Když policejní detektiv z Baton Rouge, Bud Carter (Dafoe), zatkne nájemného vraha Jesse Weilanda (Dillon), přesvědčí ho, aby se stal informátorem a donášel na nejmocnější zločinecký gang celého jihu. Podsvětí ale odhalí Weilandovu pravou totožnost a nařídí Carterovu smrt. Oba musí spojit své síly, aby gang rozprášili a dostali za mříže nejvyššího šéfa (Berenger), který má vše na svědomí. (Bontonfilm)

chosan

Pustil jsem film a počkal co přijde a jsem mile překvapen! Docela působivá krimiálka z dobrým příběhem 60%. ()

aznaho

Ten film nemá žádný problém. S ničím. S násilím, s napětím s akcí. Všeho je tam dostatek. Líbí se mi autenticita 80tých let, vyrůstal jsem v nich. Líbí se mi Matt Dillon i Willem Dafoe. I provázaná pavučina neřádů od politiky až do podsvětí. Dobře odvedená práce. ()

skipik12

nevim proc to vsichni tak schazujete- celkem dobra kriminalka s jednoduchou zapletkou.. a konec je nejlepsi- jak rikji ve filmu..nesmime kuli male rybe nechat utect velkou a emoce stranou:)) za me dobra oddechovka:)) s akci :) ()

de-souza

pro mne příjemné překvapení..nic moc jsem nečekal, o to spokojenější jsem na konci byl...vyzdvihl bych oba hlavní aktréry-Dafoe i Dillon to zmákli parádně, hvězda i za kameru... ()

sobol1

průměrný film který mě ničím nepřekvapil ale ani nenudil. jen jsem nečekal že je vtom autě vyhodí do vzduchu myslel jsem že je unesou. ()

bertrand

No ano, mohlo to být lepší, ale nebylo, takže co s tím.... Nic světoborného, ale Defoea v podobné roli vždycky rádi uvidíme, takže jsme to nevypnuli i když nám prasácký dabing rval uši a snížil zážitek o pěkných pár dolů.... tedy s bídou za tři stars. ()

Necrophobic

Nic světoborného ,ale tak nízké hodnocení nechápu.Stylová krimoška s dobrými herci ,prostě v pohodě .Dnešní divák je holt zdegenerovaný a ocení spíše akční krimi slátaniny,které já už kolikrát řadím do škatulky parodie. ()

PORTER44

Průměrné akční krimi o boji mezi gangem a policijí.Hned na záčatku se povede policiji dostat za mříže nájemného vraha který se dohodne s policií že jim bude donášet a pomůže jim dostat vůdce gangu.Herecké obsazení docela dobrý,objeví se i docela dobrá přestřelka takže za podívání to stálo. ()

DavHav

Herci jsou fajn. A to je asi jediné zásadní pozitivum. Je to dlouhé a převážně nudné, kamera rušivě digitální. Přestřelky mohly být super, bohužel připomínají spíše Walkera, Texas Rangera než Johna Wicka. ()