Reklama

Reklama

Totem vlka

  • Česko Talisman vlků (festivalový název) (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladý Číňan Chen Zhen se za dob tzv. kulturní revoluce ocitá v oblasti Vnitřního Mongolska, kde se seznamuje s nomádským způsobem života. Mongolské stepi symbolicky vévodí vlk, který je člověku nejnebezpečnějším nepřítelem, ale rovněž dobrodincem. Právě v odvěkém zápasu s vlkem ohrožujícím stáda ovcí a koní byl člověk posílen. Chen Zhen je natolik okouzlen místním smýšlením, že se rozhodne odchytit a vychovat vlčí mládě. (Bohemia MP)

(více)

Diskuze

kulyk

kulyk (hodnocení, recenze)

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. A nebo si to přečti ještě jednou? Ne? Jo? Co? No. ,,Byli to umělí vlci! Stejní, jako použili v Arabele"... co? Ne, viď. 

na příspěvěk reagoval Natar

 (hodnocení, recenze)

kulyk

To nebyla ironie.....co to tu zas plácáš? Tento proces je totiž velice jednoduchý: nedokáže zkousnout, že o filmu něco vím a mám pravdu. Andrejka se přes to prostě nemůže přenést :-)

na příspěvěk reagoval kulyk

kulyk

kulyk (hodnocení, recenze)

Ainy

Už Ti někdo řekl, že házet ironii sviním může být velice ošidné? Ony po ní uklouznou a celá diskuze je fpiči....

na příspěvěk reagoval Ainy

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

Ale no tak. Všímání je rys vyšších živočichů, a ne jednomuněk. Není pak divu, že jsi něco "vstřebal" špatně, když ani neumíš pořádně číst.

 (hodnocení, recenze)

verbal

Tohle není žena a v tom je rozdíl. Několikrát jsem si všiml, že ty umíš být k ženám ještě horčí. Tak prosím tě, drž už zobák! Moralisto.

na příspěvěk reagoval verbal

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

Vidím, že se ti vrací původní forma, hnusná mykózo. To tě ve zvláštní škole neučili, že mrdka říká ženám jenom ta nejpodřadnější sněť? A body jsi somroval, svědků je tu na to tolik, že bys je nespočítal, protože do tolika ani neumíš.

 (hodnocení, recenze)

Ainy

Ale jo a tady si to velice pěkně ukázala. umělí vlci :-D žádné body neškemrám, vzbuď se ty usraný pokrytčce. Si mrdka k pohledání :-)

na příspěvěk reagoval verbal

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

já určitě ne. Já nikomu nevyhrožuji násilím jako ty, nezakládám dehonestující diskuze jiných uživatelů jako ty, nejsem plagiátor a škemral o body jako ty  ad. ad., stoko. :-)

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

Jo, jo, a taky "Tak dlouho se chodí s uchem pro vodu, až naroste džbán.". Mám rád cigánská přísloví.

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

není to náhodou "kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti"?

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

Hnis už jsem použil já, zkopíruj sem něco originálně vygůgleného, tupá zrůdo.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

verbal

hm pravda, vidíš, ještě že tě mám :) no je fakt že už dva půl roku jezdí mně pleskat a furt nic, si začínám říkat, jestli jenom nemá tady velkou hubu :D

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Nebezpečným bych vychrtlého cigánského vypatlance a špatného plagiátora zrovna nenazýval. Spíš je to hnisavý vřed na žaludu této databáze.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

 (hodnocení, recenze)

Pod

Tady na mě budou něco zkoušet, mrdky jedny. Strašně nepříjemná ženská toto. 

že byli to umělí vlci.......jaké použili i v Arabelle :-D

 (hodnocení, recenze)

Taky se musím smát :-) neboť jeden je těžce vypatlaný a druhá mi nedokáže přiznat pravdu.

na příspěvěk reagoval Pod

 (hodnocení, recenze)

Ainy

Ty si demagog. Ty ses nepodívala do zajímavostí??? Tento film se velice těžko natáčel a víš vůbec proč??? Vůbec to nebyla snadná práce. Víš vůbec o tom, že štáb se nemohl dostavit na všechna místa autem?  Vím o tom více než si myslíš, tak se raději zdrž hlasování.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Reklama

Reklama