Neškodná a nenáročná komédia z Maďarska! Síce neobsahuje veľký počet komických situácií, ale čas, ktorý som tomu venoval, neľutujem. PS: Kátya Tompos je očarujúca!!!! Osobné hodnotenie: 70% (***) (25.4.2014)

• Ekser

Sándor Csányi v úlohe rozhlasového moderátora, ktorý je gay ( to sa mi zase podarilo niečo kúpiť...). Zopár vtipných momentov. Inak, oddychová záležitosť , ktorú keby ste aj nevideli , tak o nič ste neprišli.(19.4.2014)

Ke Coming Out jsem přišla jak slepá k houslím, když jsem hledala nějaký film z Maďarska a absolutně toho nelituji. Šla jsem do toho s obavami, to přiznávám, ale úplně zbytečně. Je to báječně úsměvná jednohubka, kde jsem na začátku nasadila takový ten stabilní úsměv, který mně vydržel až do konce. Dokonce se nahoře nesekli ani co se týká žánru. Obojího tam bylo dostatečné množství, zvláště Erik i když Sándór je trochu chujo, byl senzační a jeho cvičení s prsty a boky je nezapomenutelný zážitek. Jo a já takovým filmům dám ráda palec nahoru, protože i tohle téma jde zpracovat tak, aby bylo přijatelné pro kohokoliv. Nenáročný a přitom příjemný relax.(26.9.2015)

Přišlo mi, že je tam nakousnutých X věcí, který nejsou dořešený a vyšuměj. Ten hlavní příběh ale funguje. A nevěděl jsem, že v Maďarsku maj docela slušný baby :-) (viz scéna s hromadnou foto). Za mě 65%(15.9.2015)

• easaque

-1* tip na maďarský gay film tentokrát nevyšel a tak se pokusím varovat před ním i ostatní. Nejvíc shazuje tuto komedie základní příběh, který je pro mě tak nepravděpodobný, že snižuje celkem zábavný film na pouhopouhou hvězdu - ale je fakt, že v Orbánově Maďarsku je asi možné všechno a snad se tam nezačne léčit homosexualita ránou "bejzbolkou" ;-) Mnohem věrohodněji je podobné téma ztvárněno ve francouzském filmu Kluci a Guillaume, ke stolu! [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](28.2.2016)