Epizoda 7 (S01E07) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Každý si najde to své, dalo by se napsat. Škoda jen, že na nás neustále útočí scény typu záběr na jednu z hlavních postav, přičemž vedle ní se bezejmenný chlapík cpe rohlíkem, který „spolkne“ celý. Nechápu.. ale k tomu důležitějšímu. První lesbický sex, Milanova deprese, že se jeho „celebrita“ neozývá, plus z večírku další důkaz toho, že Aně Geislerové a Jiřímu Havelkovi by to spolu slušelo. Dál je to sice předvídatelné, navoněné a načechrané, ale dějově je to už mnohem působivější. Jsem rád, že jsem dal Hřebejkovi šanci.(8.10.2018)

Z celého seriálu zatím je zpívající scéna s Aňou a Jirkou prostě top.. Perfektně zahrané, ryzí, odžité..(11.11.2017)

Sedmá epizoda byla zatím nejlepší, Milanova deprese byla skvělá a likvidace vánočních kolekcí byla dokonalá. Nějak mi unikl důvod, proč byla Šárka s Jiřím v Jakubově půjčovně/ opravně, tuto pasáž jsem jaksi nepobral. Firemní večírek jasně přebily Zuzana s Lindou a jsem zvědav, co bude s Jaguárem.(11.2.2018)

• chrispe

Já v tom asi vážně nic nevidím. Docela mě to štve. :-) Vygradování lesbického románku bylo pro mě docela bez emocí. Jakub mě s tím svým svatouškovstvím leze na nervy. Jde vidět, jak by Šárku nejradši ohnul za prvním stromem, ale namísto toho jí furt předhazuje, že bude otcem a že se má fajn. Tak uvidíme, co bude s Emou.(25.6.2018)

5 ***** za odvážnou scénu prvního lesbického muchlování.(14.8.2017)