Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Talentovaný advokát Will Burton (David Tennant) je známý proto, že nikdy neprohrál jediný případ, a je schopen zachránit obžalovaného pomocí právních kliček a mezer v systému. Ale když Burton souhlasí s obhajobou notorického vraha, kterého díky němu propustí kvůli formalitám, rozhodne se pro obnovení případu a jeho usvědčení. (Daveoff)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (28)

erased 

všechny recenze uživatele

Ačkoli příběh kolem právnického Houdiniho v roli znovu skvělého Davida Tennanta v úvodu prezentuje dobré otázky, zbývající dva díly na ně už zvysoka kašlou a věnují se pouze pomstě ve skoro heistovém stylu. Ve výsledku to je sice dobře, protože se autorům nepodařilo v úvodu naznačených morálních problémech vymanévrovat hlavního hrdinu z role vytrestaného pokrytce, jenže tři hodiny jsou pro takto přímočarý scénář přespříliš. Vzniknout stejné téma jako stejnou televizí produkovaný film s klidně i poloviční délkou, nepochybuji, že ta přemíra detailů z šetření případu by nikomu nechyběla, protože promyšlený závěr je po všech ohledech povedený. ()

VenDulin85 

všechny recenze uživatele

Na tento příběh by se hodila rčení- tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu.. pozdě plakat nad rozlitým mlékem.. a- když to nejde po dobrém... Opět mě to utvrdilo v přesvědčení, že právníci jsou zvláštní sorta lidí, která uvažuje sice naprosto excelentně a bleskově, ale.. naprosto jinak než ostatní lidé. David Tennant vklouzl do role jako ten příslovečný had a prošel několika proměnami, od sebevědomého právníka po zlomeného muže, až nakonec po spravedlivého mstitele.. S klidem přiznám, že mě závěr malinko překvapil, a že jsem si říkala, co bych udělala já na jeho místě... Bruslím mezi čtyřmi a pěti*, ale za hbitost, při které stačily pouze tři díly, chytrost, se kterou se předháněli oba právničtí kolegové a hlavně, uvěřitelnost děje, nakonec sázím za 5*. ()

Reklama

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Fakt, že David Tennant asi nikdy nebude hercem mého srdce určitě nebyl tím hlavním faktorem mého hodnocení. Tím je hlavně druhá polovina, respektive poslední díl. Zatímco začátek a vlastně vše, co se týká vyšetřování a obhajování působí velmi solidně, tak závěrečná část, kterou bych klidně nazval sám proti všem, tam mi přišla jak z nějaké pohádky a nebo nějakého krimi seriálu TV Nova, kde se na nějakou logiku a uvěřitelnost hledí jen pramálo. Zajímavý pokus s obrácenými rolemi, který bohužel pro mě zůstal stát někde v půli cesty. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Majster úniku. Čo iné by mal byť právnik? Dobre znázornenie toho, že ľudské zákony majú ďaleko od dokonalosti a hoci si ctíte právo, koľko vládzete, nakoniec to musí ísť niekedy aj mimo neho, aby ste zadosťučinili spravodlivosti. Dobrý trojdielny seriál, ktorý však bol pre mňa trocha pridlhý. Ako celovečerák by uspel viac. Lebo potom sa tam navalilo aj pár hluchých miest. ()

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

A už je to tu zase, britský dramatický seriál s Davidem Tennantem v hlavní roli a už jsem zase silně zaháčkovanej a lačně čekám na každou příští část. The Escape Artist teda očividně na nic nečeká, protože hned první díl začal vskutku tíživě a naléhavě. Ale jak už to tak v obdobných sériích bývá, nic není takové, jak se na první pohled zdá... A nic proti právníkům, ale je to vážně cháska :-) ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Tato televizní minisérie se natáčela na různých místech britského Londýna, dále pak ve městě Chorleywood a také v anglickém hrabství Surrey. Poslední díl se natáčel ve Skotsku, a to zejména ve městě Edinburgh. Natáčení probíhalo od 24. ledna do 22. března 2013. (Trajektt)

Reklama

Reklama