• MoiJe

Pilot: ... nejak nemam, co by som napisala. Proste 4 muzi pri bazene a bare. Nesledujem dalej.(24.9.2013)

// Ale jo, přímočaré, chlapské.. není to nijak převratné zatím, ale to obsazení je parádní a některé hlášky (jako např. "no.") sedly výborně. Takže po pilotu zatím celkem spokojenost, uvidíme co bude dál :)(3.10.2013)

• Vxxx

Hodnotím pouze po první epizodě. Dostanou jednu hvězdu za Kal Penna a tím kočím. Zrušení se nedalo vyhnout.(10.10.2013)

Musím přiznat, že mě první díl dost překvapil. Skvělé herecké obsazení, vtipné scénky a dobrý děj. (Alespoň pilotní díl). Režisér má s tímto typem očividně zkušenosti. Přece se podílel na režii Jak jsem poznal vaši matku a Scrubs: Doktůrci. Oba tyto seriály sleduji a doufám, že tuto komedii budu taky. Uvidíme, jak se tento seriál dále vyvine.(6.10.2013)

• KevSpa

Sympatické herecké obsazení dělá hodně a v podstatě zachraňuje komedii, v níž je velká část vtipů značně rozpačitá. Uvidíme, jestli seriál nabídne něco víc. Pilot - 50% --- A víc už nenabídne nic, neboť byl po dvou epizodách zrušen.(24.9.2013)