Mladý raper (Vanilla Ice) a jeho tři kamarádi, kteří jsou na koncertním turné na svých nablýskaných motorkách, se musí kvůli poruše na jedné z nich několik dnů zdržet v ospalém americkém městečku, kde se moc zábavy nenabízí. Nevázaní muzikanti převrátí naruby život nejen městečka, ale i středoškolačky Kate. Netuší ale, že Katina rodina je součástí programu ochrany svědků, jejíž identita byla právě prozrazena a hrozí jí nebezpečí. Svého času kultovní film s hudbou Vanilly Ice v sobě spojuje prvky romance, akce i muzikálu. V menší roli zpěvačky se zde představila Naomi Campbell. (Sofia)

JARDAHONDA

Kultovní film a nesmrtelná píseń : Ice Ice Baby. Tento snímek je nostalgická vzpomínka na úžasné bezstarostné mládí :) ()

Majez

Kdyz jsem cool as ice videl poprve byl jsem presne ten -nactilety, nosici rudebile jeansy a ujizdejici na Vanilovi. Vsichni jsme chteli byt jako on. Prat se jako on a tancovat jako on. Dnes si na to rad zavzpominam jaka to byla bezstarostna doba. Dnesni nactileti maji Bibra a one direction. I kdyby se nechali natocit jak kadi bude to pro mlade hit, jako byl vanila pro nas. ()

nemkatuli

Vannila a jeho drsný styl, trochu prvoplánový příběh ale co, zvláštní ale je, že i po tak dlouhé době mám pořád stejné pocity jako tenkrát, když jsem ho hltala jako náctiletá:). ()

Bakuc

Jako dítěti se mi to líbilo, po nějaké době jsem nemohl uvěřit, že tahle mega trapárna je stejnej film. Dnes to beru jako úsměvnou výpověď doby. Každopádně Bollywood hadr. A je taky neuvěřiitelný, že už je to tak starý. ()

filimoni

Vanilla Ice aneb:"Ukážu Vám prima rapovou muziku, vypadá to asi takhle, Like this"...... klasika 90. let a i dnes mě baví. ()

Milda4444

No když jsem toto viděl v mládí Vanilla byl pro mě prostě bůh...Je to sračka, ale má to určité svoje kouzlo a ten soundtrack taky není k zahození.... ()

andy60

Po hudební stránce to směřuje nekompromisně do odpadu, protože Vanilla Ice i rap všeobecně je totální shit, ale když to vezmu jako film, není problém vydržet do konce. Občas se může zvedat žaludek z těch jeho namachrovaných póz, rádoby cool hlášek a předvídatelného děje, ale kolem a kolem to zas takovej vopruz není. ()

zvendulka

Takhle, na tento film se kouknout mě donutila mamka s nadšením že se mi to bude líbit a že tam jsou super hlášky, a...Není to nejhorší film na 90s léta, ale najdou se lepší. Na film jsem se koukla dvakrát, a to kvůli českému a originálnímu dabingu, a upřímně náš dabing stojí za hovno :D, ani se potom nedivím že má ta málo ohlasů pokud se na něj koukáte v čj. Film je rozhodně komedie, i v tom co má být ,,vážný" je to komediální, takže bych vyškrtla ,,drama" a nechala ,,komedie" samostatně. JÁ, jako milovnice 80s, jsem byla lehce překvapena hudbou, protože to nebylo vůbec špatný. Od Vannila Ice (jako každý naprosto normální člověk) znám jen Ice Ice Baby, a rozhodně mě překvapila kompilace songů od Vannia Ice. Samostatný film není špatný, ale častýma chvílama je to až k smrti nudný a nezajímavý. Prostě typický 90s film. Drop that zero and get with the hero! ()