Kosmická loď s cestujícími, mezi nimiž je i prezidentova manželka, je na svém prvním letu kolem Měsíce a zpět na Zemi. Dojde však k masivní sluneční bouři, která vykloní raketu z kurzu a poškodí ji. Neovladatelná loď nyní míří přímo ke Slunci... (oficiální text distributora)

pakobylka

Myslím, že není (a nikdy nebude) v lidských silách naštvat Sluníčko ... naštěstí. Ale taky se můžu plést: Technické ani jiné vědy nikdy nebyly mou silnou stránkou - a aplikace fyzikálních vzorečků v praxi mi působila nemalé problémy už na základní škole. Takže když nebudu hloubat nad podstatou zápletky, zbyde k vyhodnocení její zpracování. Na první pohled je zřejmé, že rozpočet není nijak závratný, neboť nestačí na davové scény ani na špičkové efekty. Ale s nedostatkem finančních prostředků si příběh poradí vcelku šikovně, když se soustředí na osudy těch, kteří jsou nějakým způsobem svázáni s kosmickou lodí a s její posádkou. Tím ovšem veškerá šikovnost začíná i končí, neboť největší katastrofou každého katastrofického filmu je rozvleklý děj, který plnými hrstmi předává divákovi takřka nekonečnou, statickou nudu bez osvěžujícího závanu jakékoli atmosféry. Nejtalentovanějším hercem je bezesporu Sluníčko, dále s určitým odstupem kosmická loď, která si hraje na kamikadze ... a až někde daleko vzadu se bezradně potácejí ostatní protagonisté. A tak vám nezbývá než si přát, aby výše jmenované Sluníčko nějakou parádní akcí ukončilo trápení všech zúčastněných ... aby se mohli sebrat, pospolu si dojít pro honorář a v klidu se rozejít domů. Skomírající 2* ... P.S.: Na druhou stranu znám i horší způsoby, jak strávit sobotní večer. ()

Terva

CITÁT - Dneska nejsi sestra, jsi manželka astronauta......... Taková tříhodinová televizní jednohubka u které můžete vařit, vyprat, pověsit prádlo, vyžehlit no prostě uklidit celý dům a pak se vrátit k TV a zjistit, že se děj moc neposunul. CITÁT - Myslíte, že si ještě někdo zaplatí, aby mohl letět do Vesmíru?............... ()

Wacoslav1

Sedel jsem si to takhle vcera u pc a matka tuto hovadinu sledovala v tv tak jsem se po ocku taky koukal a jenom jsem si tak rezignovane rikal boze pro koho se furt tyhle katastroficky televizni voloviny toci no neprisel jsem na to ale aspon jeden poznatek jsem si odnesl kdyz jsem si vzpomel na slova svoji matky o tom jakej ze to filmovej hnuj se sem zacal navazet po roce 89 tak to musim ale oponovat filmy co tu bezeli po roce 89 byly jeste v pohode a stanice jako nova nebo prima byly jeste tak před 10 ci 15 lety taky bez problemu ten pravej hnuj se sem zacal totiz navazet az ted a skvosty jako tento toho budiz dukazem ()

Falconica

Snůška čirejch nesmyslů:-D Jak se snažej furt mluvit hrozně chytře, ale z huby se jim linou totální blbosti:-D Star trekový extrémní technobláboly jsou aspoň tak totálně smyšlený, že je nelze napadnout, jelikož nemaj žádnej význam...ale tohle jsou prostě uplný hovadiny, jelikož se snažej nějak tvářit:-D Samozřejmě, spousta sci-fi filmů je plná vědecky neproveditelných nesmyslů, ale tohle je tak okatý, až to bolí:-D A navíc typicky laciný a hloupý. Pobavil mne například velkolepý applaus kvůli tomu, že se letadlo dokázalo odlepit od země. NE! Nekecejte! To se povedlo letadlu?:-D A mnoho dalšího. Prej 8000 km/sec:-DDD To mě uplně moc pobavilo. Hyperpohon v katastrofickém filmu:-D ()

GeusX

Chce se to povznést nad nesmysly a vypnout i záložní systémy svých mozkových logických center. Jen tak se dal tento předlouhý filmový armagedon shlédnout celý. První polovina filmu si koleduje o odpad, druhá půlka už má alespoň trochu více napětí, lze-li to tak pojmenovat. I na takovouto kravinu se dalo dívat. Jednou, podruhé by to bylo za trest. 20% (tv) ()