Epizoda 10 (S01E10) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

 • chrispe
  ***

  Herecké výkony dětí a otce Šárky jsou fakt na hrozné úrovni. Velká škoda je, že z Karla dělají fakt divnýho patrona a ne takovým tím pěkným způsobem, jak to zezačátku vypadalo. Nevím no... možná by to chtělo, aby vzal za srdce aspoň divačky, když ne Emu (což je v pohodě, protože takhle to my ženský fakt máme). Jinak linka Emy a Milana krásně graduje... jejich chvíle byly ty, které táhly a byly super. A scéna v šatně...!!(25.6.2018)

 • Necrotongue
  ***

  Tentokrát nebyl díl tak výrazný, jako ten předchozí (měřeno vtipnými momenty), ale s údivem přiznávám, že jsem se vcelku bavil. Přesně to napsal mira007, stěžovat si manželce na milenku, to už je extrém, ale je jasné, že tak člověk vyplaví víc adrenalinu, než u bungee jumpingu.(11.2.2018)

 • mira007
  ****

  Manžel brečí manželce na rameno, že mu milenka už nezavolá.... nejvýraznější věc tohoto dílu.(14.8.2017)

 • biglion
  *****

  ...banán vole... tak to mě rozsekalo, Jitka je prostě nejlepší :D(4.8.2018)

 • castor
  ****

  Výborný díl, kterému vládne sarkastický trojúhelník Geislerová-Havelka-Krobotová a hlavně už dříve naznačená přeměna ze sukničkáře u Hynka Čermáka, který spolu s Annou Polívkovou předvedou výtečné herecké výkony. Ale nejprve se vybrečí vlastní manželce, že milenka už ho nechce. Celé to navíc odstartuje úvodní ranní trapas, kdy děti zjistí, že ani jeden z rodičů nespal doma. Jitka Čvančarová mrštící banány rovněž skvělá. Konečně do toho tvůrci šlápli, dějové linky mezi sebou krásně rezonují. Jen tak dál!!(12.10.2018)