Nebe existuje

• USA Heaven Is for Real (více)

Film natočený na motivy bestselleru ze špičky žebříčku deníku New York Times, Nebe existuje, vypráví skutečný příběh otce z malého města, jenž musí nalézt odvahu a víru, aby se se světem podělil o synův výjimečný zážitek, který mu změnil život. Na Cenu Akademie® nominovaný Greg Kinnear (Nejlepší herec ve vedlejší roli – Lepší už to nebude, 1997) se představuje v roli Todda Burpa, jehož syn Colton tvrdí, že ve chvíli, kdy se ocitl na pokraji smrti, navštívil nebe. Colton podrobnosti ze své neskutečné cesty popisuje s dětskou nevinností a se samozřejmostí vypráví o věcech, které se staly před jeho narozením... O věcech, které nemohl vědět. (Bontonfilm)

baska23

Príbeh Coltona Burpa je dych-berúci. Avšak tento film mi až tak dych-berúci nepripadal. Musím ale pochváliť výber hereckého obsadenia a pekné prostredie v ktorom sa príbeh odohráva. Avšak Colton mi pripadá byť prispatý. Asi je to len môj pocit ale v knihe sa píše, že Colton je usmievavý chlapec, ktorý má vždy dobrú náladu. No tu vo filme je taký smutný. A dej mi pripadal byť taký nejasný-po skončení filmu mi ostalo veľa otázok, a to nemám rada. Vôbec tam nešli do hĺbky. Každopádne sa mi ale film páčil a chystám si ho pozrieť znovu ;) nemôžem si však pomôcť a tak ostávam pri 60% ()

Von Kempelen

Představoval jsem si tajemnější a mystičtější film, přičemž všechno bylo podaný úplně naopak celkem jednoznačně a zřetelně, prostě tak nějak americky. Ale na druhou stranu se jednalo o "zážitek" malýho kluka, kterej bude těžko mluvit akademickým jazykem plným filozofickejch a teologickejch termínů. A stejně tak nehovoří složitějším jazykem ani tenhle film. ()

PinkButterfl

Myslím si, že film nevyužil svoj potenciál. Skutočný príbeh je pre mňa vždy pridaná hodnota. Keďže som veriaca, film mal pre mna posolstvo, napriek tomu som od neho čakala viac. Miestami ma film nudil, niektoré pasáže boli naopak silné. Najmä pre zaujímavý námet dávam 3 * ()

69ROXY69

musim povedat ze kniha ma zaujala omnoho viac.....ale pre tych co necitaju celkom mile aj ked nie tak putave rozpravanie.....ale ten maly je zlaty :D ()

Fibonacci

🙏Modlikame sa🙏...akože fajn na nedeľné pohodove popoludnie, neurazilo, malo to pozitivnu emociu a kto už chce uveriť nech sa pači, tam su dvere, tam je okno, je to nizko, preplaziš sa. ale na 4 hviezdy film nema parametre. 😇 Pribeh stoji a pada na tom, že hijo [icho] niečo zažil. nuž, mne sa to vo svojej podstate pačilo... ()

Dr.Marek

No, trošku mě tohle mrzí... Říkal jsem si, že to všichni hodnotí příliš kriticky. Ale bohužel ne. A to jsem velmi schovívavý. Tak nadějný námět a z toho prominutím tak plytká srágora. Nikdo z nás neví na beton, co je po životě, ale snad každý náboženství a filosofie to popisuje. Tak snad každý z nás má svou představu. Takže to není nic neuvěřitelnýho. Takže to, že kazatele exkomunikujou z vesnice a pomalu se s ním rozejde žena, jen kvůli tomu, že věří vidění svého syna, mi přijde zbytečně dramatický. Pokud je to podle skutečnosti, pak ok, amíci jsou teda dost natvrdlý a maj středověký myšlení. Ale co tomu filmu fakt neodpustím, je ten cca 30 minutovej naprosto zbytečnej a totálně protivnej začátek. ()