Kromě tajemné události, kterou Zach se Samantou zažili během líbánek, se musí novomanželský pár vypořádat i s neplánovaným těhotenstvím. Zach, jenž vše natáčí na video pro budoucí generace, si na své ženě všimne podivného chování, které oba nejprve připisují stresu, ale brzy je zřejmé, že znepokojující proměny Samanthina těla i duše mají mnohem zlověstnější původ. (HBO Europe)

sobol1

S těma roztřepanýma kamerami už běžte do háje opravdu celý film byla blbost,sračka.rychle dopsát než jsi to rozmyslím a dám ODPAD ()

Final

Tohle je tajný recept, který před námi Hollywood tak dlouho a úspěšně tajil. Vezměte nápad, který měl někdy šanci na úspěch, trochu ho pozměňte, přidejte méně lekaček, méně smysluplný příběh a méně napětí. Pečlivě zamíchejte a podávejte v záchodové míse. Tentokrát jsem se opravdu modlil za to, aby už toho čuráka s kamerou někdo zabil a film mohl šťastně skončit. A víte co? On celý ten film přežil a ještě to všechno dokázal natočit. A to i přes pády, létání a bourání dveří. Dám ale jednu radu prvorodičkám. Pokud Vám váš doktor říká, že je všechno v pořádku, pak věřte, že se jedná o člena sekty, který uctívá všemocné Euro. ()

martinezke odpad!

pri tomto filme som mal co robit aby som nezaspal ... nebolo v nom nic zaujimave takze preto som dal odpad . 7 milionov vyhodenych von oknom. co na tom filme mohlo stat 7 milionov? kamera? trapni herci? TENTO FILM BY SOM NEODPORUCIL ANI NEPRIATELOVI. ()

lahvi

Bohužel stejná písnička jako remake Carrie. Slavná "živá" reklama na film, kterej bych po shlédnutí radši ani neviděl. ()

Pollini

Tak ďábelské těhotenství jsem už viděla. Tady jsou místy pěkné efekty, ale co do významu to mohlo být mnohem lepší. Více akce by taky neuškodilo. Ta věc v kostele, logicky by špatně mělo být jí, ne farářovi, který je na své půdě. No a tak se to dostalo do průměru. ()

janejudyjune

Poslední dobou vím, že od hororů se nemá mnoho očekávat. První, co mi na tomto filmu vadilo bylo, že je opět točen rozklepanou kamerou obsesivním kameramanem, který točí úplně všechno. Celou první půlhodinu zabraly záběry o ničem. Myslím, že svatební cesta do Dominikánské republiky je celkem netradiční, ale opít se pod obraz a nevědět, jak zpátky do hotelu? Trapné. Teprve po hodině se začalo dít něco nadpřirozeného. Nudné a hloupé. ()

leo_kure

Čekal jsem od toho víc, mnohem víc... Tento film je nepovedená napodobenina série Paranormal Activity... Víceméně jsem se ani nebál jen jsem se občas ke konci lekl... Film je ze začátku nudný se zbytečnými záběry na začátku, vlastně jsou zbytečné záběry v celém filmu.. Kdyby ho udělali kráktomentrážní tak by ten film měl o dost víc %... A taky jsem čekal že to bude klasický film a ne že to bude pohled z první osoby... Moje rada: Neočekávejte od filmu příliš mnoho požitku ;) ()

lineker

Zas tak hrozné mně to nepřišlo. Jasně. Samotná found footage už v někom vzbuzuje dnes předpojatost. Filmu točených touto technikou je již přespříliš. Mně se zatím nepřejedly a tento nevybočuje ze zaběhlých standardu tohoto žánru. ()

mufy001

No první hodina filmu úplně o ničem. Konec celkem slušný. Ale tenhle způsob natáčení filmu POV už mi leze na nervy! 3/10 ()

ninjas123 odpad!

Tenhle snímek neni horor to je zas jen další pohádka. Tak zase další trapná parodie na horor. u mě za final 10% ()

Selmicka2014 odpad!

Kravina! Nemam rada filmy tocene amaterskou kamerou aj. Priserne zpracovani obraz skace neda se na to divat. A dej taky priserny! Nelibilo se mi to. ()

vilanella odpad!

Od začátku jsem nečekala nic extra, ale že to bude až taková hrůza.... Dvojice hlavních hrdinů na mě působila od začátku maximálně nesympaticky, jak se neustále pitvořili do kamery a předváděli to svoje umrněný štěstíčko, že jsem jim od prvního okamžiku přála, aby se jim stalo něco fakt strašného. A dočkala jsem se - strašné nudy a pár směšně působících hororových vykrádaček. Možná z toho měli udělat komedii. Nekoukatelné. ()

Duffson

Neuveritelna sracka...nepisu casto komentare, ale tady par slov. Hodina filmu je defakto o hovne, poslednich 10min ma nejaky spad, ale v tomto zanru hororu je to fakt uz tak ohrana pisen takze nejaky prekvapeni ci pocit strachu se v zadnem pripade nekonal. Takze nazvat to hororem je vazne "Bad joke" , leda ze vas vylekaji letajici lidi uprostred dne nebo krik a praskani zdi za doprovodu otresu...jakoby nevedel sem, ze dabel si ujizdi v zemetreseni a prcani novomanzelek :D NEEEE, lidi proste pokud zvazujete tak opravdu,ale opravdu tento film si NECHTE UJIT !!! ()

Martin29

Manželé mají před svatbou a odjedou na líbánky do Dominikánské Republiky. Cestou se staví k jakési věštkyni a pak kdesi na party. Ráno se probudí a zjistí, že ona je těhotná (ačkoliv brala léky) a postupem času se to zhoršuje. Největší problém filmu je ve scénáři neřeší se vůbec příčiny (absolutně se neřeší jak asi tak mohla otěhotnět prostě se řekne léky nefungovaly naopak její manžel mě celou dobu přišel hodně chytrý, aby se nakonec díky scénáristům stal z něho totální vůl ve stylu vše točím a nenapadne mě to přehrát. Potěší scéna v lese a trochu i závěr jinak spíše takový průměr. P.s. v tagoch se uvádí found footage takže nechápu lidi co ten žánr nemusí, že na to vůbec koukají a nadávají na to, ale asi mají komplexy a musí si tak udělat dobře hold. ()

Dalajlada odpad!

Tohle byl děs. Námět by snad i ušel, ale zpracováí už ne. Ve filmu se vlastně nic neděje a posledních 5 nebo 10 minut se stane všecko. Záznam z kamer se k tomuto absolutně nehodil a udělal z filmu jen bezduchou břečku. ()