Divošky (TV pořad)

• Česko

Divácké zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 15 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (77)

• Karlos80

Honem přepněte bo budete na Primě! Větší stupiditu na sračkometu bys-te pohledaly.(14.8.2018)

• Jara.Cimrman.jr

Po černé kronice se hodí nějaká ta kočka hrající si s odpadkovým košem či dement riskující zdraví pro vteřinu anonymní slávy. Nicméně o nějaké úrovni si to může jenom nechat zdát veselý sen.(5.9.2015)

• castor

Kam až je možné klesnout? Co ještě „divák“ povolí? Kde už je to za hranicí vkusu? Zřejmě nikde. Hlavně, že je to prima. Otorhinolaryngologie – pane Kraus, říká vám to něco?(23.6.2014)

• Tom_Lachtan

Naprostý děs, který se s pomocí nějaké nekalé černé magie propašoval do prime timu určenému zpravodajství, což je dost děsivé, uvědomím-li si, že se jedná o sestřih zcela podřadných home videí o tom, jak se někde urodila kedluben zábavného tvaru (v tom lepším případě), nebo nervy drásající reportáž o tom, jak zlá radnice nic neděla se stavem a množstvím soukromých plotů (v tom horším případě). Zkříženina Natoč To! s těma nejhoršíma reportážema tv nova okořeněná článkama z novinek.cz a nebývale trapným moderátorským projevem. Kristalicky čistej odpad, který je svou podstatou dokonale odporný.(12.7.2014)

• hippyman

Jako Neváhej a toč špatný, jako zprávy to snad ani nemůže nikdo myslet vážně... ale fakt, že tohle běží v hlavní vysílací čas, je známkou naprosté aktuální krize (po)hlavního kanálu Primy. 10%(22.10.2016)

• kingik

Přes zrušené "Zprávy z Vily" cesta nevede. Videa z netu sledovanost nezachrání a nějaké amatérské rádoby reportáže už vůbec ne. Dost pokles v proklamované hodině plné informací na Primě. Tohle totiž do ní moc nezapadá. Ani sympatická moderátorka tu bídu s nouzí nespasila. Mé hodnocení: 0%(31.10.2013)

• boshke

Původně jsem nechtěl, ale nakonec přeci jen - bez komentáře... 0%(10.11.2015)

• hammer_head

Jsem ročník 91, takže komunistické praktiky znám pouze z vyprávění a Vyprávěj, ale tento pořad se k těmto praktikám dost přibližuje. Ono nestačí, že nás na každém kroku šmírují kamerové systémy a člověk se na ulici ani nemůže podrbat, aniž by ho někdo při tom nesledoval, ono ještě budeme lidi nabádat k tomu, aby tyto momenty lačně vyhledávali a posílali do Tv, jako by to tady nebyl, už tak velkej bonzákov. Dle mého se jedná o ubohost nejvyššího stupně.(15.9.2014)

• SeBig

Ne.(14.12.2015)

• Slartibarkfast

Větší pocit trapnosti bych měl pouze, kdyby mne na přeplněném aquaparku sexuálně ukájel homosexuální cikán Predkozka, což se docela určitě nikdy nestane, takže stačí přepnout kanál a jsem dočista v klidu.. ;) 5%(18.10.2018)

• ARI50

Klasika kterou jde vidět všude.(10.11.2018)

• SOLOM.

Je pravdou, že tento pořad (rubrika) je přehlídkou lidského nevkusu a Kraus je trapný až běda, ale zas na druhou stranu se tu občas objeví i několik srandovních videí. Hlavně tedy se zvířaty – takže já už kvůli nim ten odpad prostě nedám. Mnohdy ovšem s údivem nestačím zírat, jak jsou lidi schopní se ztrapnit v TV, jen kvůli tomu…“ Budu na Primě“.(28.1.2015)

• Herr_Flick

Říkaj tomu "zprávy"?! Jen o málo "lepší" zhovadilost než jejich ostatní senzacechtivé a neobjektivní sralodajství(11.11.2015)

• ArsenalEagle

Nechápu, jak se v dnešní době, navíc prakticky do hlavního vysílacího času, může dostat něco takového do televize. "Neváhej a toč" a "Natočto" běžely před 20 lety a celkem to fungovalo, a proč? Protože v té době neexistovalo YouTube, neexistovaly sociální sítě a prakticky i internet samotný byla velká neznámá. Proto se podělit se zábavnými videi v televizi nebylo tak zlé. Ale v dnešní době? Ach..(10.2.2018)

• Khumbac

A šup ho tam - ODPAD !(5.1.2016)

• LadyPupu

Další důvod, proč jsem začala ignorovat tento televizní kanál...(13.12.2015)

• tuntavala

Lidska stupidita.(21.6.2015)

• LiborGondek

Když se náhodou natrefí na díl, kde není Tomáš Kraus, dívat se na to dá...(10.4.2016)

• otík

"Budeme na Priměěěěěě" - tak to mě bude ještě chvíli strašit ve snech. Prima si vymyslela své Neváhej a toč a dopadlo to podle očekávání - tragicky. Hnus.(29.7.2016)

• Heisenberg_

No comment....(20.12.2016)

• L_Johnny

Ten "moderátor", brr, úplně mě ztřeplo. Radši každý den poslouchat Jolandu a její skvělou věštírnu, či co to je.(2.3.2015)

• korndaddy

...a nápady docházejí.(11.3.2014)

• Wimy

Úplně ta největší sračka, co kdy byla vysílána v televizi(21.7.2014)

• VeverkaLesni

Nechapu, jak tohle MUZE opravdu byt v TV. Koho to sakra ZAJIMA. Ze nekoho dite umi kadit na nocniku.(24.2.2016)

• mosnak

Tomáš Kraus je naprosto nevtipný člověk bez špetky humoru, ale očividně mu to lidi žerou a mají ho rádi. Jinak by tento pořad již neexistoval. Škoda, že si nepamatuji jména těch dvou patolízalů co na diváckých zprávách denně dělají. Vím jen, že je to jeden mladý hošík a mlaďoučká holčina a tito dva uhrovatí pobescenti každé video velice "vtipně" komentují :-( Mě tyto divácké zprávy otravují život jeden dlouhý rok... ještě, že existuje dálkový ovladač a mohu Primu vypnout. Je to opravdu ubohé... - mínus 1000%(23.11.2014)

• Yokolobuna

Srandy kopec...(18.2.2016)

• lubospoti

Proti tomuto pořadu jsou snad i Televizní noviny na Nově seriózní žurnalistika.(14.2.2014)

• Matixed

Přijde jednoho dne Tomáš Kraus do redakce primy, celý unavený natáčením nejhorších televizních pořadů, babovřesků a povídá: "Hele lidi, dostal sem skvělej nápad. Co kdybychom ukradli virální videa z Youtube a naservírovali je lidem pod nos, když zrovna nejvíce čekají na nějaký film od osmi hodin? Můžeme k tomu přidat tak 10% nezajímavých diváckých videí na úrovni krmení sýkorek, ať se na nás produkční nezlobí, že neplníme zadání. No a nakonec ještě jedna bomba! Videa rozdělíme na části a ty pak pustíme v náhodném pořadí. Nebude to mít velkej rozpočet, budu to moderovat já. Přidám i pěknou hrstku nemístných narážek a pokusů o vtip, ať se nám to protáhne na ceých 15 minut."(13.11.2015)

• Ryuuhei

Chápu, že po strkání mrtvol do pytle, vraždách, únosech a jiných zvěrstvech, je to účelová část večerních pořadů pro odlehčení mysli. Jenže to by nesměl být Kraus maximálně trapný, videa seskládaná z každé hovadiny a pokřik „budu na Primě!“ hodný hodu sekerou proti obrazovce. Dobré akorát pro geronty, kteří si pod názvem „youtube“ představí leda tak mast na hemeroidy. 10%(11.1.2018)

• Sygauras

5 let staré videa z YT + pár zoufalců, kteří natočí na mobil jak miminko krásně žvatlá, a samozřejmě "budeme na Prímě"(19.8.2018)

• Snake.Charmer

No to je zase nápad! Jako by nestačilo, že se každej pologramotnej retard co má doma internety a telefon s foťákem může exhibovat dle libosti na YouTube, oni z tohohle zhoubnýho trendu udělaj ještě regulérní TV relaci! A ten moderátorskej frikulín s hlasem vychlastanýho tuberáka, to je opravdový objev roku. No, stačí se podívat do jeho filmografie...(12.11.2013)

• Ydrosten

Během dne jsem se dozvěděl 4x že budou " divácké zprávy " :: Během zpráv ( v 18:55 ) jsem se to dozvěděl ještě 3x. Potom zkončily zprávy a řekli mi to znovu. Před reklamou mi to řekly zase. Po reklamě pro jistotu ještě jednou. ---- Pak to teda konečně začalo, a já jsem se dozvěděl co mě v pořadu dnes čeká. Ať už mi chcete věřit nebo ne, tak jsem to prostě přepl, protože už mi to věčné upozorňování lezlo krkem. --- --- --- Ostatně podobné upozorňování na cokoliv 20x během dne mě už před několika lety donutilok tomu že jsem se na TV začal dívat asi jen 2 hodiny denně a tještě když tam dávají něco kloudného, nebo zajímavého ( a představte si že se bez TV dá žít normální život ) Bože, je to horší díl od dílu. Nejlepší je hláška " zase nám v poště přistálo spousta vašich videí " Polovina jich je z YT tak 5 let starých a druhá polovina trapná až to bolí.(10.12.2013)

• annie8191

Nic horšího už jsem fakt už dlouho, no vlastně možná nikdy, neviděla. Nejradši bych dala něco jako odpad! na třetí.(7.5.2014)

• Koprix

Dneska jsem šla v obýváku kolem televize, kde tato napodobenina televizního pořadu právě omylem běžela. Viděla jsem vyhrát hlavní diváckou cenu (10 000) za to, že nějaký kluk "hrál" na své nadměrně velké uši tím, že do nich pleskal rukama. To samo o sobě vypovídá o kvalitě téhle neskutečné sr*čky.(2.2.2015)

• mira.l

Tak jsem se k tomu nachomejtnul, dneska... uváděl ten pán, co si asi myslí, jak je úžasně vtipnej (mimo jiné). Hmm, tak to je teda matroš. Vynechám-li z toho zvířátka, tak je to debil, blbeček, debil, blbeček, jenom támhle v poslední řadě, to je jediná výjimka, sedí....modří asi už vědí. Hlavně, že Budu na Primě....tywoe....(17.6.2017)

• Dogfish

Musím dát jedině odpad. Je to odpad odpadů. Nejen proto, že kvůli této hovadině zrušila Prima sportovní zprávy, ale hlavně kvůli tomu, že tam trotli pošlou svoje stupidní trotlovské videa a na konec řeknou - Budu na Primě ...(8.3.2019)

• Havala

Cesta fragmentace zpráv na Primě je špatná, a tato rubrika tomu dává korunu. A ten debil Kraus ať si zajde na ORL.(15.3.2014)

• Paja.93

Takže Prima vydělává prachy z toho, že nám pouští Youtube? No... kam jsme to dospěli?(5.2.2015)

• Stejšn

Pořad pro kretény. Dokonce i Edovi Hrubešovi způsobuje chronický facepalm.(20.1.2016)

• Plechpetr

Zjistil jsem, že češi neumí točit ani faily. A to bych blil.(4.11.2016)

• IvonaK

Tento humor je pro dospělé dle mého názoru akorát ztrátou času. A příjde mi že některé ty scény - to není legrace ale pouhé ubližování, když někdo někam spadne a málem si zlomí ruku. A hlas Tomáše Krause je zcela odporný.(19.12.2017)

• Furi

1 hvězda za dobrý nápad.......,ale s tím provedením už jim to moc nevyšlo.Ale aspon zrušily zprávy z vily :D .....(5.11.2013)

• Neklan006

no tyjo, nic horšího asi v TV není(19.4.2014)

• jarmik

Termín "publicistický" zde dostává zcela nový obsah - konkrétně jde o sračky.(26.1.2015)

• andysek88

správně by se to mělo jmenovat "Divácké výblitky", protože se zprávama to nemá ani zdaleka nic společného(27.6.2015)

• Pajela

Párkrát jsem se zasmála, proto tu jednu cípatou dám. Ale proboha ten Kraus! Stačí ho vidět a kudla se mi plaší v kapse. To je prostě debil největšího kalibru... :-((1.2.2017)

• denbrough

Tohle je fakt bida. Velka bida. Strasne me to vzdycky namichne, sotva se to na obrazovce objevi :-( To to nemuze bezet treba jen jeden den v tydnu, kdyz uz? A treba klidne dve hodiny..?? ale kazdej den tahle nasrav***a - to je peklo..(27.2.2018)

• sans.sourire

Divošky, hned ze začátku řeknu, že tohle nebude moc pozitivní komentář. Jak se to vůbec může nazývat zprávy? Dle mého názoru je to jen nějaký shluk trapných videí, které by měly každého rozesmát. Určitě se u toho smějete, ale ne těm videům. Spíše tomu, jak tohle vůbec někoho napadlo. Kéž by investoval někdo čas místo téhle blbosti normálním zprávám. V pořadu nevidím žádný smysl, je to podle mě ztráta času. Prostě trapné.(12.1.2019)

• unclejack

Na jednej strane ponúkajú Divácke správy novú možnosť interakcie medzi televíziou a divákom, čo treba oceniť, vzhľadom na fakt, že ani jedna dalšia televízia nevyvinula také úsilie vyjsť divákom v ústrety. Na druhú stranu treba aj priznať, že jednotlivé reportáže sú jednoducho blbosti. Keby boli tieto akčné správy z ulice súčasťou záveru riadnych večerných správ - alebo obedňajších, to je už fuk - zrejme by sa na to lahšie pozeralo. A proti Tomášovi Krausovi síce nemám nič, ale zasa až tak často ho vidieť nemusím. Nevadilo by mi keby natrvalo zakotvil pri celebritách vo VIP správach.(27.8.2014)

• ESNYR

Chtělo by to upravit informace o pořadu. Není to "publicistický" a netrvá 15 minut. ¤:¤ Co k tomu napsat, co ještě nikdo nenapsal ..... Asi nic. Upoutávky během večera prozradí všechny videa a navíc jsou některé videa z YT už dávno provařená ( i několik let ) Naprosto zbytečný pořad. Navíc Tomáš Kraus je debil.(4.3.2015)

• TonoM

Tohle je úplný vrchol z toho co prima za 24.hodin odvysílá... 0%(24.11.2015)

• Tumbik

Tenhle pořad je strašnej mindfuck bez hlubšího smyslu... Neskutečná hovadina.(20.12.2016)

• Scraffy

Ďalší program z rád odpadov.(24.1.2018)

• Jsem_Uprimny

Zoufalá snaha udělat z každé věty veleúspěšný vtip v podání imbecilního ichtyla Tomáše Krause. Nic nenaděláš, k debilnímu pořadu musí být přiřazen debilní moderátor. Na tento pořad byl ovšem vybrán obzvláště vypečenej krypl. Nikdy bych nevěřil, že mě dokáže nasrat to, že někdo v televizi mluví. Jeho vyjadřovací schopnosti jsou jako titanovej chleba zapečenej v kundě - prostě to vůbec nedává smysl.(16.2.2018)

• TesterX

A ještě ten rádobyreportér...kde to vyhrabali?(1.1.2019)

• borohub

Proč něco takového dělají? Podobnou sračku bych možná vysílal přes noc, když na tu televizi čumí minimum lidí a v žádném případě bych to nesral do hlavního vysílacího času.. Ke všemu je to součást nějakých "solidních" zpráv a co si má člověk pomyslet když chvíli čumí na vážné věci(před tím jsou krimi zprávy) a minutu potom videa jak nějakej kokot skočí do bazénu a říká že bude na primě. Ke všemu ty moderátorské kecy? VIP zprávy byly moc, ale v porovnání s tímhletím.. 5%(18.8.2014)

• Lou_Pagi

Heh, no nic moc pořad, většinou videa s nepochopitelnou pointou a nejčastějším tématem je asi lampa, zídka, sloupek nebo cokoliv jiného umístěného v chodníku. Doporučil bych 100m procházku např. ulicemi Rethymna, Chanie a hned by je přestalo se nad tím divit. Někdy se objeví něco zábavného, ale nejvíc bodů si ode mě vysloužil pořad za zdejší komentáře, protože ty mě fakt pobavily a to jenom díky tomuto pořadu !! Díky(4.10.2014)

• Flippy

sracka s odpornymi radobyvtipnymi pazvuky(1.1.2015)

• Mrsina

Zpráva dne! Datel sedí na stromě a klove do něj! Naprosto fascinující a inspirativní reportáž. Ale samozřejmě není jediná! Najdou se i větší kraviny, které natočit a poslat do televize. Ale úplně nejlepší je konečný slogan - Budu na primě! ...(20.8.2015)

• Maraboy

Vrchol záchodové trapnosti. Absolutní sračka(31.1.2016)

Celkem to jde, existují mnohem horší pořady.(31.10.2016)

• hustle_sweat

Samé píčoviny(1.7.2017)

• Michal118

Zajímavé je, že TV Prima opravdu toleruje takovýto bezcenný pořad. Ztráta času, když se chci na takovéto blbiny podívat, zajdu na Youtube. V televizi naprosto zbytečné. 10%(18.1.2018)

• William_

Díky bohu že zrušili ty trapné zprávy z vily a nápad to je taky dobrej akorát už je někdo předběhl-Youtube.(7.1.2014)

• Mistr119

Mně přijde základní myšlenka dobrá - po hlavních zprávách, které bývají mnohdy tragické a negativní, je to výborná chvíle pro uvolnění a pobavení. Ovšem mohla by tam fungovat nějaká cenzura nebo dramaturgie, která vyhodí příspěvky typu "moje stará ukázala faldy" - ano, ty zprávy si tvoří diváci sami, ale přece jenom nějaká soudnost a meze...(28.12.2014)

• P_Soar

Počkat, na to se vážně dívá někdo, komu je víc než pět a míň než devadesát pět?(15.6.2015)

• kratajirka

Není Kraus jako Kraus. Tohle je moderátorskej dement!!!(29.8.2015)

• DarkSikorski

Z počátku to i bývalo vtipné. Ale teď? Někdo natočí ho.no rozšlápnuté na chodníku, zadrmolí budu na Primě a hahaha fakt velká sranda. Jednu hvězdu za původní formát. Jinak je to čistokrevný odpad.(24.8.2016)

• cobolak

To je ko--t D:)(8.9.2016)

• prasecak_cz

To nechceš!(20.10.2016)

• Pelidor

Už jen za toho Krause...(10.11.2017)

• Lonelybiker

Nejvíc ubohé a horší než neváhej a toč a všechny tyhle pitominy dohromady ... Hurá, zítra budu na Primě ... Dementi(2.1.2018)

• AloeB

Stále si pamatuju, jak jedna známá s nadšením povídala, jak natáčí do diváckých zpráv a všichni ji obdivovali, že má tu odvahu. Dnes, když ta holka točí péčko ji znovu obdivují, jak je svá a jak se nebojí, tak si říkám, to bude asi na stejné úrovni, že?(23.10.2018)

• Pan.Antonin

Děs, hrůza, šílenství. Jak se tohle může objevit v televizi?(21.3.2019)

• Cesty timem

Na pořad se dívám jen kvůli tomu, že miluji zvířata a tady v tom jejich dovednosti a akce. Je zajímavé, že podobné akce tady prezentované s lidmi mi přijdou většinou trapné. Minimálně jedna hvězda dolů ale za Kavalčíka. Většího trapáka moderátora aby pohledal. Jakmile moderuje on, tak nesleduji. Jsem na něj doslova alergický. To už i Kraus byl pro mne celkem stravitelný. Kavalčík měl zůstat Rudou z Ostravy. To mu sedlo!(8.5.2019)

• Kajman26

Každej kurva umí stáhnout videa z YouTube a dát je do rádoby vtipného pořadu. Tohle nepatří do televize. Ještě horší je použití dalších rádoby vtipných momentů z Krejzových...(17.6.2019)

• Marcus_s

Mamko už vím co budu dělat! Budu moderovat Divošky. Jsem na to debilní dost, takže klidně předčím tyhle šašky. Budu vybírat debilní videa, která budou obohacena ruznými zvuky. Sice tyhle zvuky budou znít, jak z toho pořadu, jak jsi tam mohla posílat videa. A běžel na CT. Buhužel jméno už nevím.(11.7.2019)