Akční film "Kid ve hře" si nemohou nechat ujít především příznivci rappu. Právě v tomto rytmu se totiž odehrává příběh dvou chlapců, kteří mají úplně rozdílné IQ, takže záměna jejich školních vysvědčení samozřejmě způsobí dokonalý zmatek. Duncan je totiž génius a Blade rošťák z ulice.
Novináři tuto dvojici přezdili "Hip-hop Laurel a Hardy". Ve skutečnosti však jde o populární dvojici hudebníků, která se pod názvem Kid ´N Play prosadila s hitem House Party a dnes patří v USA k absolutní špičce. (Warner Home Video CZ)

macherano

Tak presne takychto typkov mozem fantazia ich dat do filmu spica hip-hop k tomu a mozme fachcit. Pohoda klidek tabacek. Ja som ho videl prvy krat na markize v nejakom 96 uz vtedy to malo 4 roky ale som ho videl asik 5 krat a je vyborny fajn dej zabava predstavitelia hlasky ako 5 tacuu fotre, helee wily nelson.. to neniii willi nelson..plukovnik sanders ..jdeme, zainteresovany chapu tak sa sulam taa vymena nemala chybu vyborny rap s tej doby k tomu skovstny cesky dabing no uplny balzam skratka fantazia.. ()

Deacon59

Na tenhle film sem se mohl koukat pořád do kola a pořád mě bavil. Výborná komedie, super hudba. Ve své době to byl nářez. ()

Pecca007

I když mám tenhle hudební žánr hodně rád, tak tenhle snímek mě moc nechytil. Kid N Play byli dobří hudebníci, ale strašní herci! Je to stupidita na entou. ()

Kloboucek75

Film mého mládí a naší party . Hlášky z filmu mám v paměti snad na pořád a písničky ve filmu jsou boží .Film jsem viděl snad 10x a těším se až si film pustím znovu , bohužel jsem viděl 2x verze Cz dabingu kdy jedna verze je měkčí . Doporučuji. ()