Kosmická loď s cestujícími, mezi nimiž je i prezidentova manželka, je na svém prvním letu kolem Měsíce a zpět na Zemi. Dojde však k masivní sluneční bouři, která vykloní raketu z kurzu a poškodí ji. Neovladatelná loď nyní míří přímo ke Slunci... (oficiální text distributora)

Benjamin_L odpad!

Zatímco si lidstvo láme hlavu nad tím, jestli se k Marsu poletí za 20 nebo 30 let a jak toho půl roku bude posádka žít, americké letectvo má jen tak v hangáru připravený raketoplán, který doleti ke Slunci za devět hodin a nikdo o něm neví. Ve vesmíru sice nikdy nebyl, ale to dáme, že? Deus Ex Machina a facepalm navrch. :D ()

Jurrisek odpad!

Zatim je to teda solidni hovadina no zkusim to prekousnout az do konce at je me hodnoceni objektivni, ale pochybuju ze se to vysplha nad jednu hvezdu, spise to spadne na odpad. Edit: Je to blbost na Ntou. Zdálo se to jen mě? Pilot vesmírné lodi co naprosto neví co dělá? "Debilní, smyslnedávající, puberťácký škvár!!! ()

COLLY

Vychadza malo katastrofickych sci-fi tohto tipu. Ja som za kazdy takyto vytvor vdacny. Ci je uz dany film z roznych hladisk kvalitny alebo odpad, viem si predstavit vo vlastnej fantazii najkvalitnejsie efekty a pripadne dej. U nas mnohych je to o tom. Vacsina hodnotiacich na tomto servry je asi z komisie porotcov na vyber filmov za cenu pana Oscara. Ja som z tych co to nehodnotime alebo hodnotime menej casto. Viem si vytvorit vlastnu fantaziu (ale zijem v realite - pozn. redakcie :). 85% ()

desa

po tom co se posadka rozplynula ve slunci, jsem doufal ze to bude konecne scifi, kdy zahyne cela lidstvo, ale nestalo se, zase se naslo nejake reseni. kanadske scifi byva vzdy slabe, triky mdle. napad ale dobry ()