Když policejní detektiv z Baton Rouge, Bud Carter (Dafoe), zatkne nájemného vraha Jesse Weilanda (Dillon), přesvědčí ho, aby se stal informátorem a donášel na nejmocnější zločinecký gang celého jihu. Podsvětí ale odhalí Weilandovu pravou totožnost a nařídí Carterovu smrt. Oba musí spojit své síly, aby gang rozprášili a dostali za mříže nejvyššího šéfa (Berenger), který má vše na svědomí. (Bontonfilm)

johnsnow

Taká mierne nadpriemerná krimi so skvelým Dafoeom a celkom fajn Dillonom aj keď ja osobne mám s jeho hereckým výkonom prvýkrát tú česť. Vpodstate je to krimi s občasnými prestrelkami ktoré sú skvelé. Mínusom môže byť záporák ktorý nepôsobí nejak extra drsne. Zase koniec je viac než oprávnený, keďže Jessie už nemal nič. Ja dávam slabšie 4* ()

elanista1

Film z prostredia organizovaneho zlocinu, ktory disponuje dobrymi hereckymi vykonmi a ukazuje nam, ze zradit sa da len z dvoch dovodov, kvoli rodine a kvoli peniazom. Je skoda, ze debutujuci reziser Chris Brinker uz ziaden film nenatoci.. ()

Honzulik

Prohnilá země (Bad Country) - tak tady můžu říct, že jsem čekal daleko víc, ale málokdy je tak jasně zřetelný pouze průměrný film. Je to určitě škoda a režisér Chris Brinker zdaleka nevyužil samotný potenciál, který by měl na víc. Rovněž herecké obsazení: Willem Dafoe, Amy Smart, Tom Berenger, Neal McDonough, Matt Dillon a dalších je více než slušné a scénář nadějný. Přesto ve filmu nic mimořadně nepřekvapí. Ale když vše nakonec shrnu, na Bad Country se docela příjemně kouká a divák neodchází zklamaný... Uděluji 3* ()

p.a.douch

Tenkrát v 80-tejch letech se s tím sakra nemazali, jak zločinci, tak policajti. Orgáni byli blbí vždycky. Dafoe, Dillon a Berenger dobrá trojka. Brinker mohl zúročit to co se naučil jako producent i v režisérské židli. Škoda, že už nic dalšího nestvoří. 80 %. ()

rigby

Ukázkově průměrný film, který by mohl sloužit všem průměrným filmům jako vzor. Přitom potenciál být něco více by měl, herecké obsazení je výborné, téma je velmi nosné. Ale asi je to filozofie tohoto díla - držet se u země. I tak se na to celkem příjemně dívá, protože si to na nic nehraje. Není to hollywoodsky načančané, ani béčkově syrové. Zkrátka tak akorát. ()

yourhead

Macho Mustache Movie Slušné béčko bez zbytečného patosu. Solidní akce,žádné zbytečné řeči a scény o pohnutých životech hrdinů. Všechno se tady řeší macho stylem. Podobný film by prospěl třeba Stathamovi. Jedna hvězda navíc za příjemné překvapení. ()

david666

definice standardu v rámci tohoto žánru. Nic nepřekvapí, vše je tady očekávané ale jako nenáročný film na nedělní poledne poslouží dobře. ()

hony23

Solidní krimi sice nabízí banální a 100x omletý příběh, ale působivě natočený a navíc dobře obsazený. Zktrátka všechny důležité postavy mají koule, Luisiana byla v 80. letech evidentně jen pro drsný chlapy. ()

Goumen

Překvapivě celkem slušný akční krimi film. Příběh je celkem krutý a vydařený. Zaujme i bez zbytečných hollywoodských přísad, jako jsou výbuchy, honičky nebo svalnatý zabijáci v tílkách. ()

esmoke

Příběh o tom jak v roce 1983 detektiv přesvědčí nájemného vraha, aby mu pomohl svrhnout zločineckou organizaci. (2D dabing) ()

v0jt1s3k

Na tři hvězdy to fakt nemá. Dafoe si přišel zahrát aby měl na kafe, Dillon se jen mračí a Berenger ujedl sakra velký koláč od dob, kdy hrál elitní vojáky. Není to zlé, je to jen průměr. Pokud by to byl tv film, tak hvězda navíc asi. ()

Mukade

viacero viac či menej charizmatických postáv sa tam vyskytlo, pre mňa naj bol Dillon. Aj vďaka tomu to malo celkom dobrú atmosféru. ()

montel

Bud Carter (Willem Dafoe) je detektiv, který zatkne nájemného vraha Jesseho Weilanda (Matt Dillon), který má jít do vězení na doživotí. Protože má ale krásnou ženu Lynn (Amy Smart) a pár týdnů staré miminko, rozhodne se práskat na své šéfy a pod podmínkou ochrany své rodiny se stane policejním informátorem. Ti ovšem tuší, že mají mezi sebou krysu a jakmile zjistí, že je jím právě Jesse rozhodne se mafiánský boss Lutin (Tom Berenger) pro krvavou pomstu...Celkem slušné akční drama s řadou dobrých herců, přijatelné akce a dobrým avšak jednoduchým scénářem. Nejedná se o žádnou pecku, ale svým drsným stylem tento film rozhodně neurazí. 55% ()

Jokerr

Tento film mě příjemně překvapil, prakticky jsem nevěděl co od toho mám očekávat ale ve výsledné fázi jsem byl spokojený, dobré herecké obsazení ze jména v podání Willem Dafoea a Matt Dillona. Dobrých 65% z mé strany hodnocení. ()

Skynet23

Myslím že dobré, teda podle komentů tady co čtu tak film nic moc. Ale raději doporučuji každému ať se na to podívá sám než dělat závěry podle komentů. Mě se líbilo na 4 hvězdy takže s chutí do toho... ()