poster

Zilionáři

 • USA

  Masterminds

 • USA

  Loomis Fargo

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Zilionári

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2016, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anderton
  ***

  Veľmi, veľmi, veľmi nenáročná bláznivá komédia o jednej lúpeži. Mohlo to byť príjemné prekvapenie, ako napríklad Millerovci na tripe, ale skôr to vyvolávalo obavy prúseru, na aké sme zvyknutí z posledných rokov. Teda ja ich pre istotu nepozerám, len jedným očkom sledujem, ako sú takéto komédie prijaté. Lenže Masterminds má špičkové obsadenie a aj keby scenár nechcel, tak určitá kvalita je tu už od začiatku vštepená. Občas som sa pobavil na vtipnej hláške, dvakrát som sa cítil za chudáka Galifianakisa trápne a je mi trochu ľúto, že to celé negraduje tak, ako by mohlo. Film vhodný na letnú večernú návštevu kina v partii po horúcom dni pri jazere. Takto na jeseň je to akési nijaké....(13.10.2016)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Přesně ten typ komedie, kde jsem se smál od začátku do konce. Zach Galifianakis je výborný ocas, ten chlap mě prostě baví a za doprovodu svůdné Kristen Wiig a fajn Owena Wilsona nešlo moc toho pokazit. V roli assasina potěší i Jason Sudeikis, tedy se zde sešly poměrně velké hvězdy na komediální scéně. Námět je správně trhlý byť né příliš originální,ale film obsahuje spousta vtipných situací a nestyděl jsem se smát nahlas. Super. Určitě zhlédnu vícekrát. 80%(15.12.2016)

 • pilarius
  ***

  Američtí vidláci plní sudy penězi a pro lásku by člověk vykradl i pohřebnictví. Z humor dávám palec nahoru, ale vyprávění příběhu a mnohé charaktery za moc nestály a stáhly to do hlubin průměru. Akce taky zrovna neoslnila. Rozhodně tomu ale nelze upřít slušnou porci originality a jako celek to dokáže relativně zabavit. Co jiného by měl člověk od komedie chtít?(8.1.2017)

 • BoPo
  **

  Jared Hess si urobil meno vďaka komédii Napoleon Dynamit. Nemala dej, ale bola plná blbov, ktorí si mysleli, že blbami nie sú. O ničom inom nie sú ani Zilionáři. Znova je všetko vsadené na "šarm" postáv. V rámci komédií s účasťou vousáča Galifianakisa priemer, ktorý tak rýchlo uplynie, že sa ani nestihne nudiť. V rámci žánru ako takého však znova len podpriemer, ktorý poslúži na nenáročné zabitie hodiny a pol.(25.2.2017)

 • chelseaman22
  ***

  ZAK GUFIKULUNUS je v podobně dementních rolích ve svém živlu. Film stojí a padá na ZAKOVI, což se zejména neblaze projevuje v situacích, kdy v záběru není právě ZAK. Zápletka nezajímavá a překvapivě naivní. Na stranu druhou, metráž výše uvedenému odpovídá, a pokud divák nechce příliš špekulovat nad životem, tak se film jeví jako vhodná volba. 54%(13.1.2017)

 • - Keď sa David Ghantt (Zach Galifianakis) pripravuje na lúpež, pozerá film Hard Target (1993). (BOURQUE)

 • - Prvý film režírovaný Jaredom Hessom, ku ktorému nepísal scenár. (beso74)

 • - V jednom kratším záběru jste mohli zahlédnout známého miliardáře a hráče pokeru Dana Bilzeriana v roli federálního vyšetrovatele FBI. (Arnyfe)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace