Kromě tajemné události, kterou Zach se Samantou zažili během líbánek, se musí novomanželský pár vypořádat i s neplánovaným těhotenstvím. Zach, jenž vše natáčí na video pro budoucí generace, si na své ženě všimne podivného chování, které oba nejprve připisují stresu, ale brzy je zřejmé, že znepokojující proměny Samanthina těla i duše mají mnohem zlověstnější původ. (HBO Europe)

Bejita

Přemýšlela jsem, jestli nedám odpad, ale přece jen ta scéna v lese a scéna na konci docela ušla, ale je to pořád dokola. Přijďte už konečně s něčím novým. Kamera s ďáblem je prostě už stará záležitost a nebo to alespoň příště pořádně osolte, ať to dosáhne alespoň na tři hvězdy. Vím, že jsem možná až moc kritická, ale viděla jsem celou ságu Paranormal Activity i s Prokletím a všechno v kině. Mělo to alespoň trošku něco do sebe, třeba jednička a dvojka byly hodně dobré. Pak už to také sláblo. Už se u těhle hororů, jestli to tak nazvat, vážně nudím. Devils Due je opravdu velká slabota. ()

Hnillard

Určite to nie je taká katastrofa ako tu niekto píše. By som povedal, že svetlejší okamih medzi dnešnými found footage. Ale rozhodne odporúčam radšej Rosemary ()

FOndra odpad!

Všechno špatně. První hodina neskutečná nuda. Pak přijde pár trikových záběrů, na které si druhý den stejně nevzpomenete. Otrávení tím zdlouhavým čekáním zjistíte, že na konci nepřijde vůbec nic. Tohle je naprosto zasloužený odpad ! ()

brasek

Nič nehovoriaci dej, bez atmosféry a pútavého príbehu. Ešte pár minút stopáže a snímok by si mohol podať ruku s nepozerateľným Paranormal activity. ()

Lilith03

Na to, že je to typ filmu točený na styl domácího videa, tak asi dobré. Porovnatelné s paranormal aktivity, ale to je trochu lepší. Znovu si nepustím, ale bylo to fajn. ()

TBS odpad!

Ta kamera je uplne otrasna...pribeh ma absolutne nechytil cize zabita hodina a pol...otrepany paranormal activity ()

Allein4

Další z řady FF hororů, který nijak zvlášť nevybočuje, ale zároveň neurazí. Způsob vývoje děje připomíná hodně jiné horory, zejména jeden ten, který asi zná každý, a která asi nikdy neskončí. K filmu - horor možná není to správné slovo, spíš bych to viděl na mysteriózní něco, co strach (i když jsem se snažil se bát) nepřinese. Co potěšilo, byla dávka docela trefného humoru v vodu, takže stojí za zamyšlenou - nechtěli byste z toho raději udělat komedii? Vždyť to by Vám tak šlo... ()

Ayax odpad!

Zoberiem Samsung, pripnem ho na krk, prejdem sa po Bratislave a to len bude ďalší roztrasený horror... Myslím, že by už stačilo týchto hovadín. ()

Dvyt

Baví mne, jak lidičky, pro které byl film odpad stejně cítí potřebu smolit x řádkové prázdné komentáře plné keců, které si stejně nikdo nikdy nepřečte :-D První polovina slabší, druhá dobrá atmosféra i vývoj. Prázdnému pseudointelektuálnímu žvanění zdar. ()

montel

Mladí novomanželé Samantha (Allison Miller) a Zach (Zach Gilford) odjíždí na líbánky do Dominikánské republiky. Zde se na závěr dovolené nechtěně žúčastní podivného večírku s místními lidmi, po kterém oba pořádně bolí hlava. Když se oba vrátí domů, zjistí Samantha, že je těhotná. Nadšený Zach vše poctivě dokumentuje na kameru, oba si ale brzy všimnou, že se Samanthou není něco v pořádku. Její nenarozené dítě se stará o to, aby Samantha dělala věci, o kterých nemá ani potuchy...Další tuctový skoro horor, natočený ve stylu Blair Witch,Paranormal Activity atd. Obyčejná žena, která netuší jak mohla otěhotnět, když brala prášky (ó jaký zázrak) začne z ničeho nic vyšilovat a svému muži a také divákovi připravuje hotové peklo. Manželovi v tom, že z ničeho nic pomaluje v noci celý dům podivnými symboly a divákovi zase, že ji to tak dlouho trvalo, než se k něčemu odhodlala a když už se něco stalo, tak film pomalu a jistě končil. Celkově to není až taková blbost, na jakou by se nedalo dívat, to ani zdaleka ne, bohužel ale divák už tohle všechno někde viděl, film nemá čím překvapit a už ani ne vyděsit. Je to prostě průměr, ale pokud máte rádi horory natočené třesoucí se kamerou, tak zase tak nepřestřelíte. 40% ()

endymion

Marketingová kampaň bohužel podstatně lepší než film samotný. Nudná rodinná videokronika bez špetky nápadu a originality. Předvídatelná poslední pětiminutovka, kdy se konečně něco děje, to nijak nezachrání. ()

gael83

Jasné "céčko" , ale zas na druhou sranu slušné lekačky a destrukce domu na konci to lehce zvedají, bohužel originalita nikde protože to čerpá snad ze všech možných "devil" filmů od Rosemarys baby až po Vymítače ďábla. ()

Little_Sawy

Hmm co bych asi tak napsala na mé sračkocení, nóó asi jen tolik že mladej pár si to jde rozdávat na líbankách když už se vracejí doma tak navštíví jednu Woodoo Babušku Jágušku která vyvěští z dlaně že se bude holka mít líbově jelikož na ní čeká smrť která si pri ni příjde dřív či pozdejí a to na recenzi stačí..pak odejdou, střetnou nákyho tuzemskýho afroameričana který jim nakecá at si jedou trsnout do katakomb v baráku kde je pak picnou po hlavě, spořádaji spoločnej večírek ve zrození ďábla, a pák se čírou náhodou jakoby nikdo nic, probudí na hotelu, z kterýho když odejdou domů, tuzemský afroameričané jich nenechají napokoji, tak si jen tak vojedou do baráku naproti kde pošlú FBI agenta aby jim do domu dal všade kamery. Konec je trocha zajímavej, jelikož se měl narodiť antikrist a holka pěkné chcípne. ()

flyer.nick

Zase jeden film, který má ruční kameru naprosto zbytečně. Ale jinak na to, že je to druhý film pánů Bettinelli-Olpina a Gilleta tak myslím, že to není tak zlé. Sice stokrát opakovaný příběh, ale aspoň není úplně zprasený jak to někteří umí. Dokonce bych řekl, že příběh je moc pěkně vystavěný. Ale prostě ta ruční kamera to celé posílá dolů, přitom peníze na efekty očividně byly. ()

gfrusvk

No áno, nie je to čistokrvný horor, s atmosférou pri ktorej tuhne krv v žilách a s ľakačkami že sa týždeň nepozrete do zrkadla... Pri tejto pointe veľa ľakačiek totiž spraviť ani nejde.. Tým pádom malo ísť skôr o film, ktorý mal zaujať príbehom, natočeným pochmúrnou a depresívnou náladou, ktorá z neho vyžaruje.. Príbeh je sympatický hneď zo začiatku, vytkol by som, že dej mohol už skôr viac gradovať, a tiež mi chýbalo viac priamych Samanthiných príznakov toho že vnútri nej rástol malý diabol, potom by to bolo to pravé orechové. Inak FF štýl je super a sadol k tomu ako riť na šerbel.. ()