Naivní Ray pašuje v břiše drogy z Thajska do Austrálie. Na hranicích ho chytí, ale on odmítá přiznat, že nějaké drogy má. Proto je odvezen do hotelu, kde policie čeká dokud nepromluví, nebo dokud drogy nevyjdou ven...
 Ray Jenkins je možná trošku naivní, ale jinak normální milý chlapík. Když mu jeho kámoš Gavin představí myšlenku o rychlém výdělku v podobě pašování drog, Ray neochotně souhlasí. Suverénně spolkne pěkných pár pytlíků plných drog a vyrazí z Thajska domů do Austrálie. Tam má v plánu proplout kolem celníků a sbalit peníze vydělané za pár hodin strachu. Po příletu však ztratí chladnou hlavu a jeho skvělý plán překazí australští federální policisté. Ray odmítá kápnout božskou o podivném obsahu svého žaludku, proto je odvezen do hotelu, kde bude sledován tak dlouho, dokud nepromluví, nebo dokud důkazy nevyjdou ven. (Cinemax)

anitae

Čekala jsem něco tak příšerného jako byla Lidská stonožka. Tohle byl australskej úlet, ale vtipnej a bavil mě až do konce. ()

Franc1s

Chlápek potřebuje prachy a tak spapá kilíčko heroinu a pašuje, jenže amatér, a tak si ho chytnou benga, prohlídnou prdélku a pak si ho pohlídaj několik dní, dokuď nehodí bobek nebo nebouchnou vnitřnosti. Nechyběl kousek vtipu, hnusu(skoro jsem v blil), ale i vraždy. Děj se trošku i zamotá, jestli se tomu dá tak říct :) Ale na odreagování postačí! 7,5/10 ()

markotter

Chvilku jsem si myslel, že to je komedie, ale jakmile se děj přemístil do hotelu, tak mě ten dojem přešel. Ty muka musely bejt příšerný a i psychologicky, pokaždý, když mu tu lhůtu prodloužili, tak to bych se i já posral...:-). A i když se to odehrávalo většinou v tom hotelu, tak to bylo napínavý a způsob, jakým se Ray nakonec se situací vypořádal, byl hodně originální. ()

sehe

Ako pomerne nechutný podceňovaný austrálsky chlapík nakoniec preserie a oserie mafiu i skorumpovanú políciu. ()

papadoce odpad!

Na piču film s týmy najškaredšími ľuďmi pod slnkom. Že je Hugo škaredý je jasné každému, ale až uvidíte Angusa, FUJ !!! To je ešte len nešťastie. A film je tomu priamo úmerne nudný. 9 z 10 gastroenterológov odporúča tento film nepozerať. ()

viky13 odpad!

Film by to byl průměrný za 3 hvězdy. Nebýt asi dvou tak nechutnejch a hnusnejch scén, že se mi zvedl, obrátil a ještě jednou zvedl žaludek. Ten film není žádný přínos. ()

iz67

Hodně netradiční záležitost. Ale proto mě to přišlo dobrý. Souboj s vlastními střevy, kde je stále napětí .... A za všechno (herec, scénář, režie) může jeden člověk. ()

Mamlas

Komorni drama o skaredem hloupem chlapovi, ktery nechce jit srat. Divatelne, trochu fekalni, trochu napadite, dost nudne. Nebyt sem tam nejaka vrazda, hodne by se to tahlo. ()

Romeroo

Hlavní hrdina je klasický loser, kterému nejde nefandit. Zbytek postav mě nějak nechytil. Dějově je to předem tak nějak namalované a scénka na střeše to je podtrhne. Ve finále máme možnost vidět, opět to co každého normálně přemýšlejícího diváka muselo napadnout. Přidat špetku překvapení a nějakou další fajn postavu, šel bych na 4 hvězdy. ()

Jadro

Neviem čo viac by už mohol takýto žáner ponúknuť, respektíve obsahovať.... Nechápem ako môže niekto hodnotiť film ako odpad a pod., VEĎ AK IDEM "SKUKNÚŤ" AKÝKOĽVEK FILM - PREČÍTAM SI O ŇOM PÁR RIADKOV !!! AZDA NEBUDEM POZERAŤ NIEČO ČO DOPREDU VIEM, ŽE SA MI PÁČIŤ NEMÔŽE.... Takto zahrať a na koniec logicky prekvapiť??? (a to nevravím o pozícii "dobrý a zlý polda"). Absolútne nič danej problematike nechýba! Ak chcel niekto viacej detailov, tak nech kuká na Ľudskú stonožku, ak love story, tak 9,5 týždňa....boooože ()

prochyn

Krátce si to shrňme: hlavní hrdina - retard fixovaný na matku to má v životě těžké. Nebaví ho to v práci, doma taky nic moc a šance sbalit ženskou je někde mezi nulou a mínus milionem. Nu což, vezme nabídku na pašování heráku z Thajska, jak chvályhodné. Heroin narve do šprcek, spolkne, ale na letišti ho chytí. Ti oškliví policajti jej vezmou do hotelového pokoje a snaží se ty drogy z něj vypudit aby měli ten zasranej důkaz. To je tedy nefér. Ale náš hrdina bojuje a snaží se nekakat. Jednou mu to ulítne, tak to znovu spolkne. Nakonec se mu podaří dostat drogy do televizního aparátu, pokaženou televizi odvezou do opravy, podové mají smůlu a on odchází čistý jako bílý kokain. Devět z deseti dealerů drog dává palec nahoru. Ten desátý nemá čas, stojí ve frontě na další herák. Jedna hvězda za kameru, ztráta času. ()

pan_filuta_

Jak je vidět, fízlové nejsou svině jen v Evropě, ale i v Austrálii. Potud žádné překvapení. Na druhou stranu, natočit celovečerní zábavný film o tom, jak se neposrat, zaslouží poklonu. A to na kterémkoliv kontinentu. ()

kolodej1

vydařený film, pro mě spíš komedie, než drama. Otroubený týpek, který je kvůli své blbosti chycen policajty, je nakonec pro ně nečekaně tvrdým oříškem. Dost originální příběh, plný zácpy, bolení břicha a heroinu. A o nějaké ty mrtvolky je také postaráno. Bavil jsem se nad očekávání dobře. ()

hony23

Na začátku filmu jeden krajně nesympatický píčus spoliká balíčky s heroinem a celé napětí tohoto thrilleru spočívá v tom, zda je vysere dřív, než ho propustí policie. Takže film vyloženě o hovně. Přestože podobné drama - srát, či nesrat - proživá každé ráno většina z nás, soucítění s naším hrdinou se jaksi nedostavilo. ()