Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Oxford obchází děsivá hrozba sériového vraha. Situace je tak vážná, že vedení povolá policejního psychologa. Zdá se, že vrah totiž útočí náhodně, jako vyšinutý šílenec. Morse však odhalí velmi sofistikovaný klíč k jeho běsnění. Vrah totiž sdílí s Morsem vášeň k opeře a hraje se s ním. A tak postupně přes Verdiho Othela, opery Lakmé skladatele Léa Délibese, Aidy a Mikáda skladatele Arthura Sullivana, a přes způsob smrti hlavních postav těchto oper se Morse dostává k vrahovi, o kterém se mluví jako o Fantomu opery. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

filmmovier 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První sérii jsem viděl už před delší dobou, takže si to moc nevyabuju, tuším ale, že tenhle díl byl z ní nejslabší (což absolutně vůbec nic neznamená). Herecky prvotřidní, hlavní dvojka je absolutně fantastická (a já nepřestávám doufat, že některá televize vytáhne originál) a atmosféra a prostředí jsou naprosto nepřekonatelné. Takhle vypadá poctivá špičková detektivka, kdekdo by se mohl učit. ()

Reklama

tranquill 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Být chytrý znamená být sám!" Tohle už byl parádní díl. Komplikované vyšetřování a především skvělá závěrečná gradace. "I když Vy byste asi něco našel i u svatého v šuplíku..." ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama