Když policejní detektiv z Baton Rouge, Bud Carter (Dafoe), zatkne nájemného vraha Jesse Weilanda (Dillon), přesvědčí ho, aby se stal informátorem a donášel na nejmocnější zločinecký gang celého jihu. Podsvětí ale odhalí Weilandovu pravou totožnost a nařídí Carterovu smrt. Oba musí spojit své síly, aby gang rozprášili a dostali za mříže nejvyššího šéfa (Berenger), který má vše na svědomí. (Bontonfilm)

Ondr@932

Celkem dobrý filmeček s dobrou akční atmosférou. Ale stejně víc dát nemůžu, neboť takových podobných filmů už je hafo. 60% ()

Oonika

Jako nápad dobrý... Ale herci mě moc nebavili. Takže docela kámen úrazu. A ta závěrečná bitka mi to taky zkazila. Jinak dobrý. ()

bearmeedek

Překročím všechny nezáživné, podprůměrné a skoro průměrné hlášky s úšklebkem na rtech a ohodnotím nadprůměrem za krimi gangsterku, která mě bavila. ()

Acrobat

Ak by toto mala byť prvotina Chrisa Brinkera, tak sme sa mohli oprávnene tešiť z jeho ďalších filmov. Správa sa tu ako hotový profík na štýl Manna (záber na fúzatých chlapov z dvojpozície), hutná atmosféra, naratívne dobre zvládnutý príbeh. Dafoe a Dillon sú výborní a ťahajú všetko čo majú z oboch pólov morálky. Jedine ako trefne poznamenal tu prítomný, prestrelky majú úplne iný charakter, akoby k filmu ani nepatrili, sú formálne točené akoby zvlášť. Netuším, či išlo o snahu o autenticitu, ale ak ste naučený na boľavé a najlepšie prestrelky v podaní Manna tak to nie. Priemer nie. Ten sa hrá vo vedľajších kinosálach kde všetko žije. Tu sa dôjde k vykúpeniu oveľa skôr, priamo vo filme. Mne títo dvaja proti gangu sadli. V mieste aj čase. Dobrá príjemná vec. (videné 24.10.2019, Dajto archív) ()

.killer.

Námět relativně dobrý, ovšem zpracování silně podprůměrné. Na to, že se ve filmu objevují jména jako Dafoe, Dillon apod., bych čekal něco jiného. Kameraman, režisér a (hlavně!) střihač by zasloužili facku. Akce naprosto bez dynamiky a s televizním lookem, prostě směšné. Film, který se nesnaží sahat po pětihvězdičkovém hodnocení, ale narozdíl od jemu podobných by mohl mít tu slušnost a alespoň si na to hrát. Nic jsem nečekal, nic jsem nedostal. ()

Zombiepod

Béčkoví herci (Dafoe si už asi role veľmi nevyberá) v úplne pohodovej kriminálke zo starej školy. Bad Country nie je nijak výnimočným filmom, spracovaním sa približuje skôr k bežnej televíznej produkcii, s jednoduchým a ohraným príbehom. Práve preto však veľmi nenudí, pomaličky ale isto odsýpa a na zabitie času v pomerne oddychovej stopáži poslúži dobre. Úsmevný záver ma však veľmi nenadchol, no to je už len otázkou vkusu. ()

TommyDiamond

Akčňák z kategorie pomůžu poldům dostat moje bývalý kámoše zločince za katr a dostanu milost. Film mě kupodivu nenudil. Drsňácká gesta a činy s nekompromisním průběhem postupné likvidace zločinců mi nepřišli tak špatně. Divím se ovšem, že se vůbec někdo do tak ohraného scénáře vůbec pustil. U mě je to průměr, dám tři hvězdy.... ()

TSZ

Hlavním problémem Bad Country je zejména to, že je zcela nezajímavě natočená. Většinu doby se tak ve filmu dějí nezajímavé věci o kterých se až později, z reakcí zúčastněných, dozvíme, že byly zajímavé/důležité. Nevím, zda je na vině scénář nebo režie, či jakýkoliv jiný faktor, ale jedná se skutečně o velmi nudné béčko, jehož existenci nedovedu obhájit asi ničím. Pokud máte chuť na podobný žánr, existuje spousta lepších variant. ()

JimDeNiro

Docela slušná kriminálka. Nic víc, nic míň. Dalo se na to, jako na jednohubku podívat, ale čekal bych to propracovanější, aspoň co se týče charakterů. Willem Dafoe předvedl skvělý výkon, Matta Dillona nemusím. 55% ()

Maniik88

Klasická gangsterská krimi s dobrým Dafoem a slušným scenárom či prestrelkami. Nič výnimočné ale ani špatné. Taký priemerný film s nadpriemerným Dafoem. ()

Jardismo

Akční scéna odehrávající se na pomezí první a druhé hodiny filmu, je jedna z nejhorších co jsem kdy viděl. Chápu že z Williema moc nevymáčknou, ale ta kamera, střih...no to bylo něco. Pan režisér to moc neukočíroval a podle toho, co jsem četl, tak už nic víc neukočíruje...Svým pojetím daného žánru to není špatný. Nicméně si myslím, že se z toho dalo vytěžit daleko víc. ()

intro

Vynikající snímek. Prohnilá země mi sedla náramně. Dobrá atmosféra, herci, prostředí. Film můžu jen doporučit. Já dávám 75%. ()

64B

Stále dokola omílaný příběh, jako u rutinních detektivek. Film se mi nelíbil, protože sem od něj čekal mnohem víc, navíc byl prostě nemasný, neslaný, nebylo to prostě ono. Jedinou hvězdičku dávám za Jesseho ( Dillon) a McDonoughta. Rozhodně ne za vysušenýho Dafoa. ()

jafuska

Ale jo dalo se na to dívat, sice žádná sláva, ale jako film na odpoledne by ušel, takovýchto podobných filmů jsem už viděla několikrát, a nemusím vidět dvakrát, Gangster a policajt, divná zápletka, trochu přitažená za vlasy, ale budiž, koukat se na to dalo, ()

Guran

Skvělí, sympatičtí hlavní hrdinové a jejich brilantní výkony. Výborný scénář, hlášky, dialogy postav, akce a napětí. Rozhodně mě tento film příjemně překvapil a udělal mi obrovskou radost. Snímek se mi opravdu líbil, zatím jedno z nejlepších překvapení tohoto roku. Pěkná akční oddechovka. Chris Brinker se ukázal, jako dobrý režisér. SPOILER Jenom co bych filmu vytknul je podle mého názoru zbytečná role Cristophera Denhama, která zde byla jenom kvůli vraždě a začátku snímku, jeho role zde prakticky nehrála žádnou roli. ()