Animal

Scénografie:

Jeanette Drake

Kostýmy:

Molly Youker

Jestliže se spokojíte s tím, že od snímku „Animal“ nemůžete čekat nic převratného – nic takového také nedostanete – tak si uvědomíte, že tohle je opravdu něco, co vám vyhovuje, co je jízda od začátku do konce, nic se zbytečně neprotahuje a jsou zde scény, které jsou poplatné hlavně divákovi a efektu, který to na něm má vyvolat. Bavil jsem se, což mi v tomhle případě ke spokojenosti stačilo.(19.5.2015)

Naučený z veľkej kopy podobných filmov, kde nejaká príšera naháňa a požiera ľudských nešťastníkov, som čakal nejakú podobnú vtákovinu. Ale som sa prerátal. Bubák bol síce gumový a hrozne uslintaný, ale urobený nebol vôbec zle. Atmosféra tiež nebola najhoršia, dokázala využiť prostredie a vyťažiť z neho čo sa dá. Čo sa týka ľakačiek, boli tu, ale iba také obligátne, človek dopredu vie kedy "to" príde. Najväčšie pozitívum je však napätie, ktoré aj vďaka už spomenutým kladom fungovalo a tiahlo sa skoro celým filmom. Keby sa pritvrdilo v masakríku a pridalo sa pár dobrých gore efektov, išiel by som s hodnotením aj vyššie. Ale ako taká hororová jednohubka s dobrým napätím celkom postačí. 60/100(20.6.2014)

Docela překvápko. Trailer se mi sice moc nelíbil, ale ve výsledku se jedná o nadprůměrný horůrek o příšerce a partě lidí. První co hodnotím kladně je samozřejmě největší tahoun filmu a to příšera. Je velmi dobře zpracovaná, nezaprasila jí žádná CGI vychytávka a ačkoliv je mírně gumovější, pořád vyvolává dost respektu a taky divné zvuky. Dále atmosféra je na velice dobré úrovni a někdy jsem prostě tak nějak nevěděl co čekat a byl jsem v napětí. Postavy jsou cca sympatické a hrajou co umí. Přidat ještě malinko víc gore, byla by to dokonalá podívaná. Pořád se ale jedná chválitebný snímek, kterému se nestydím dát i tu 4*. (Rebel vole)(20.6.2014)

Takhle - pokud chcete řemeslně solidně zvládnutý horor o pěkných mladých lidech, které uprostřed přírody nahání a vyvražďuje příšera, bez uměleckých ambicí, bez překvapení, který prostě jen bezproblémově doručí to, co se od něj čeká, je Animal docela dobrou volbou. Děs nevyvolá, spíš příjemné napětí. Lekačky laciné, ale funkční. Pokud to má navíc soutěžit třeba s touhle Creaturou, je Animal v podstatě zázrak. Takže v rámci možností a konkurence spokojenost. V bezprostředním návalu nekritičnosti jsem skoro až v pokušení lupnout tomu i čtvrtou nadprůměrnou hvězdičku, bavil jsem se dobře.(17.6.2014)

,,Já nás z toho dostanu, slibuji!...Uáááááááááááááá!!!" Jak někdo začne v horroru slibovat, pak je jasné, že jde o něco nesplnitelného. Les (pro lesy mám prostě slabost), parta mladých a cosi zubatého v křoví. Tentokrát jsem byl spokojen - milosrdná stopáž, pěkné prostředí, střeva ven a s hlavním záporákem (tím holohlavým Hispáncem) se tvůrci pěkně vypořádali. Ano, Krvavá hostina mne napadla velmi brzy, což beru jako plus. A bloncka to nezvládla - další plus! Pravda, kreatury mohly zůstat zcela ve stínech a záblescích, nakonec mi až tak nevadily. Nic světaborného, jen taková milá lesní vyvražďovačka.(8.7.2015)

• - Některé zvuky, která vydává příšera, pocházejí z počítačové hry "Doom". (Corpsegrinder)

• - Film bol natočený za 2 týždne. (beso74)

• - Thorsten Kaye stratil na jeden deň hlas po tom, ako sa nadýchal toxického dymu zo svetlice. (beso74)