poster

Chladný jako led

 • USA

  Cool as Ice

 • slovenský

  Studený ako ľad

Drama / Komedie / Romantický

USA, 1991, 100 min

 • Hellscuboy
  *****

  Pro všechny hňídopichy a vrtaly - trhněte si patkou!!...tohle je prostě klasika,hlavně mjůzika...dodnes si pamatuju kroky a pár písniček s tohoto filmu mam dodnes v telefonu...OMG,co by jste chtěli po ptákovině staré téměř 20 let...za mého mládí to bylo děsně kůůůůl a dle mého je to v určitém směru dodnes...takže,zahřívám bedny,přepínám pc na elcédéčko,dávám konferenčák na stranu a jdu na to!!! :-)(2.12.2013)

 • Ydrosten
  ***

  Našel jsem jedno staré , zaprášené , a na dně krabice ležící VHS zlato , a po přehrabání dalších 8 krabic jsem k tomu našel i skříňku na přehrávání. VHS kousků tam bylo podstatně víc. Padl mi do oka jeden z nosičů kde byly filmy : Rambo II , Těžko ho zabít , Na hromnice o den více a Jako led. Tak jsem si to pustil. Film je kvality velice nevalné a ani pan Vanilka , není zrovna Pan herec. No nebudu tady prudit nad rozbitým motorem , a přidělím 3 hvězdy ( nebyla to až taková kravina a na svoji dobu , to mohlo být celkem slušné pokoukání ) /// PS : teda ovládat videopřehrávač , bylo takové zvláštní a odhadnout kdy je konec filmu a začíná další mi trvalo cca 5 minut ( a než se to přetočilo zpět na začátek kazety na Ramba , tak jsem zestárl o 6 let - nehledě na šílený zvuk samotného přehrávání )(8.3.2013)

 • Jizni Tlapa
  ***

  Rapová nostalgie. Naomi v úvodních titulcích. Frajerský Ice s blond vlnou a koženkovym křivákem od Mc Hammera. Nesmyslný příběh a ještě nesmyslnější moto-triky! Jedinečný nápad obsadit do hlavních rolí supersporty namísto harýků. Tři zasloužené hvězdy! ...Jinak ale kýč nad kýče s naprosto zoufalým dabingem.(21.8.2011)

 • sarkas21
  *****

  Robert Van Winkle (Vanilla Ice)Podle meho nazoru je to dost dobře poučné pro mlade rapery atd...)Sice ted už každý widí jen hip hop,ale stejně někdo pořad uctíwá i kwalitní rap který dělal práwě Vanilla Ice.Film je dobrej až na několik ujetých scén třeba stou motorkou to bylo teda dost trapné ale co už.Zawěrečná scéna byla skwělá pěkně odrapowaný koncert.(13.7.2011)

 • animario
  ***

  Jou,čekit.Ice po skončení svýho vymazlenýho rapovýho koncíku sedne se svejma fellaz na bajky a frčí si to krajinou,ale co čert nechtěl,jednomu černýmu bratrovi se mašina porouchá a problém je v domě.Nezbejvá než zakempit v místním vidlákově,nasadit brejle vod Gotijéra,nagelovat neposlušný háro a povohlídnout se po nějakejch místních kočinách. Vysokoškolačka Kathy,která mu padla do voka dělá vobštrukce,ale to by nebyl rebel Ice,aby ji svým městským štýlem a funky šarmem nevokouzlil,nesvez na mašině a do kalhotek se týhle roštěnce nedostal (a nenačechral taky peří jejímu borcoj,místním hejtrům,nezarepoval v místním kůltůráku a nezachránil jejího bráchu v dramatický závěrečný akční scéně). Popkultovní romanťárna jak vystřižená z Bravíčka. Iceovo absolutní neherectví,komická frajeřina a ustřelený funky vohozy skvěle kontrastujou s jeho protějškem,sympatickou Kristin Minter (kdo tvrdí,že to mezi něma nejiskřilo je gej a ještě k tomu teplej).Čekuj to.(6.5.2015)

 • - Snímek si vysloužil 6 nominací na Zlatých malinách, a to v kategoriích nejhorší režie, nejhorší nová ženská hvězda (K. Minter), nejhorší píseň, nejhorší film, nejhorší scénář a nejhorší nová mužská hvězda, kterou Vanilla Ice "úspěšně" proměnil. (Coldrex)

 • - O roli Kathy vážně uvažovala Gwyneth Paltrow. Učinkování jí ale rozmluvil její otec. (Othello)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace