24 hodin

• Česko Hra o dítě (více)

Někteří zločinci ovládají své řemeslo tak dokonale, že za sebou zanechávají pouze vyděšené oběti neschopné vypovídat. Mezi takové patří i Joe (Kevin Bacon) a Cheryl Hickeyovi (Courtney Love), kteří s Joeovým bratrancem Marvinem vymysleli bezchybný plán, jak vymámit peníze z bohatých rodin. Drze, brutálně a hlavně úspěšně vydírají bezmocné rodiče. Ale tentokrát si vybrali špatnou rodinu. Rodinu, která se rozhodla, že vezme záchranu dcery do svých rukou... (Magic Box)

vikino1

Psychycky labilní kočka, retard co musí odvést tu špinavou práci a velkej drsoň, co všechno plánuje a dokáže maximálně psychycky šikanovat nebohé matky - rozehrají na třech místech tři rozdílné dramata, kde za zmínku stojí jen to mezi šéfem a nebohou matkou. Celkově nesoudržný příběh kde ke konci zjistíte, že vlastně o výkupné skoro vubec nejde... ()

Mocoft

Od začátku tempo srdnatě klesá až ke zcela nudnému konci. Trochu se mi líbila jen Courtney Love (pořád sexy). ()

qVitek

Viděl jsem tento film v televizi. V reklamách v průběhu filmu byly hlavně reklamy na ženské vložky, což se k filmu hodí. Tento film je bohužel horší, než reklamy na ženské vložky. Film je neuvěřitelně nudný, neustálé změny těch, kdo na sebe míří bouchačkou, byly k smíchu. Nedivím se, že byl film z komerčního hlediska propadák, protože je to naprosto zvrácená zhovadilost, pravděpodobně zacíleno na citlivé ženy, které se poserou z únosu nemocného dítěte, a mají nějakou úchylku, že to musí sledovat. Ve filmu je tolik klišé. Naprosto předpovídatelný děj, snaha autorů o neustálé drama vypadala směšně. Přistání letadla na dálnici, snaha o vykurvení oběti s únoscem, snaha o uřezávání péra, úspávání, mučení, neustálé změny a přídávání sračkoidních příběhů o umírání dětí...Tohle opravdu chtějí lidi sledovat? Autor tohoto počinu je úchyl. Nedivím se, že hnije ve vězení za sexuální zneužívání dětí. ()

kubilov

Profi zločinci unesou rozmazlenou dceru bohatých a úspěšných rodičů, za což požadujou výkupný. Zííív. Sexuální napětí, nechutně roztřesená kamera a v druhý půlce filmu totálně dementní scénář. ()

gotham

Na to, jaké herecké obsazení se zde sešlo, tak je to hodně podprůměrný film. Prostě ten typ filmu, na který se ve středu podíváte, a v sobotu (v lepším případě), už nevíte o čem to bylo. Koukatelný, ale naprosto průměrný. 40% ()

rbrandt183

Film, ktorý rýchlo utečie, nemože mať zlé hodnotenie. Všetky postavy boli zaujímavé a presvedčivé. Ďalší plus je, že značne dynamická kamera neposobila vobec rušivo, naopak. Také detaily, ale hrozne sa mi lúbilo ako prirodzene sa Charlize Theron na začiatku zľakne Bacona, a potom na konci ako sa pošmykne na vozovke. ()

jopal

Po druhom vzhliadnuti (omylom) davam * dole a to som este stedry! Ano, super film, pokial vypnete logiku a len tupo sledujete. Ale nedajboh, ak zacnete pocas filmu uvazovat o debilite scenara... ()

veverysiak

Normálna únosová naháňačka s nepripravenými zloduchmi a extrémne odvážnymi rodičmi, ťažko niečo vypichnúť, tých nedostatkov je viac a sú zbytočné a takmer amatérske, na jednej strane dosť znižujú kvalitu, na strane druhej zauzľujú dej a bez toho ani neviem, čo by ma udržalo pred obrazovkou, lebo by zostalo len nudné prázdno, takže 55%. ()

ostre_pero

Neviem, čo sa vám nepáčilo. Začnem z opačného konca. Napätie ako sa patrí, herecké výkony solídne, Kevin Bacon, Courtney Love a Charlize Theron dokonca excelovali, zaujímavý príbeh a dobrá kamera. Tento film sa netvári ako bomba, ale chce, aby divákovi prechádzal mráz po chrbte a to sa mu, podľa mňa, podarilo do bodky. ()

Crosby

A ja som mal takého tušáka, že sa v tomto museli rýpať chalani z Cobry 11, ale toto by bola silná káva aj pre nich. Smrteľne nudná injekcia pocitu napätia pri sledovaní, herci tak mizerní, že som sa dokonca pristihol pri počúvaní mp-trojky. Bacon pre mňa najchudobnejší záporák, akého som kedy vo filmovom biznise videl. Ja sa dokonca ani nepamätám, či som niekde videl tak hnusný výkon.. možno princ Krasoň v treťom pokračovaní toho animáku, ale z neho šiel aspoň humor... Bieda, maximálna strata vešktorého času ()