Křižovatky života, to jsou reálné příběhy obyčejných lidí. Uvidíte rodinné příběhy, které se mohou týkat i vás nebo vašich blízkých. Násilí, zrada, nemoci, závislosti, těhotenství náctiletých… Příběhy přinášející zlomové životní okamžiky, emoce, drama s dobrým i špatným koncem. Příběhy, které zatím nezachytil žádný dokumentární seriál. Křižovatky života sledují celý průběh událostí od počátku až k jejich vyřešení nebo konci. Ne každá životní situace má svůj happy end. Pokud jste si prošli nebo právě procházíte podobnými situacemi, možná vám pomohou podívat se na problém z jiné perspektivy. (TV Prima)

le_loulou odpad!

PŘÍŠERNÉ. Tragické herecké výkony perfektně doplňuje stejně tragická kamera, ze které se vám po chvílce bude dělat špatně... Vážně by mě zajímalo, koho napadlo tohle pustit na obrazovku. ()

Marshall007 odpad!

Prvních dvacet minut jsem se snažil rozpoznat, jestli je to jako hraný, nebo to má být nějaká ujetá, i na český poměry hodně nepovedená reality show. Nakonec jsem to vzdal a podíval se do programu... Opravdu muselo dát obrovské úsilí dostat na jedno místo tolik antitalentů a kandidátů na nejhoršího herce tisíciletí a ještě tento "dokument" protlačit do hlavního vysílacího času. Fakt nemám slov. Co jsme komu udělali, že si zasloužíme Primu a Novu. ()

len17 odpad!

Do první půlky druhého dílu jsem byla připravená dát 1* za nápad, protože ten se cení. Bohužel po skončení jsem musela názor změnit a kdyby šlo dát ještě něco horšího než jenom odpad! tak bych to dala. Kamera - hrůza! Oči z toho bolí. Herci ještě horší! Doufám, že tam dá Prima něco lepšího a tohle strčí třeba po půlnoci. ()

gep odpad!

Proboha co to je??? Teď jsem viděl kus, kde dvě amatérské "herečky" sekaly/předstíraly(?) naučený prvoplánový monolog dcery a matky-bezdomovkyně. Líp by to zahráli i ochotníci z Hlíny u Ivančic po 3 pivech... Copak na Primě zešíleli??? ()

lebi odpad!

Proč některé příběhy normálně nezfilmovali? Hrůza... A ten pokus o to, aby to bylo dokumentární.... Ach jo. ()

Jurrisek odpad!

Za toto si tvůrci dokumentu a vedení TV Hnida(že maj žaludek to vůbec pustit do éteru) zaslouží doživotní zákaz se jakkoli účasnit jakýchkoli obrazových záznamů. a nebo radši ne....pokračujte směle dál a zlikvidujte "Hnidu" nadobro a TV H*vna si vemte s sebou. ()

p8ja odpad!

Odpad tomu dávám ne proto, že by to bylo úplně špatný, ale protože to lže tím, jak se to snaží tvářit, že postavy jsou skuteční aktéři příběhů. Věřte, že nejsou. Jsou to herci, byť nejsou uvedeni v titulcích (zřejmě úmyslně), představitelku jedné postavy znám, je to herečka v divadle . A na obhajobu herců - hrát obyčejné lidi aby působili důvěryhodně je mimořádně nesnadné a podle mne se to mnohým podařilo víc než dobře. ()

mjkuba

Myslím že dobrý dokument ale ne na hlavní program FTV Prima a v hlavním vysílacím čase. Dobré by to bylo třeba v sobotu před zprávamy ale jinak fajn. ()

sjimbou

no format nic moc, ale musim napsat, ze osmej dil, lina matka, tak ten Tonda to zahral vcelku dobre, jinak dost amatersky natocene ()

Fash odpad!

Nemám páru kdo je režiser nebo kameraman, ale takhle amatérský záležitosti jsme netočili snad ani na střední škole. Výkony aktérů jsou neskutečně nízko....ale co hůř, nejhorší je snad kamera. Za to, co zde kameraman předvádí bysme dostali čistýho bůra, jen by to fiklo! ()

nicky.2000 odpad!

Tohle je průšvih. Těšila jsem se na další psychologickou sondu, ale na tohle se ani nedá dívat. Ze života? Ve všech dílech, co jsem viděla (asi polovina) je od začátku jasně dáno dobro a zlo, přičemž dobro je křišťálově čisté a zlo snad už temnější ani být nemůže. Tyto dvě síly se střetnou, aby dobro nakonec na plné čáře vyhrálo a zlo bylo po zásluze potrestáno nebo napraveno. To je scénář pohádky nebo telenovely, ale rozhodně ne reálného života. Tohle je vážně trapný nereálný nesmyslný kýč. ()