Když umělec Colin Ware (Firth) zjistí, že jeho životní láska a snoubenka Vera (Driverová), přitažlivá, prohnaná potvora, si bere jiného muže, uteče do ospalé americké vesničky v Nové Anglii, aby se zde ponořil jen do svého umění a ukonejšil svou zmučenou duši. Brzy potká někoho, kdo mu nabídne víc, než jen rameno, na kterém se může vyplakat je to Mandy (Grahamová), kouzelná bezprostřední duše, která uchvátí jeho srdce dokud se náhle neobjeví Vera s nečekaným překvapením. (oficiální text distributora)

blackrain

Absolutně nenáročná romantická komedie, kterých je všude plno, ale příjemná. Colin Firth byl okouzlující a neodolatelný. ()

Skip

Dost slabota, tak říkajíc. Člověk se nezasměje, ani se nedostane do romantické nálady, což je u romantické komedie poněkud problém. Herecké výkony jsou poněkud vlažnější a Minnie Driver zase jednou ukázala, jak je v podstatě ošklivá ženská a herečka s velmi kolísavým kurzem svých kvalit. ()

Beagle

Milá romantická komedie, která bohužel v druhé polovině ztrácí dech. Trochu plýtvání šarmem Colina Firthe a pohledem na obě hlavní představitelky ve spodním prádle. ()

otík

Je to naprosto tradiční romantická komedie, o tom nemůže být žádný pochyb. Je tu ale jedno velké ALE - tak pohodový film jsem už dlouho neviděl. Jako vždy šarmantní Colin Firth si zahrál malíře, který přijel do amerického městečka Hope zapomenout na svou snoubenku, která jej však nechala být. A samozřejmě se zamiluje do místní hodné dívky. Jenže s ex snoubenkou to není tak lehké, když se pro něj vrátí a dělá vše pro to, aby jej dostala zpět. Dlouho jsem si film neužíval tak, jako právě tento snímek. Vřele doporučuji mužům i ženám, zadaným i svobodným. Užijte si ho. ()

Mylouch

Pohodová romantika v nenuceně vyváženém celku, na který můžete koukat a myslet na cokoliv jiného. Hezké momenty Heather Graham, slušný český dabing kromě role Very (Minnie). ()

vesper001

Maniodepresivní pečovatelka, co se svlíká, když se cítí šťastná, hysterická samozvaná snoubenka, co si libuje ve stalkingu a Colin, co sbírá síly, aby je obě poslal do jetele a nevěřícně zírá, do čeho se to uvrtal. Pošlete to do vesmíru a lidská rasa bude před mimozemskými invazemi v bezpečí. ()

farmnf

Opravdu oddechový film, nic moc nečekejte ale dostaví se sem tam i myšlenka: "Byli jsme jako Butch a Spencer, jako vajíčka a slanina, jako slintavka a kulhavka a teď je konec." No a docela slušná kamera. ()

lennyd

Colin Firth a "jeho" další romantická komedie. V roli portrétisty se zlomeným srdcem odjíždí z Anglie do Ameriky, do městečka Hope, kde hledá naději. A nachází Mandy (Hether Graham), která mu hned padne do oka. A do postele :) Jenže je tu ještě "bývalá" snoubenka (Minnie Driver), šílený starosta (Oliver Platt) a spousta místních obyvatel. Takže o několik zajímavých momentů je postaráno. Colin víceméně táhne celý film, jeho "chladný angličan" je opravdu kouzelný. Heather Graham je nádherná, moc. Pokud máte rádi romantické komedie, vezměte přítelkyni a jukněte na to. Nezklamete ji. (Jen bacha, ať ji pak nemusíte nést přes celé město v náručí :) ()

_DAVE_

Zcela průměrnou romantickou komedii (u které se skoro nezasmějete) zvedá z úplné šedi nádherná Heather Graham, už jen kvůli ní má cenu to dokoukat. ()

elle

Moc nechápu, co Colina Firtha přitahovalo na scénáři k této komedii. Když se mi stane, že mě už před půlkou nudí příběh muže, jehož hraje tak zajímavý a přitažlivý herec jako Firth, tak je to pro mě prohra. Nejvíc mě ještě bavila Driverová, která se marně snažila někde si zakouřit (přitom nemám kouření ráda). Její zoufalství nad nemožností si v klidu promluvit a zakouřit bylo až roztomilé. Postava "blondýny" (jméno si nechci pamatovat - ale jsem taky žel blondýna) mi přišla nudná a ničím zvláštní. Tmavovlasá Minnie Driver byla sice trochu mrcha, ale vzhledem k tomu, že měla své meze a měla hlavně vnitřní energii a osobnost, tak mě bavila a zajímala víc. Na konci jsem si skoro přála rozehnat tu nudu a aby Driverová zvítězila (naštěstí štěstí také došla). Firthovi jsem závěrečné břemeno na dlouhou trať přála, docela to vystihovalo můj divácký zážitek z této komedie. ()

pinguinka

Byla jsem na tento film natěšena jako obyvatelé Hope Springs na drby, ale musím bohužel konstatovat, že charakteristika „romantická komedie“ není zrovna ta nejlepší. Spíše se jedná o nenáročné dílko s romantickým nádechem (hezký park opravdu romantiku sám neobstará :) a humornými prvky (Colinův svůdný výstup se šálou je vskutku vtipný ). Je to škoda, když se člověk podívá na slibné obsazení. I když musím uznat, že Colin Firth je šarmantní, jeho pohledy velice výmluvné a Heather Graham dostatečně svůdná. ()

velkyvezir

Hergot, proč má Colin potřebu čas od času hrát v takových ptákovinách, jako je toto, nebo ta rádobykomedie Co je ta holka zač?, nebo jak se to jmenovalo... :-( ()

cab

Jednu hvězdičku za Heather.....z lítosti....taková kočka a neumí si vybrat dobré scénáře...asi je fakt trošku přihlouplá. 15% ()

dopita

Průměrnej romanťák, na kterým jsou pozitivní jen herci. Sice nemaj pořádně co hrát, ale jsou to mý oblíbenci. Podruhý bych se na to ale nekouk ani za nic. ()

Hanys_

Je fakt, že se na to příjemně kouká, ale po pár hodinách to kompletně vyšumí z hlavy a zůstane jen vzpomínka na sympaťačku Graham a klasického romantika Firtha. 6/10 ()