Naivní Ray pašuje v břiše drogy z Thajska do Austrálie. Na hranicích ho chytí, ale on odmítá přiznat, že nějaké drogy má. Proto je odvezen do hotelu, kde policie čeká dokud nepromluví, nebo dokud drogy nevyjdou ven...
 Ray Jenkins je možná trošku naivní, ale jinak normální milý chlapík. Když mu jeho kámoš Gavin představí myšlenku o rychlém výdělku v podobě pašování drog, Ray neochotně souhlasí. Suverénně spolkne pěkných pár pytlíků plných drog a vyrazí z Thajska domů do Austrálie. Tam má v plánu proplout kolem celníků a sbalit peníze vydělané za pár hodin strachu. Po příletu však ztratí chladnou hlavu a jeho skvělý plán překazí australští federální policisté. Ray odmítá kápnout božskou o podivném obsahu svého žaludku, proto je odvezen do hotelu, kde bude sledován tak dlouho, dokud nepromluví, nebo dokud důkazy nevyjdou ven. (Cinemax)

kaylin

Na to, že tohle je snímek o tom, jak se neposrat několik dní, je to až překvapivě zajímavé a dokázalo to udržet mou pozornost celou dobu. Opravdu výborné herecké obsazení, i když kromě hlavního hrdiny jsou ty role takové trochu až moc klišovité a je jasné, jak se budou chovat. Celá gradace je ale povedená a scéna, kdy to nakonec jde ven, je opravdu hnusné parádní. ()

TheDon

Víte co je lepší než sex? No, dva sexy. A víte co je lepší než dva sexy? Pořádně se vysrat. (lidová moudrost) Angus Sampson je naprosto ideální kandidát na roli přitupělýho australskýho opraváře televizorů. A skutečnost, že s žaludkem plným heroinu by si člověk zasloužil pár smrdutých chvilek na toaletě je víc než zjevná. Jenže to prostě nejde. Kodein a policie jsou bezpečnou devízou v tom, aby člověk na ten záchod ani nepomyslel. Nechutný a zábavný. 75% P.s: agent Smith je prostě fízl každým coulem ()

Aljak

Spočiatku dosť nezáživné, ale to som ešte netušil aký skvelý spád to potom naberie a aká parádna zápletka na mňa čaká. Škoda, že ten začiatok pôsobil tak nevýrazne, ale tak našťastie to potom ďalší priebeh pekne vynahradil. Ray bol fakt riadna naivka, ale počas toho procesu si dokázal pripraviť pekný plán. No aj tak mi celá tá "vyšetrovacia väzba" prišla pritiahnutá za vlasy. Ale bez toho by tento film nemal žiadny poriadny spád. Jedno tomu však treba uznať, a to najmä tú originalitu, ktorá napriek mnohým nechutným scénam bola hlavným tromfom celého filmu. A ten koniec... skvelý! ()

carlos 2010

Priemerná záležitosť o čakaní policajtov na to, kým sa jeden priblblý pašerák vykadí, aby získali dôkaz ukrytý v jeho útrobách. Na jedno pozretie. ()

Johnny.ARN

Už len kvôli jednej scéne sa to oplatí vidieť. Sampson v tom najväčšom rauši podal neskutočný výkon. Weaving fajn. Rola zlého policajta ako pre neho. A celý námet a prevedenie veľmi fajn. 3 z 5 ()

Jizni Tlapa

S trochu táhlým úvodem a hlavním kurýrem, s lookem duševně méně svěžího jedince. To jsou však jediné dvě slabiny tohohle napínáku, kde ceý svět stojí na tom jak udržet stolici. Jinak je to totiž plné moc povedených scénaristických kousků, gest, zápletky a obzvlášť fizlácké sebranky, která má styl jako blázen! ()

VanTom

Zajímavé a netradiční téma na motivy skutečné události (pašeráka s 20 kondomy heroinu v žaludku zadržuje mučivých X dní policie) na celovečerní stopáž nestačilo, bylo proto natahováno umělou dramatizací zejména očividně přidaných linek okolo. Škoda, že hlavní "lůzrovská" postava ani tvrdí strážci zákona skoro až do samotného konce nezavdávali mnoho důvodů, proč jim jakkoliv fandit. ()

ghatos

Prďácké (doslova) - tvrďácké drama o tom, když nesmíte jít dlouho kakat. Dobře napsaná svižná story. Nikdy jsem nic podobného neviděl, o to více mě překvapil vhodně zvolený formát (napínavé, vtipné). Zadařilo se nad očekávání...75%. ()

tommmy89

Docela dokonalá sračka. SPOILER - Príbeh zobrazuje mrzkého Raya, ktorý je tzv. "naivný chudák", ktorý sa nechá nahovoriť kamarátom z detstva na pašovanie drog. No už od počiatku je zrejmé, že to nedopadne akosi chválihodne, ba až s vysokou dávkou dementnosti.... (či neprofesionality pri pašovaní?) Nezvyme si to ako chcete, jednoducho a skrátka celý film sa točí v jednej motelovej izbe, za účelom vysratia sa do záchodu so železným sitkom. Naivný pašerák robí čo môže, aby nepoputoval priamo do väzenia, tak v sebe zadržiava kondómy s drogami viac ako 10 dní. Pozrite si sami :) ()

ondrula

To je opravdu divnej film. Pašerácký úvod je skutečně jen takové krátké nadechnutí, jádro filmu spočívá v tom, že se Ray válí na posteli v hotelu a odmítá se jít vyfekálovat, zatímco jej sleduje parta policajtů, kteří si přejí opak. Je to skutečně bizarní a taky dost nechutné (Ray neváhá svá lejna v jednom záběru i pojídat a to je vážně příliš). Síla tohoto filmu však není v příběhu, nýbrž v hercích. Ostřílený Hugo Weaving předvádí fenomenální výkon v roli cynického a násilnického policajta, zatímco Angus Sampson v titulní roli skutečně vypadá jako dokonalý blbec a vzhledem k tomu, že si celej film nejen napsal ale i zrežíroval, tak to asi vážně bude divnej týpek. ()

lucijelucije

Já ani nevím proč jsem hodnotila třemi hvězdami, protože těžko dokážu popsat, co ve mě tenhle film vyvolal. Rozhodně je to dost nechutné a nebýt toho závěru asi bych to viděla na víc slabší průměr. Rozhodně oceňuju odhodlání hlavního hrdiny. A taky oceňuju fakt, že film, který řeší jednu a tu samou věc 103 minut, celkem dokázal udržet pozornost. Celkem. =) ()

warrenur

Tento film mi este dlho zostane v pamati a to minimalne jednou, znacne nechutnou scenou. :) Ti, co ju videli sa zrejme tiez odvracali, pripadne ich .... napinalo. Ale nie to tom som chcel. Hlavny, trochu pomalsi typek, okolo ktoreho obsahu zaludka sa cely film toci, je totalne presvedcivy a v tom filme som mu to fakt veril. Klobuk dole. Ta policajna masineria, mamulienka, miestny zbohatlik i thajska "obchodnicka"/"obchodnik" uz len dotvaraju pomerne drsnu a zaujimavu kulisu pre jeho vykon. Sem-tam som sice neveriacky krutil hlavou, avsak mozem povedat, ze australska produkcia vobec nesklamala. Tunajsie hodnotenie si to myslim zasluzi. Odporucam a istotne pri filme nepapajte s polovickou so slabsim zaludkom. :) Mozno to nastrbi, ale mozno i okoreni vas vztah hehe. Takmer stvorhviezdie. ()

zahadum

Veľmi veľmi originálny a poriadne napínavý film :) po dlhej dobe som sedel a čumel ako puk na to čo sa deje na obrazovke...a keď myslím napínavý tak to slovo má aj druhý význam :) raz ma naplo :) Teraz vážne...skutočne to miestami bola pekne tvrdá dráma a film nemal ani jedno hluché miesto...nenápadný štart a už to šlo...výborný Hugo Weaving. Zlý obraz na telke nebol ešte nikdy tak - podozrivý :) ()

KosiR_ksr

Film, který ne každého nadchne a jak by také mohl, když je o hovně... a to doslova. Celý film divák jen čeká, zda se ten mentálně zaostalý pašerák vyprázdní nebo mu prasknou střeva. Byl jsem ovšem mile překvapen, co se podařilo z tak prostého námětu vyždímat - nevšední podívaná, která dokáže v divákovi (pokud se ovšem nechá vtáhnout) vyvolat téměř všechny emoce a pocity od smích po pohoršení či nevolnost. Potěšil mě i fakt, že se snímek nesnaží nabídnout konvenční hrdiny, a tak je těžké (ne-li nemožné) získat k některé postavě sympatie nebo se s některou ztotožnit (tomu bych se raději vyhnul), což obvykle u filmů považuji spíše za nedostatek, ale v tomto případě to funguje ...a pak že z hovna bič neupleteš. 80% ()

fisus

Podle zdejších komentářů soudím,že moc lidí asi Anguse Sampsona nemusí.Já s ním problém nemám a v téhle roli byl koukatelný.Nechci psát spoilery,tak jen řeknu,že určité scény mi fakt vadily a zvedal se mi žaludek,ale dokoukal jsem to.Znovu už bych si to ale nepustil. ()

Hapretor

Víc než dobře zahrané a uvěřitelné. Zabaví kvalitně. Hlavně Hugo je hajzl na svém místě. Ale není zkurvený jako jeho kolega. Takže na konci mi byl vlastně sympatický. Angus svou roli zvládl skvěle. Ani nevím, kdo z velkých hvězd by to mohl zahrát lépe. - Musím se přiznat, že při oné tady tak četně zmiňované scéně jsem se málem nepoblil, ale fakt dobře nasmál. Ty ksichty u toho dělal Angus lépe než Rowan Atkinson. U mě dobrý. ()

Rockerman

Do půlky filmu se občas začala vkrádat nuda, ale po té "nechutné" scéně (jen pro silnější žaludky) se to slušně rozjelo a o zvraty v ději nebyla nouze. Celkem je to zvláštní film. Je natočen v takovém úsměvném duchu, ale dějou se tu sakramentsky vážné věci a to včetně brutálních vražd. Nakonec tedy spokojenost. ()

Kingjiri

Kromě snahy hlavního hrdiny držet se hesla "hlavně se z toho neposrat", se ještě děje dost věcí mimo pokoj (na kterej se však bude jistě soustředit pozornost většiny koprofilů). Takže se scénář nezabývá jenom pokusem trhnout rekord v zadržování stolice a mimo jednu nepříliš vábnou scénu nejde o nic přehnaně explicitního. Škoda, že hláškující Hugo Weaving nedostal víc prostoru a že jsem se občas nudil (delší úvod nebo scény s Rayovýma rodičema). Taky by nebylo na škodu, kdyby se snímek tvářil víc jako černá komedie, protože hlavní námět k tomu přímo vybízel, tři slabší hvězdy. ()