poster

Akvária na míru (TV pořad)

 • Česko

  Akvária

 • USA

  Tanked

Reality-TV

USA, 2011, 44 min

Střih:

Dave Elphick
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (18)

 • MM_Ramone
  *

  Zdá sa, že reality show dnes možno natočiť o úplne všetkom. O stavaní motoriek, o prerábaní domov, o tuningovaní áut, o plastických operáciach, o sťahovaní nadrozmerných nákladov, o teplých realitných agentoch, o výstredných boháčoch, o vodičoch kamiónov, o zhýralých kurvách... skrátka o hoci akej pičovine. Veď televízny divák je už tak zblbnutý a otupený, že bude čumieť na hoci čo. Trebárs aj na dvoch vypasených amerických blbov, čo vyrábajú "Akvária na mieru". *(23.2.2018)

 • SOLOM.
  ****

  Taky nějak zvlášť neholduju podobným „kutilským“ pořadům, ale tihle pánové si zaslouží můj obdiv. Pár dílů jsem viděl a nestačil jsem zírat na to, co dokázali stvořit za opravdu „umělecké skvosty“. Prostě paráda a klobouk dolů. Nemám sice doma žádné akvárko, ale mít prachy, tak bych si taky nechal od nich něco udělat. Tohle se vážně povedlo a rozhodně to není ztráta času. Naopak jde o příjemný relax.(7.10.2015)

 • FFilipCZ
  ***

  Nejsem žádný vášnivý akvarista, proto nejdu s hodnocením nijak vysoko. Rozhodně se mi líbí nápady a koncepty jednotlivých akvárií, i když si nejsem zrovna stoprocentně jistý, jestli ta různá ujetá akvária na ujetých místech jsou zrovna přirozeným prostředím pro dané ryby. Také by mě zajímala alespoň přibližná cena daných výtvorů.(20.8.2015)

 • Danny F.
  ****

  Skvělý pořad s parádními projekty jen by se mohli více zaměřit na výrobu, tvorbu a samotné rybí druhy. Tím by se zvýšilo i mé hodnocení. Jinak super. 80%(10.7.2017)

 • grizly007
  *****

  Naprostá paráda. Tato práce by bavila snad každýho :) maj i dobrý nápady a celkově jde o poměrně zajímavej pořad.(26.4.2014)

 • Martrix
  ****

  Tanked není hobby seriál, určený pro akvaristické nadšence. Je to TV reality. Takže zapomeňte na to, že se dozvíte jak podobné akvárium udělat, nebo jak se starat o ryby. Tihle dva sympaťáci, kteří jsou nejspíš jedni z nejlepších v oboru, vám ale ukážou, že co se týká designu akvárií, tak jediné meze určuje vaše fantazie...a nejspíš finance. Moc rád sleduji ten proces od nápadu, do realizace a zatím jsem se vždycky dodíval do konce. Jsou vtipní, umí a i když se často vkus jejich zákazníků blíží kýči...nic to nemění na tom, že maníci z ATM jsou opravdoví machři. Asi by bylo zajímavé, kdyby se po dvou letech kamera vrátila zpět k zákazníkům, abychom viděli, jakou životnost taková akvária mají a jestli ryby přežily.(11.10.2015)

 • Sawk
  ***

  Stavět předražená akvária je samozřejmě pro každého diváka úžasná show! Navíc, když akvaristický tým nahraje, že se jim nějaké, jednoznačně strašně drahé sklo, nenahraditelné a tak moc vzácné, rozbilo! Na TV-reality to je však ještě pořád bělounká, krásně našlehaná smetánka, oproti některým jiným, které dokáže vysílat i Animal planet, jenž shodou okolností vysílá i toto. {60%}(20.2.2015)

 • snoodles
  ****

  Mám ráda rybky a mám ráda akvárka. Někdy šíleně kýčovitý a nevkusný, ale někdy opravdu hezky udělaný "tanky" s nejbarevnějšíma a nejdivnějšíma tvorama.(24.12.2017)

 • Hannibal1913
  odpad!

  Emoce, emoce, emoce... Prostě další "oh, my god!" pořad. Jedna velká hrůza!(16.1.2016)

 • ing.man
  ****

  Tady se nabízí srovnání s podobnými pořady jako třeba Americký Chopper. Rozdíl je snad jen v tom, že tihle chlapíci jsou zábavnější, páč pobrali více sociální inteligence a nejsou to takoví burani. Jejich války jsou vpravdě žabo-myší a úsměvné. Nádherný svět barevných rybiček, obřích nádrží a neskutečných projektů, jenž podtrhují význam slova kýč, činí tuhle reality show velmi koukatelnou. O to víc, pokud i vy máte doma nějaké to akvárko. Od televize odcházíte s pocitem, že nic není nemožné a že se snad i váš život otočí k lepšímu.(20.9.2014)

 • Marty7CZ
  *****

  Velká pecka, ohromný umění, skvělí sympaťáci, výtečně zábavně střiženej dokument, jedním slovem PETELICE!!! 100%(18.10.2014)

 • Domonte
  *****

  Úžasné. V Americe je možné opravdu všechno. Nějaký boháč si vymyslí,že chce vyrobit akvárium ve tvaru slona a tihle dva frajeři přijdou a bez problémů to vyrobí. Výsledek však pokaždé stojí za to. Jedním slovem paráda.(11.5.2014)

 • subic
  *

  Já jsem taky domácí akvarista, obsah by mě i zajímal, ale ti 2 tlusťoši jsou strašní. Zase typický seriál o tlusťoších v akci pro tlusťochy na gauči.(16.1.2016)

 • Kokutek
  odpad!

  Mám doma akvárko a snažím se, aby prostředí co nejvíc odpovídalo tomu, v čem přirozeně jeho obyvatelstvo žije. A ne dělat podobný úchylnosti jako akvárko místo výlohy na moučníky a to včetně točících se silikonových dortů. Něco přirozenýho by člověk pohledal. Musím dát odpad, tohle se mně teda vůbec nelíbilo a i ostatní díly obsahují podobný prasárny.(26.4.2015)

 • ill
  *

  Prvoligová galerie nevkusu.(6.11.2015)

 • knihovna
  ***

  Zajímavý pořad, ale popravdě hodnocení je za Agnes, ta holka je mi hrozně sympatická. A taky bych si s ní s chutí vyměnil genetické informace.(3.7.2017)

 • mikehoblog
  odpad!

  Byl by to velmi zajímavý pořad, pokud by to bylo něco ve stylu "Báječných dortů" a podobných. Jenže v takových pořadech se o daném řemeslu zpravidla něco dozvíte a sledujete, jak vznikají zajímavá umělecká díla. Tady ale máte jen přednesený nápad, pak je tam tisícovka natahovaných přehrávaných nahraných "vtipných" vložek...a pak je tam finální produkt. Aniž bych se o jeho vzniku cokoli dozvěděl. Toť vše. Bohužel...(27.12.2015)

 • Longview1994
  **

  Chudák rybky, doma mám krásne, veľké akvárium a celé s krásnymi raslinami, machom a kamienkami. No ked vidim, čo im tam davaju do toho akvaria, tak mi je luto, lebo ryby žijú v prirodzenom prostredí, a nie kde sú niejaké umeliny.(30.8.2018)