Menšie mesto v USA zasiahne správa o tom, že sa objavil zvláštny vírus, ktorý je nebezpečný a nákazlivý. Vedci nedokážu vysvetliť, o aký vírus sa jedná, a tak oblasť uzatvoria a vyhlásia karanténu. Pre tínedžerov je to perfektná príležitosť dobre sa zabaviť, lenže uprostred zábavy sa objaví nakazený. Vírus sa rýchlo rozširuje a spôsobuje extrémnu agresivitu u nakazených. Emma (Sofia Black-D'Elia) sa však nehodlá zmieriť s tým, že by mohla prísť o svoju rodinu, a rozhodne sa vziať zodpovednosť do vlastných rúk. (Marceloo)

stration

Nic objevného to nebylo, všechno běželo podle schémat podobných filmů. Do lehčího nadprůměru táhnou film celkem sympatičtí herci kterých není mnoho, takže se v nich lehce orientuje a solidní atmosféra podpořená pasující hudbou. Na jedno zhlédnutí dobrý. ()

honajz2

Tvl, představte si, že na vaše město byla uvalena karanténa, protože se v něm rozšířil nějaký smrtelně nebezpečný virus. Ok, co v téhle situaci uděláte? No, hlavní hrdiny v tomhle filmu napadlo uspořádat párty. Dobrý nápad, ne? Eh... Jo, a podobných logických situací je tu víc. Největším problémem filmu je ale jeho utahanost. Ono i když to má hodinu a půl, nějaký první nebezpečný nakažený, který nám značí, že je něco v háji, se objeví až 35 minut před koncem (!). Do té doby sledujeme drama dvou dospívajících sester, což mě nebavilo a pořád jsem čekal, kdy ten virus vypukne ve velkém, zatím to bylo jenom takové ochození okolo. A navíc to je dlouhou dobu strašně klidné, jako by se nic nedělo, což je u filmu s tímhle tématem snad až trestuhodné. Jako jo, pak už to začalo za něco i stát, ale jinak jsem se teda dost nudil a to jsem na tohle byl dost zvědavý. No, aspoň že to mělo sympatickou hlavní hrdinku. 2* ()

Rodriguez

Průměrný "horor", který se už opakuje po několikáté dokola.....autoři se evidentně šíleně nudili a tak nic pořádného nedokázali vypotit z jejich zatemněných mozků! Ať žije americký gigant na filmy! 40% ()

PavelVanekArt

Přirovnal bych to ke slabším zombie/infection hororům a invazivním filmům. Nebyl to nadprůměr a ani podprůměr. Čistej průměr. 3* ()

viperDavid

Nejdřív se mi to docela líbilo a moc jsem nechápal to divné hodnocení. Pak se to ale změnilo v totální sračku. Bez pardonu. Jak někdo může až takhle zkurvit film.... ()

elanius

(65/2016) / Viral má svoje chvíľky a pre priaznivcov post-apo či eco-hororov je to dokonca povinná jazda. Problém je, že už ťažko v tomto žánri zaujať. Aj keď Viral je docela seriózna záležitosť čo sa atmosféry a spracovania týka, scenáristicky je to proste len rutina. (6/10) ()

iXtr3m3

Slušný minimalistický sci-fi survival zárez. Kratučké, takže to nemá šancu začať nudiť, ale nemôžem sa zbaviť pocitu, že by som od toho chcel ešte viac. Ale veľmi slušné tri hviezdy si to zaslúži, bolo to fajn aj po technickej stránke, aj castingovo, všeobecne. Slušné sci-fi béčko. ()

lucijelucije

Ne že by byl tento film víc obscénní, než jiná kinematografie v tomto žánru, ale jsou tady tak ujeté momenty, že to vás prostě nenechá klidnými. Viral není nic nového, nic přínosného, ale nemuselo by to dopadnout tak strašně, kdyby se tvůrci vyvarovali spoustu chyb, které převážně souvisí s nepravděpodobnými a ujetými situacemi. Převážně hlavní hrdinka mi pila krev. ()

Wancohoff

dalsia blba variacia na zombie nakazu, akurat tu ludsku agresivitu ovlada šnúrka od topánok ... uz na tieto vyplachy nemam slov .. ()

Wallis3

Teen age jakože horor o neznamým viru, kterej je tak tajemnej, že neznámej zůstane. Cosi jako napětí to mělo, páč si to udrželo mou pozornost a prostě jsem čekal, jestli dojde na záchranu. Místo toho mi bylo naservírováno tahání tkaničky od boty z krku a hromadný BŮŮŮŮM ()

Rathalos

Mam rad filmy o epidemiach,parazitoch a virusoch,ktore ludia nevedia liecit a prave preto ma aj tento thriller/horor potesil,navyse hlavna hrdinka bola velmi sympaticka,jednoducho povedane dalo sa na to pozerat...:-) ()

Mamlas

Takový docela aktuální film, nyní. S pár výhradama dobře natočené, má to hlavu a patu, nejsou moc zbytečné prostoje, lidi se nechovají úplně jako idioti. Už to mi stačí k radosti. P.S. Představte si COVID-19.1 projevující se vražednou agresí nakažených... No, natrénováno máme 😷. (53%) ()

Jadro

Rýchly spád, obsadenie, téma - vcelku fajn, no ten záver to všetko kazí, veľmi chaoticky a hlavne náhle sa to uzatvára... ()

J.Mayen

No čerstvě viděno,ale žádným nadšením teda neoplývám. Od filmu jsem ani nic nečekal, protože jsem ho neznal a nevěděl jsem do čeho vlastně jdu. Za celou délku filmu se prakticky odehrají jen 3 zajímavě věci. Jinak řešení uvnitř domu je dosti nudné a tak nějak mi spíš připomělo seriál The Strain, který mě ovšem po pár dílech také začal nudit. To že scénář neprozradil, kde se podivný červovitý parazit vzal (z Marsu, laboratoře, Antarktidy,,,,,) to by mi tak moc nevadilo, ale celé mi to přišlo odbyté, rychlokvaška. ()

Ayax odpad!

Marceloo (označ vo svojom príspevku - spoiler! - niekto to rád ,,horúce" - Ďakujem za všetkých)... ,,V dnešnej dobe, kedy každý platí dane..." To sem neťahaj chlapče.... Hodnoť film stručne, jasne, čo máš hodnotiť... A nie na pol strany nárekmi o daniach. Btw ohľadne Peste... Nič prevratné... Podpriemerné.... Tá istá téma (teraz o dážďovkách z očí) ... Stačí (mebend)azol do budúcna... Nie helikoptéry.... ()

Miroslav.Zac

Film by chtěl být aspoň průměrným hororem, na který si někdo občas vzpomene, bohužel je Viral, stejně jako mnoho dalších, odsouzený k zapomnění. Nenabízí nic, co byste ještě neviděli a taky nic, co by vás vyloženě bavilo, ()

Martin29

Poslední dobou se s těmi postapokalyptickými filmy roztrhl pytel. Po zklamání z tohoto http://www.csfd.cz/film/382870-into-the-forest/komentare/ je tohle rozhodně lepší. Navíc narozdíl od Into The Forest mají obě herečky inteligenci ( v Into The Forest jsou tupé až to bolí) jsou sympatičtější a herecky uvěřitelnější. Škoda jen, že to není více roztažené do hloubky (jak se ta nákaza objevila setkání s více nakaženým), ale v rámci žánru lepší průměr. ()