Epizoda 10 (S01E10) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

Výborný díl, kterému vládne sarkastický trojúhelník Geislerová-Havelka-Krobotová a hlavně už dříve naznačená přeměna ze sukničkáře u Hynka Čermáka, který spolu s Annou Polívkovou předvedou výtečné herecké výkony. Ale nejprve se vybrečí vlastní manželce, že milenka už ho nechce. Celé to navíc odstartuje úvodní ranní trapas, kdy děti zjistí, že ani jeden z rodičů nespal doma. Jitka Čvančarová mrštící banány rovněž skvělá. Konečně do toho tvůrci šlápli, dějové linky mezi sebou krásně rezonují. Jen tak dál!!(12.10.2018)

Tentokrát nebyl díl tak výrazný, jako ten předchozí (měřeno vtipnými momenty), ale s údivem přiznávám, že jsem se vcelku bavil. Přesně to napsal mira007, stěžovat si manželce na milenku, to už je extrém, ale je jasné, že tak člověk vyplaví víc adrenalinu, než u bungee jumpingu.(11.2.2018)

Manžel brečí manželce na rameno, že mu milenka už nezavolá.... nejvýraznější věc tohoto dílu.(14.8.2017)

...banán vole... tak to mě rozsekalo, Jitka je prostě nejlepší :D(4.8.2018)

Herecké výkony dětí a otce Šárky jsou fakt na hrozné úrovni. Velká škoda je, že z Karla dělají fakt divnýho patrona a ne takovým tím pěkným způsobem, jak to zezačátku vypadalo. Nevím no... možná by to chtělo, aby vzal za srdce aspoň divačky, když ne Emu (což je v pohodě, protože takhle to my ženský fakt máme). Jinak linka Emy a Milana krásně graduje... jejich chvíle byly ty, které táhly a byly super. A scéna v šatně...!!(25.6.2018)