třetí hvězda je tak pro mě za to, že jsem se nakonec asi rozhodl správně. Od podobné americké vymejlárny žádám totiž jen tolik, aby mně u toho nebylo trapně. Jeden by nevěřil, jak náročné tohle přání většinou je, ale Zilionáři překvapili. Teď už jen zbývá čekat, jestli si Owen ještě někdy vzpomene na to, že kdysi býval herec... ()

M.Myers 

všechny recenze uživatele

Ne, opravdu jsem se nesmál, nebylo moc čemu. Zacha Galifianakise mám docela rád, ale tady už je z něj až moc velikej exot. Za celý film jsem si na tu kreaturu co hrál nezvykl. Ale co dodat, v tom filmu je to samá kreatura, z Kate McKinnon mě bylo doslova nablití úplně stejně jako v těch super nových Ghostsbusters a když se tam objevila další z krotitelek Leslie Jones, už jsem hledal důvod, proč to sledovat dál. Abych nezapomněl, ještě je tu třetí krotitelka Kristen Wiig, ale ta jediná v tom filmu působila trochu sympaticky, jinak je to tam s prominutím samej debil a kráva. No nic, prostě je to kravina plná trapného humoru a podivných lidí. ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Jared Hess si urobil meno vďaka komédii Napoleon Dynamit. Nemala dej, ale bola plná blbov, ktorí si mysleli, že blbami nie sú. O ničom inom nie sú ani Zilionáři. Znova je všetko vsadené na "šarm" postáv. V rámci komédií s účasťou vousáča Galifianakisa priemer, ktorý tak rýchlo uplynie, že sa ani nestihne nudiť. V rámci žánru ako takého však znova len podpriemer, ktorý poslúži na nenáročné zabitie hodiny a pol. ()

Galerie (52)

Zajímavosti (6)

  • Pôvodne sa mal film volať Loomis Fargo, ako odvolanie sa na prepad banky Loomis Fargo Bank z roku 1997 v Charlotte, Severnej Karolíne, pri ktorom bolo ulúpených 17,3 milióna amerických dolárov v hotovosti. (beso74)
  • V jednom kratším záběru jste mohli zahlédnout známého miliardáře a hráče pokeru Dana Bilzeriana v roli federálního vyšetrovatele FBI. (Arnyfe)

Související novinky

Rytíři ze Šanghaje dostanou pokračování

Rytíři ze Šanghaje dostanou pokračování

10.09.2016

Jackie Chan a Owen Wilson se konečně chystají na třetí díl "šanghajské" série. Chon Wang a Roy O'Bannon se poprvé objevili v roce 2000 ve westernu Tenkrát na východě, jen aby se o tři roky později… (více)

Jack Black ministrem obrany

Jack Black ministrem obrany

18.05.2015

Režisér Jared Hess se proslavil komedií Napoleon Dynamit, svůj debut nicméně dodnes nezastínil. Boží zápasník ani Divnej týpek příliš kladných ohlasů neposbírali, Hessovu reputaci ale možná napraví… (více)

Reklama

Reklama