Tati, ty jsi robot

• slovenský

Otec, ty si robot

Rodinný / Komedie / Sci-Fi

USA, 1991, 92 min

Takový blboučký, ale zároveň milý film. V dnešní době už toho nemá co říct, ale i tak je to milá, nenáročná zábava. A Newman/pan Carson sympaťák.(1.5.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $402,539Tržby Celosvetovo (17.10.2011)

Jako zábava pro celou rodinu naprosto dostačující a vyhovující podívaná o chlapcích, kteří vyrobí robota, kterého ovládá duch jejich mrtvého otce. Na známější rodinné pecky film rozhodně nemá ale zabavit dokáže bez problému.(16.6.2011)

• Freemind

Jeden z drsnějších scénaristických úletů, jaké jsem za svůj krátký život viděl. Mrtvý táta reinkarnovaný do robůtka? WTF? P.S. Sarkastický úsměv mi ztuhl v okamžiku, když už to skoro vypadalo, že si garážový R2D2 střihne postelovou scénu s rozvernou maminkou. Tohle by mělo na svědomí hodně zničených dětství.(13.5.2010)

• Cappuccino

Americká rodinkárna, primitívny detský scenár, katastrofálne predvídateľné a klišovité k podobným komédiám z 80tych a 90tych rokov. Jednoducho nič pre mňa.(20.8.2011)