Did You Do This? No, You Did It! (S02E07) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 1 h 1 min

Tentokrát šlo skoro vše stranou a sedmá epizoda se změnila hlavně v souboj dvou mafiánských rodin, přičemž se ukázalo, že obě mají své vnitřní problémy, na které si musí najít řešení. Výborně jsem se bavil i díky tomu, že jsem se dozvěděl, po kom má Molly Solverson z první řady svou buldočí povahu.(23.2.2018)

Všichni dostávají pořádkou dávku toho, co si zaslouží - kruté spravedlnosti... hlavně ta děvka. A všechno se začíná pomalu a jistě bortit.(19.1.2017)

Myslel jsem si, ze zaver seste epizody bude mit vetsi dopad na tuto. Zacatek sedme byl pro me docela zmatecne podany. Chvilku jsem si myslel, ze jde o flashback, kdyz preci tyhle postavy maji byt minimalne v nemocnici. Mozna jsem jen nedaval pozor? Jinak to byl klasicky klid pred bouri, kde se charaktery pohybuji po sachovnici, jen aby si pripravili pozici na zaverecnou ofenzivu.(10.3.2016)

Tato sedmá epizoda opravdu prapodivně (ne)navazuje na události, kterými končila šestá epizoda.(25.3.2017)

Skoro všechny scény mi připadaly jakoby se tvůrci inspirovali počítačovou hrou Mafia 2. Tenhle seriál je prostě geniálně napínavý a Simone konečně dostala to, co si zasloužila.(3.9.2017)