Mladý raper (Vanilla Ice) a jeho tři kamarádi, kteří jsou na koncertním turné na svých nablýskaných motorkách, se musí kvůli poruše na jedné z nich několik dnů zdržet v ospalém americkém městečku, kde se moc zábavy nenabízí. Nevázaní muzikanti převrátí naruby život nejen městečka, ale i středoškolačky Kate. Netuší ale, že Katina rodina je součástí programu ochrany svědků, jejíž identita byla právě prozrazena a hrozí jí nebezpečí. Svého času kultovní film s hudbou Vanilly Ice v sobě spojuje prvky romance, akce i muzikálu. V menší roli zpěvačky se zde představila Naomi Campbell. (Sofia)

Jizni Tlapa

Rapová nostalgie. Naomi v úvodních titulcích. Frajerský Ice s blond vlnou a koženkovym křivákem od Mc Hammera. Nesmyslný příběh a ještě nesmyslnější moto-triky! Jedinečný nápad obsadit do hlavních rolí supersporty namísto harýků. Tři zasloužené hvězdy! ...Jinak ale kýč nad kýče s naprosto zoufalým dabingem. ()

viperDavid

Po extremne dlouhe dobe jsem ocistil cool as ice a pustil si ho ve spatne kvalite 90 let. Sice je to chapano spis jako 100minutovy videoklip nez film ci dokonce klasika, ale nezapomenutelny Vanilla Ice ve vas neco musi probudit. Tehdejsi repperska muzika, super naladeny uces osobyta chuze ci snad postoj tohoto drogove zavisleho ale nesmirne talentovaneho mladika? Kazdopadne me to po tech letech prijemne naladilo 4* ()

MiCM

Jeden z mála filmů, kde se jezdí na motorce..takže už tím je to pro mně zajímavé.. Nebýt pak občas nějakých stupidních zvuků a podobných nesmyslů, tak skoro kultovní film.. ()

Sany33

Tento film je príšerný. Vďačí za to hneď niekoľkým aspektom. Hlavný hrdina je herecké drevo. Príbeh je predvídateľný a patetický. Hudba je umelo vkladaná do deja... Preto sa asi čudujete môjmu vysokému hodnoteniu. Je to jednoduché. Vidím v tomto filme určitý obraz doby. Gestá, mimika a celé to nostalgické filmárstvo s typicky americkým happy endom. Jednoducho sa jedná v určitom smere pre mňa o kultovú záležitosť, ktorú by mali deckám premietať v škole ako obraz 90. rokov. 80% ()

blackJag

"SKONČI S RODINOU A ZAČNI S HRDINOU" S odstupem času strašná blbost, ale když jsem byl děcko, hrozně jsem si přál být takový frajer, jako Vanilla Ice :-)) Film jsem si dokonce přehrál z videopůjčovny a dodnes tu černou kopii někde mám. Viděl jsem to nesčetněkrát. Nostalgických 60% ()

JohnSmith

Tenhle film jsem viděl na začátku devadesátek a jediný co si z něj pamatuju, tak byl hrozný dabing, motorky a strašně oblečenej Vanilla Ice. Mám pocit, že tam byli i nějací gangsteři, ale byla to blbost. ()

Smileface

Vanilkovou zmrzlinu jsme jako děti milovali a to nejen jako výtečný mražený výrobek. Když přišel Vanilla Ice na plac ve své červené pláštěnce, čepicí s visačkou a kalhotami o tisíci barvách byli jsme v sedmém nebi. Dnes už trochu směšný i když na tu dobu švihácký styl bílého rappera však nedokázal zakrýt to, jak špatný film Cool as Ice je. Děj trapně nalinkovaný a sám Vanilla je parodií na herectví, ostatní se alespoň snaží hrát. Jako komedie je to bez vtipu, jako romantika bez jiskry a jako drama prostě ubohé. Navíc, ze všeho jde cítit nucená MTV snaha vychovávat mladého diváka, což je zbytečné a ze špatného filmu se tím stává fraška s poučeními typu: Oblékejte se jak idioti, chovejte se jak idioti jen prosím nepijte či nekuřte. Film byl velkým propradákem, nesklidil potlesk ani od recenzantů(což se čekalo), ale ani od Americké mládeže, když při své ceně 6 mil. dolarů přinesl na tržbách milion pouze jeden. Stejně jako tahle bublina splaskla i sláva Visnilla Ice. Nechme ho ovšem být, za svých pět minut slávy musí nyní žít s vědomím, že promarnil obrovské příležitosti jak na hudebním tak na filmovém poli. A co na to nynější největší cool hvězda současnosti? Nic, jen tak sedí ve svém Kazašském křesle a potichu si prozpěvuje: "What's up Vanilla Face" :-) ()

Testament

Bomba! Nejlepší hudební videoklip natažený na 100minut s Vanilla Ice. Kult z dětství. Když jsem, s otřesným dabingem, viděl tuhle"klasiku" po letech, neubránil jsem se slzám v očích. Jak se mi tohle mohlo tenkrát líbit? Ano, byl jsem mladej a blbej. Teď jsem starší a ještě blbější, a tak dávám plný počet. Určeno jen pro pamětníky!!! ()

Blazin

Naprosto chápu tolik nominací na Zlatou malinu a ještě více chápu, že Vanilla Ice ji vyhrál. Herec, který je víc než nejvíc cool, ale hlavně nejvíc neherec co znám. ()

kristynca

Jen jsem zvědavá, jestli se ti dnešní náctiletí budou za dvacet let dívat na všechny ty Hannah Montany a Jonas Brothers taky s takovou nostalgií. Drop that zero and get with the hero! :-) ()

arcticsky

Občas sedne i jednoduchoučký příběh. Hudbu vybíral jeden z nejlepších světových basáků - Stanley Clarke a to se potom dají poslouchat i "oldschool" rapy... ()

Kangaroo

Moc těžké hodnocení - co si budeme namlouvat Vanilla Ice už není delší dobu v kurzu takže pro mladé úplně mrtvá záležitost a nám pamětníkům už asi zůstane jen mírný úsměv na rtech a nostalgická slza v oku.... Já osobně jsem se po letech pobavil a doporučuji všem kterým bylo v roce 1991 nějakých těch -náct. ()