Film je příběhem mladého a neúspěšného herce Aidana Blooma, kterému je pětatřicet, stará se o malého syna a dceru v pubertě a stále vlastně neví, co od života chce. A tak svou každodenní nudnou existenci začne trošku oživovat s pomocí vlastní představivosti plné vesmírných rytířů a podobných představ. Život mu ale uštědří další ránu. Peníze na soukromou školu nejsou, ve státní není místo, a tak musí Aidan začít učit svoje děti doma sám. (007.)

fullrose16

Od Braffa jsem očekával film v duchu Garden State, ale dočkal jsem se pouze slabšího odvaru. Vtipné momenty střídaly ty smutné, nicméně celkově mi to přišlo hodně nevyvážené a některé dialogy až příliš křečovité. [DCA DUNDEE 24/09/14] ()

Neverseethat

Krásny filmík, o normálnom živote, normálnych ľudoch a normálnych problémoch. Citovo nevydiera, pritom scény na slzy tam boli. Dialógy, ktoré vyčaria úsmev cez slzy, milé, vtipné a ešte raz milé. Niečo v tomto štýle by som si prial aplikovať na CZ alebo SK. " Vždy sme sa hrali na hrdinov čo zachránia svet čo sme si vytvorili, a teraz zisťujeme, že sme tí obyčajný ľudia čo potrebujú zachrániť." To je dospelosť? I quess so... ()

pesbara

nádhernej film tak nějak o ničem a zároveň o všem. Když moc chceš a tlačíš obvykle věci nejdou, pak se něco změní a nejednou něco jde a něco přestane dávat smysl a něco naopak začne. Cítím se skvěle po takovejch filmech ()

Epco

Opäť jedno vyrovnávanie sa s dospelosťou, zmierovanie sa s otcom a pochopenie, že rodina je to o čo ide. Zabalené v balíčku ala Zach Braff. Zaleží čisto na naladení pozerajúceho ako dokáže súznieť s filmom a užiť si ho. ()

BretaKiller

TOP film roku u mě. Židovská tématika, rozhádaná rodina, Sheldon Cooper. Dva synové - jeden neúspěšný herec a druhý malé dítě (čili oba vlastně nuly?) Občas vlezlé, ale celkově film působí skvěle. ()

mirror79

Je to tak strasne naivni, idilicky a radobypoucny, az to zacne od druhe tretiny filmu vadit a ztracet na duveryhodnosti. Tohle bylo proste moc. ()

lajda

Jsem hrozně pyšná na to, že jsem mohla být aspoň malinkou součástí tvorby tohohle kousku a to už od samého začátku. My co v Zacha věříme a jsme ochotní do něj investovat jsme zažili opravdu unikátní jízdu a pro mě je to jeden z nejlepších zážitků v životě. Ano, příběh je to relativně jednoduchý, ale je opravdový, lidský a má ohromné srdce a duši. A navíc je jako život sám- chvíli Vás nutí se smát a chvíli zase brečet; jen kdyby k němu byl i tak fantastický soundtrack, hned by se snášel lépe. Doufám, že na další Zachův film nebudeme muset čekat tak dlouho, jako na Wish I Was Here. ()

Edwin44

Tohle to je prostě to co se mi líbí!!! Hořkosladká tak trochu komedie. Stejně jako This is where i leave you. Tentokrát ale mě tenhle film i rozbrečel, protože jsem se v Noahovi dost viděl. Takže můžu dát vlastně něco jinýho než pět?....nemůžu ()