Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Soukromý vyšetřovatel a senzibil společně vedou detektivní agenturu. Když dostanou za úkol vyřešit únos kardinála z Bostonu, v případu nastane bizarní zvrat a dosud normální spolupráce se změní v amok. Wills, zahořklý bývalý policista; Bobby Magee, mimořádně schopný senzibil, jenž je jinak totální blb, a psycholog Dr Preston Pickett společně rozjedou detektivní agenturu Druhý pohled, jež se specializuje na vyšetřování pomocí jasnovideckých metod. Když je osloví krásná jeptiška z místního katolického kostela, Wills souhlasí, že vezmou rutinní případ krádeže auta. Místní kardinál, jenž je kandidátem na papeže, je následně unesen a detektivové se vrhnou do velkého případu. Jenže v průběhu vyšetřování Bobbyho senzibilství způsobí totální chaos. (HBO Europe)

(více)

Recenze (3)

mr.twizta 

všechny recenze uživatele

HDTGM. Pani, co jsem to prave dokoukal? Predstavte si zcela uhozeny mix Ghostbusters a cehokoli s mladym Jimem Carreym a dostanete Second Sight. Jen je to cele samozrejme o tri filamrske tridy horsi. Odpad nebo plny pocet, jinak to nejde. Skvela a zabavna sracka. ()

Frank234 odpad!

všechny recenze uživatele

Ani rok natáčení, ani fakt, že cílem asi nebylo ohromit a změnit svět... Nic nezachrání trapnost komediální části, efektů, výkonů všech herců na place a vůbec tak nehorázně trapný scénář, že jsem po polovině filmu vypnul televizi... 0% bez naděje. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama