• Wacoslav1
  *

  Sedel jsem si to takhle vcera u pc a matka tuto hovadinu sledovala v tv tak jsem se po ocku taky koukal a jenom jsem si tak rezignovane rikal boze pro koho se furt tyhle katastroficky televizni voloviny toci no neprisel jsem na to ale aspon jeden poznatek jsem si odnesl kdyz jsem si vzpomel na slova svoji matky o tom jakej ze to filmovej hnuj se sem zacal navazet po roce 89 tak to musim ale oponovat filmy co tu bezeli po roce 89 byly jeste v pohode a stanice jako nova nebo prima byly jeste tak před 10 ci 15 lety taky bez problemu ten pravej hnuj se sem zacal totiz navazet az ted a skvosty jako tento toho budiz dukazem(14.7.2013)

 • LiborGondek
  **

  Katastrofické scifi bývá vždycky alespoň trochu zajímavá podívaná. Smrtící Slunce mi ale spíše připadá jako dlouhá, předlouhá nuda, pár nezajímavých neuvěřitelných záběru a děsná sňůžka keců. Jediná pozitivní věc na filmu je, že kvůli své ohromné délce nemůžete předem odhadnout jak se bude dále vyvíjet, protože tam tvůrci vždy šoupli ještě nějakou další scénu... 35%(13.7.2013)

 • Falconica
  *

  Snůška čirejch nesmyslů:-D Jak se snažej furt mluvit hrozně chytře, ale z huby se jim linou totální blbosti:-D Star trekový extrémní technobláboly jsou aspoň tak totálně smyšlený, že je nelze napadnout, jelikož nemaj žádnej význam...ale tohle jsou prostě uplný hovadiny, jelikož se snažej nějak tvářit:-D Samozřejmě, spousta sci-fi filmů je plná vědecky neproveditelných nesmyslů, ale tohle je tak okatý, až to bolí:-D A navíc typicky laciný a hloupý. Pobavil mne například velkolepý applaus kvůli tomu, že se letadlo dokázalo odlepit od země. NE! Nekecejte! To se povedlo letadlu?:-D A mnoho dalšího. Prej 8000 km/sec:-DDD To mě uplně moc pobavilo. Hyperpohon v katastrofickém filmu:-D(16.7.2013)

 • Terva
  *

  CITÁT - Dneska nejsi sestra, jsi manželka astronauta......... Taková tříhodinová televizní jednohubka u které můžete vařit, vyprat, pověsit prádlo, vyžehlit no prostě uklidit celý dům a pak se vrátit k TV a zjistit, že se děj moc neposunul. CITÁT - Myslíte, že si ještě někdo zaplatí, aby mohl letět do Vesmíru?...............(20.10.2013)

 • Ryuuhei
  *

  Čtyři úmorné hodiny strávené u tohoto filmu, budu-li počítat televizní vysílání vč. reklam. Úmorné doslova, protože první tři hodiny, což jsou tedy taktéž 3/4 filmu, jsem v něm marně hledal nějaký smysl, či vůbec význam. Vždyť se tam ale vůbec nic nedělo! Dobře, celý první film byl o letu raketoplánu. O nekonečném, smysl postrádajícím letu a záchranné misi, která byla ve výsledku ale úplně k ničemu. Druhý film, začátek taky o ničem, řešily se absolutní exkrementy. V poslední hodině se věci zlepšily a bylo to i trochu zajímavé, ale jinak děs a hrůza. Laciná, nudná, nelogická hovadina, která se ani nesnažila tvářit velkolepě. Ani postavy nebyly žádná sláva, naopak. Proboha, kdyby to aspoň neroztáhli na 2 části, možná by se z milosti daly uvážit i 2 hvězdy, ale takhle? Jen jsem se těšil, až to skončí a já si tak budu moct připsat další zhovadělost na svůj seznam.(6.3.2016)