Divošky (TV pořad)

• Česko

Divácké zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 15 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (77)

• Slartibarkfast

Větší pocit trapnosti bych měl pouze, kdyby mne na přeplněném aquaparku sexuálně ukájel homosexuální cikán Predkozka, což se docela určitě nikdy nestane, takže stačí přepnout kanál a jsem dočista v klidu.. ;) 5%(18.10.2018)

• Karlos80

Honem přepněte bo budete na Primě! Větší stupiditu na sračkometu bys-te pohledaly.(14.8.2018)

• Jara.Cimrman.jr

Po černé kronice se hodí nějaká ta kočka hrající si s odpadkovým košem či dement riskující zdraví pro vteřinu anonymní slávy. Nicméně o nějaké úrovni si to může jenom nechat zdát veselý sen.(5.9.2015)

• castor

Kam až je možné klesnout? Co ještě „divák“ povolí? Kde už je to za hranicí vkusu? Zřejmě nikde. Hlavně, že je to prima. Otorhinolaryngologie – pane Kraus, říká vám to něco?(23.6.2014)

• Tom_Lachtan

Naprostý děs, který se s pomocí nějaké nekalé černé magie propašoval do prime timu určenému zpravodajství, což je dost děsivé, uvědomím-li si, že se jedná o sestřih zcela podřadných home videí o tom, jak se někde urodila kedluben zábavného tvaru (v tom lepším případě), nebo nervy drásající reportáž o tom, jak zlá radnice nic neděla se stavem a množstvím soukromých plotů (v tom horším případě). Zkříženina Natoč To! s těma nejhoršíma reportážema tv nova okořeněná článkama z novinek.cz a nebývale trapným moderátorským projevem. Kristalicky čistej odpad, který je svou podstatou dokonale odporný.(12.7.2014)

• hippyman

Jako Neváhej a toč špatný, jako zprávy to snad ani nemůže nikdo myslet vážně... ale fakt, že tohle běží v hlavní vysílací čas, je známkou naprosté aktuální krize (po)hlavního kanálu Primy. 10%(22.10.2016)

• kingik

Přes zrušené "Zprávy z Vily" cesta nevede. Videa z netu sledovanost nezachrání a nějaké amatérské rádoby reportáže už vůbec ne. Dost pokles v proklamované hodině plné informací na Primě. Tohle totiž do ní moc nezapadá. Ani sympatická moderátorka tu bídu s nouzí nespasila. Mé hodnocení: 0%(31.10.2013)

• boshke

Původně jsem nechtěl, ale nakonec přeci jen - bez komentáře... 0%(10.11.2015)

• hammer_head

Jsem ročník 91, takže komunistické praktiky znám pouze z vyprávění a Vyprávěj, ale tento pořad se k těmto praktikám dost přibližuje. Ono nestačí, že nás na každém kroku šmírují kamerové systémy a člověk se na ulici ani nemůže podrbat, aniž by ho někdo při tom nesledoval, ono ještě budeme lidi nabádat k tomu, aby tyto momenty lačně vyhledávali a posílali do Tv, jako by to tady nebyl, už tak velkej bonzákov. Dle mého se jedná o ubohost nejvyššího stupně.(15.9.2014)

• SeBig

Ne.(14.12.2015)

• ARI50

Klasika kterou jde vidět všude.(10.11.2018)

• SOLOM.

Je pravdou, že tento pořad (rubrika) je přehlídkou lidského nevkusu a Kraus je trapný až běda, ale zas na druhou stranu se tu občas objeví i několik srandovních videí. Hlavně tedy se zvířaty – takže já už kvůli nim ten odpad prostě nedám. Mnohdy ovšem s údivem nestačím zírat, jak jsou lidi schopní se ztrapnit v TV, jen kvůli tomu…“ Budu na Primě“.(28.1.2015)

• Herr_Flick

Říkaj tomu "zprávy"?! Jen o málo "lepší" zhovadilost než jejich ostatní senzacechtivé a neobjektivní sralodajství(11.11.2015)

• ArsenalEagle

Nechápu, jak se v dnešní době, navíc prakticky do hlavního vysílacího času, může dostat něco takového do televize. "Neváhej a toč" a "Natočto" běžely před 20 lety a celkem to fungovalo, a proč? Protože v té době neexistovalo YouTube, neexistovaly sociální sítě a prakticky i internet samotný byla velká neznámá. Proto se podělit se zábavnými videi v televizi nebylo tak zlé. Ale v dnešní době? Ach..(10.2.2018)

• Khumbac

A šup ho tam - ODPAD !(5.1.2016)

• LadyPupu

Další důvod, proč jsem začala ignorovat tento televizní kanál...(13.12.2015)

• tuntavala

Lidska stupidita.(21.6.2015)

• LiborGondek

Když se náhodou natrefí na díl, kde není Tomáš Kraus, dívat se na to dá...(10.4.2016)

• otík

"Budeme na Priměěěěěě" - tak to mě bude ještě chvíli strašit ve snech. Prima si vymyslela své Neváhej a toč a dopadlo to podle očekávání - tragicky. Hnus.(29.7.2016)

• Heisenberg_

No comment....(20.12.2016)

• L_Johnny

Ten "moderátor", brr, úplně mě ztřeplo. Radši každý den poslouchat Jolandu a její skvělou věštírnu, či co to je.(2.3.2015)

<< předchozí 1 2 3 4