• pakobylka

Myslím, že není (a nikdy nebude) v lidských silách naštvat Sluníčko ... naštěstí. Ale taky se můžu plést: Technické ani jiné vědy nikdy nebyly mou silnou stránkou - a aplikace fyzikálních vzorečků v praxi mi působila nemalé problémy už na základní škole. Takže když nebudu hloubat nad podstatou zápletky, zbyde k vyhodnocení její zpracování. Na první pohled je zřejmé, že rozpočet není nijak závratný, neboť nestačí na davové scény ani na špičkové efekty. Ale s nedostatkem finančních prostředků si příběh poradí vcelku šikovně, když se soustředí na osudy těch, kteří jsou nějakým způsobem svázáni s kosmickou lodí a s její posádkou. Tím ovšem veškerá šikovnost začíná i končí, neboť největší katastrofou každého katastrofického filmu je rozvleklý děj, který plnými hrstmi předává divákovi takřka nekonečnou, statickou nudu bez osvěžujícího závanu jakékoli atmosféry. Nejtalentovanějším hercem je bezesporu Sluníčko, dále s určitým odstupem kosmická loď, která si hraje na kamikadze ... a až někde daleko vzadu se bezradně potácejí ostatní protagonisté. A tak vám nezbývá než si přát, aby výše jmenované Sluníčko nějakou parádní akcí ukončilo trápení všech zúčastněných ... aby se mohli sebrat, pospolu si dojít pro honorář a v klidu se rozejít domů. Skomírající 2* ... P.S.: Na druhou stranu znám i horší způsoby, jak strávit sobotní večer.(15.7.2013)

• Terva

CITÁT - Dneska nejsi sestra, jsi manželka astronauta......... Taková tříhodinová televizní jednohubka u které můžete vařit, vyprat, pověsit prádlo, vyžehlit no prostě uklidit celý dům a pak se vrátit k TV a zjistit, že se děj moc neposunul. CITÁT - Myslíte, že si ještě někdo zaplatí, aby mohl letět do Vesmíru?...............(20.10.2013)

• Wacoslav1

Sedel jsem si to takhle vcera u pc a matka tuto hovadinu sledovala v tv tak jsem se po ocku taky koukal a jenom jsem si tak rezignovane rikal boze pro koho se furt tyhle katastroficky televizni voloviny toci no neprisel jsem na to ale aspon jeden poznatek jsem si odnesl kdyz jsem si vzpomel na slova svoji matky o tom jakej ze to filmovej hnuj se sem zacal navazet po roce 89 tak to musim ale oponovat filmy co tu bezeli po roce 89 byly jeste v pohode a stanice jako nova nebo prima byly jeste tak před 10 ci 15 lety taky bez problemu ten pravej hnuj se sem zacal totiz navazet az ted a skvosty jako tento toho budiz dukazem(14.7.2013)

• Ryuuhei

Čtyři úmorné hodiny strávené u tohoto filmu, budu-li počítat televizní vysílání vč. reklam. Úmorné doslova, protože první tři hodiny, což jsou tedy taktéž 3/4 filmu, jsem v něm marně hledal nějaký smysl, či vůbec význam. Vždyť se tam ale vůbec nic nedělo! Dobře, celý první film byl o letu raketoplánu. O nekonečném, smysl postrádajícím letu a záchranné misi, která byla ve výsledku ale úplně k ničemu. Druhý film, začátek taky o ničem, řešily se absolutní exkrementy. V poslední hodině se věci zlepšily a bylo to i trochu zajímavé, ale jinak děs a hrůza. Laciná, nudná, nelogická hovadina, která se ani nesnažila tvářit velkolepě. Ani postavy nebyly žádná sláva, naopak. Proboha, kdyby to aspoň neroztáhli na 2 části, možná by se z milosti daly uvážit i 2 hvězdy, ale takhle? Jen jsem se těšil, až to skončí a já si tak budu moct připsat další zhovadělost na svůj seznam.(6.3.2016)

• pekas

Dívat jsem se na to nechtěl, ale žena rozhodla, že si sobotní celý večer zpříjemníme tímto kouskem v televizi, takže ještě s plno reklamními bloky. No je to nářez. Naprosto jalové ve všech ohledech a korunu tomu nasadili, když v plné rychlosti ke slunci začali couvat, aby jim nebylo takové teplo. Jedinej silnější moment byl snad jen ve chvíli, když se paní samaritánka pro dobro ostatních musela rozhodnout, zda zabije dívku, co chránila. Ale ani ten neměl sílu, jakou mít asi chtěl. Musím říct, že tohle je opravdu odpad.(6.3.2016)