Did You Do This? No, You Did It! (S02E07) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 1 h 1 min

 • Heisenberg_
  *****

  Všichni dostávají pořádkou dávku toho, co si zaslouží - kruté spravedlnosti... hlavně ta děvka. A všechno se začíná pomalu a jistě bortit.(19.1.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Tentokrát šlo skoro vše stranou a sedmá epizoda se změnila hlavně v souboj dvou mafiánských rodin, přičemž se ukázalo, že obě mají své vnitřní problémy, na které si musí najít řešení. Výborně jsem se bavil i díky tomu, že jsem se dozvěděl, po kom má Molly Solverson z první řady svou buldočí povahu.(23.2.2018)

 • SpaceOdyseus
  ***

  Myslel jsem si, ze zaver seste epizody bude mit vetsi dopad na tuto. Zacatek sedme byl pro me docela zmatecne podany. Chvilku jsem si myslel, ze jde o flashback, kdyz preci tyhle postavy maji byt minimalne v nemocnici. Mozna jsem jen nedaval pozor? Jinak to byl klasicky klid pred bouri, kde se charaktery pohybuji po sachovnici, jen aby si pripravili pozici na zaverecnou ofenzivu.(10.3.2016)

 • Toneil
  ***

  Tato sedmá epizoda opravdu prapodivně (ne)navazuje na události, kterými končila šestá epizoda.(25.3.2017)

 • K1NGSLAYER
  *****

  Skoro všechny scény mi připadaly jakoby se tvůrci inspirovali počítačovou hrou Mafia 2. Tenhle seriál je prostě geniálně napínavý a Simone konečně dostala to, co si zasloužila.(3.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace