Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Členové speciálního týmu stockholmské policie na stopě nacistických zločinců. Tým A má být kvůli restrukturalizaci stockholmské policie personálně seškrtán. Komisařka Hultinová se snaží za každých okolností zachovat tým ve stávajícím složení, takže všechny žene k větším výkonům a zadává jim co nejvíce případů. Jedním z nich je také bizarní vražda vědce, jenž byl světovou kapacitou v oblasti výzkumu mozku, spáchané na židovském hřbitově. Současně tým řeší vraždu člena italské mafie, jehož tělo bylo pohozeno v zoo ve výběhu rosomáků. Oba činy se zdají být provázané se skupinou ukrajinských prostitutek, které se snaží dostat ze Švédska zpátky domů. Mezitím Kerstin Holmová usiluje o právo na opatrovnictví svého syna a Arto Söderstedt se dozvídá, že by měl po vzdáleném strýci zdědit velké množství peněz. (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Takže jsi s partou vylízanejch nácků ničil hroby na židovským hřbitově, kde se z ničeho nic objevil starej žid, kterej skončil hlavou dolů ze stromu, a vy jste nic neviděli ?? A to ti máme jako věřit ??" ()

Rollo_Tomasi

všechny recenze uživatele

5. díl seriálu - tentokrát vše začíná vraždou jednoho starého žida, který přežil koncentrační tábor Buchenvald. K tomu se přidá nalezená mrtvola pasáka z Řecka a několik uprchlých ukrajinských prostitutek. Tyto zdánlivě spolu nesouvisející případy se vzápětí spojí do jednoho. Navrch se do tohoto kolotoče zamíchá ještě italská mafie a jeden z členů týmu zjistí, že peníze, které zdědil po chudém strýčkovi alkoholikovi, taky souvisí s tímto zamotaným případem... ()

Reklama

Galerie (8)

Reklama

Reklama