• hous.enka

Opakuje se to samé, nač jsem žehrala již v prvním díle této (dle mého názoru brzy nekonečné) série: je to tupé, nicneříkající a hlavní dějovou linkou v tomhle díle je příjezd hokejistů (a kontroly z ministerstva), což způsobí hotový poprask na vsi. Ne, nelíbilo se mi to a ani ty vtipy se mi nezdály vtipné. Přemýšlím, co dělí Babovřesky od škváry (odpadu), a nevím. Asi ta naivně letní atmosféra?(26.8.2014)

• -bad-mad-wolf-

Ač mi to přijde skoro nemožné, druhé Babovřesky nemají zase tak daleko k pojmu "docela snesitelná česká komedie". Možná proto, že jsou proti předchozímu dílu kratší a více těží z vlastního koloritu (drbna Horáčková v podání Jany Synkové je - mhouřím všechna oka - fakt docela zábavně napsaná a zahraná role). Což nic nemění na tom, že rozpačitého a diletantsky předvedeného je pořád až moc - možná o něco ubylo trapných gagů, ale jen na úkor kameňákovitého recyklování laciných anekdot. Určitě je chvályhodné, že se nikdo nepokoušel zopakovat WTF momenty, jako byly v jedničce falešné titulky nebo intermezzo s Lucií Bílou. Horší je to s příběhem, který je pořád vyprázdněný a veškeré jeho větve končí v improvizované nicotě. Cíleně afektované herectví mi taky moc nešmakuje. Verdikt: Žádná sláva, ale aspoň už nemám chuť někomu nadávat.(25.6.2014)

• Tommassi3

"Já si myslím, že napoprvé dobrý.. Zejtra už budete chytřejší !!" No, a nakonec ani napodruhý vlastně ani náznakem !! Prázdnota, recyklace a vykrádání sebe sama, prostě trapnost, i když veskrze očekávaná.. Není toho už Trošku příliš, pane režisére ?? Opakovaný vtip není k smíchu, zvlášť v podání o třídu, dvě horších "herců" !!(22.7.2014)

• boshke

Ano, oproti jedničce (80%) je to sešup, ale tentokrát jsem byl střízlivý. Co taky čekat od humoru (pardon, "humoru") těžícího ze zfetované babky a kontrolora z ministerstva, o české herecké žumpě ani nemluvě. Ale jo, asi dva ocenitelné vtipy jsem v těch sr*čkách zaznamenal. Na trojku opět do kina a s lahvinkou! 10%(30.10.2014)

O trochu slabsi nez prvni dil, ale pro zmenu jsem se trochu vic zasmal... vedlejsak z hokeisty dost zbytecnej, ale babky naopak dost pobavily.. jen jsem cekal spis neco v tom stylu ze prave babky budou chtit hrat hokej... Ano, trošku sileny napad, ale na Trošku... ani moc ne. :D Takze je ten plagat/ cover ponekud zavadejici. Troska je proste takovy cesky Uwe Boll. At natoci cokoliv... dobry nebo spatny. Natocil to on tak je to automaticky sracka uz z principu nejspis. Chybelo mi tam hodne nejake to prekvapeni, jako treba vybuch plynu, kule do kuli a podobne. Tedy az na ty zeleny kolacky a minove pole, zadna velka slava... Na pokracovani jsem popravde cekal trochu vic. Ale i tak to nebylo zli.. plus jednu hvezdu za to jak ve finale farnik vyjebal z velebnickem. To se povedlo B)Takze tri hvezdy dam... snad to bude to tretice lepsi.(24.6.2014)

• - Po boku Veroniky Žilkové se objevila i její dcera Agáta Hanychová a manžel Martin Stropnický. (rafix)

• - Štáb byl s herci a režisérem po dobu povodní uvězněni v Netolicích. (TheStitch630)

• - Filmový kostel nestál ani v Žabovřeskách, ani v Holašovicích. Stojí v Pištíně nedaleko Zlivu. Natáčeny byly pouze exteriéry, interiéry kostela byly natáčeny jinde. Pištínský farář měl ve filmu dostat roli faráře, ale jelikož se měl jmenovat Vylízal, ve filmu se neobjevil a filmovému štábu nepovolil vstup do kostela. (TuristikaJi)