Kromě tajemné události, kterou Zach se Samantou zažili během líbánek, se musí novomanželský pár vypořádat i s neplánovaným těhotenstvím. Zach, jenž vše natáčí na video pro budoucí generace, si na své ženě všimne podivného chování, které oba nejprve připisují stresu, ale brzy je zřejmé, že znepokojující proměny Samanthina těla i duše mají mnohem zlověstnější původ. (HBO Europe)

Rathalos

Tak toto je fakt vydareny found footage,ktory ma zaujimavy pribeh,dobru atmosferu,sympaticku dvojicu,ktora podala slusny herecky vykon a aj triky boli v pohode,myslim,ze do Dominikanskej republiky na dovolenku nikdy nepojdem...:-) ()

Skaly

Zrození ďábla. Konec je dobrej, ale jinak to stojí za prd a záběry kamer z ruky a na límci jsou k ničemu. ()

Johny M.

Málem jsem se díky zdejším expertům nechal odradit a to by byla škoda! Devil's Due neni sice nic převratnýho, ale na FF docela slušná podívaná, která se sice rozjede až na konci, ale na rozdíl od PAček se aspoň rozjede! Herci ujdou, triky slušný, kamera v pohodě koukatelná: 3,5* ()

figliar

V poslednej dobe ako by sa roztrhlo vrece s filmami tohoto žánru. Nestačí, že séria Paranormal Activity chrlí každoročne jeden diel za druhým? Musia vznikať aj takéto zbytočnosti, ktoré aj tak stoja za veľké..... Nič pre mňa, ale tak proti gustu žiaden dišputát. ()

AngelG

No jo, tak je to prostě zase případ neoriginality, zbytečného protahování a pořád toho samého děje (tentokrát téma zrození antikrista), který je tak nepřekvapující, až hanba.. ale zase, jak tady někteří píší, tak díky sympatickému hlavnímu páru a poměrně příjemné atmosféře, je to docela fajn.. alespoň určitě oproti jiným hrůzám poslední doby, kterým jste v pohodě dávali tři i čtyři hvězdy.. ()

helraiser

Další v řadě FF hororů který nevybočuje naprosto v ničem z řady, ale na stranu druhou je to dobře koukatelný a slušně horrorové finále potěší, takže za mne slušnej průměr, ale už by to chtělo nějakou změnu. ()

Pavel82

Hodnoceno jako horor. Pokud bych ovšem tuhle hroznou, výcucovou napodobeninu hodnotil jako dokument o regulaci porodnosti, je to na plnej počet. ()

LabySo69

Trochu přísný hodnocení, řekl bych. Sice ano, „onoho” děsivýho je poměrně málo, ale zato je to „ono” o to víc fajn. Doufám, že s přibejvajícím počtem hodnotících půjde film nahoru, protože rozhodně jde o lepší film, než je třeba Pach Krve, kterej tu má 59%, ale to je samozřejmě můj osobní názor. ..............P.S. já se fakt málem posral, když ho chytla za tu ruku :D ()

Shaleman

Ta jedna hvězdička je za finále, které se neslo přesně v tom efektivním duchu jaký mám rád, ale jinak je 79minut před tím nudným a hodně řídkým recyklátem hodně řídkých recyklátů. Kdo nic nečeká, dostane porci Paranormal Activity. Kdo čeká alespoň trochu jako já, udělá si u toho alespoň dobrou večeři. Jednou dvakrát proč ne, ale recyklovat PA pořád dokola, to už je ubohost. Kdy na to ti lidi přestanou chodit, aby se to přestalo pořád dokola točit? ()

Veronica27

Myslím, že tohle neurazí. Novomanželé, kteří si vše natáčí na kameru, když pak zjistí že čekají potomka, radost stoupá. Ale zároveň i podivné chování matky. Přece jen vše nebude v úplném pořádku.Takže já osobně bych si dávala pozor, kam vyrazím za zábavou . ()

Zombiepod odpad!

Niekoľkokrát preriedená sračka z nekonečného radu homevideo hororov ala Paranormal Activity znova útočí, s ešte väčšou dávkou nudy, ako sme zvyknutí. Skutočné dianie zaberie možno 10 percent krátkej stopáže, kedy už aj odpudivo ohraná pointa s "diablom v tele" začne byť otravná. Ústredná dvojica je nesympatická a diváka si v ničom nezíska, a záverečná scéna maximálne nepochopitelne odpíše pointu filmu. Neodporúčam. ()

Alouette

Novomanželský pár po návratu z líbánek, které si plnými doušky užíval v Dominikánské republice zjistí, že počal potomka. Těhotenství mladé paní však neprobíhá tak úplně hladce a čím víc se blíží porod, tím podivněji se chová budoucí maminka a její nenarozený potomek. Vše natáčí na kameru náruživý amatérský kameraman, budoucí tatík. Mohl to být skvělý satanský horůrek a zhruba 80 min. lámaných hnát, blití, šílejících kněží, zoufalých rodičů a nenarozeným satanským svištěm trápená budoucí maminka. Jó takovou pohádku pro hororové diváky bych si přál. Ale bohužel dost procent dolů sráží FF provedení, které už prostě nemůže ničím překvapit. Opravdu si máme myslet, že se toto stalo...? Film ani zpola nenavodí atmosféru hrůzného reálu. Spíš si řeknete, že skvělá reklama na tenhle horor spolkla náklady na extraligovou kameru. Ale zase když dám do škatulky pouze found footage horory posledních let, tenhle bych řadil do první půle žebříčku. ()

TSZ

Snaha o inovátorsky natočený horror (něco na způsob Záhady Blair Witch) se sice cení,ale zde toto úsilí až příliš selhává. Jinak vůbec nic nového pod sluncem ani pro nejvěrnější fandy těchto žánrovek, zbytečný film. ()

Knor

Satan, čarodějnictví, zrození antikrista apod. to vše mám v hororech hodně rád. V zásadě tomuto filmu vlastně nic nechybí, má to atmosféru, párkrát jsem s sebou pěkně škubnul a není to nuda. Chybí tomu ale větší originalita se kterou by se film mohl pořádně vytasit...inu trochu škoda, ale špatný to rozhodně není. Je to dobrej horor a budu hodnej a ty 4 hvězdy dám. ()

BrianStorker

Námět je okoukán od výtečného filmu se satanistickou tematikou - Rosemary má děťátko. Nebýt ruční roztřesené kamery, která na mnoha místech snímku absolutně nedává smysl a díky níž se často jen dohadujeme, co že jsme to vlastně zahlédli, mohl by to být snímek s poměrně dobrým potenciálem. Tisíckrát omletý námět a ruční kamera však srážejí hodnocení hodně hluboko ke dnu. ()

Lilien

bez atmosféry, tvorcovia si mali ujasniť z akého pohľadu chcú film točiť(ja som sa trochu strácal v tom kto drží kameru) a navyše je to už trochu z módy. ()