Jeden z tech malych velkych filmu, kde clove nic neceka a dostane. Az prekvapive skvele hrajici Adam Sandler? I to je mozne, moc fajn scenar s nevtiravym vtipem a hloubkou. Melancholicky az depresivni humor, krehke mezilidske vztahy, citliva ironie vuci socialnim sitim. Hezke pekvapeni, nenapadne vrele, doporucuju, potesil, Jason Reitman opet nezklamal, rozmrazil...(22.7.2016)

Frustrace, deprivace, esemeskování osobě, která stojí vedle vás ... roztodivný virtuální svět to všechno zalepí, položí hlavu na rameno, obejme a štípne, abychom věděli, že jsme ještě živí, že vibrujem. Do košíku si k tomu můžete přidat Medianeras nebo Já, ty a všichni ostatní a zadělat si na trpce sladkou melancholii.(22.3.2015)

Ještě depresivnější než obdobné "Disconnect". Mozaika příběhů z jednoho města, kde se jednotliví hrdinové snaží najít způsob, jak žít s technologiemi 21. století. Vyrovnat se s rozvodem rodičů závislostí na počítačové hře? Chránit vlastní dceru před ošklivostmi světa napíchnutím jejího telefonu a počítače (Jennifer Garner budete v některých momentech ze srdce nenávidět)? Smutno vám bude ze všeho a ze všech.(22.4.2017)

Men, Women and Children alebo slabší odvar Disconnect. Hlavná myšlienka dnešnej modernej internetovej doby bola vystihnutá trefne /aj keď v určitých prípadoch sa podľa mňa zašlo zbytočne do veľkých extrémov -- viď postava Jennifer Garner/. Internet nám slúži ako prostriedok na uľahčenie komunikácie, utiekame sa k nemu každý deň.. a pritom máme navôkol seba ľudí.. sme s nimi a aj tak sa izolujeme.. Ale nejdem tu písať úvahu o internete a jeho využití! Film nesklamal. Forma akou bol dej rozprávaný sa mi páčila, aj keď by asi nebolo na škodu zredukovanie postáv/príbehov.(17.12.2014)

Už jste slyšeli, že se zase nastavovalo zrcadlo? Místy tak nechutné (nevěra, sexuální image) a trefné (stalking, pokrytectví rodičů), že se v něm ihned poznáte. Instituce rodiny je definitivně mrtvá, protože v něčem tak prohnilém a dlouhodobě nefungujícím už nikdo normální stejně nemá potřebu pokračovat.(17.2.2015)

• - Jason Reitman mal pocit, že väčšina hrania je založená na skutočných reakciách na dané smsky, konverzácie či fotky, preto sa rozhodol, že nebude používať prázdne obrazovky bez obsahu. Produkčný tím preto vytvoril reálne vyzerajúce verzie populárnych webstránok, s ktorými mohli herci priamo interagovať. Reitman sa taktiež nechal počuť, že vytvorenie tohto digitálneho prostredia stálo takmer toľko, čo vytvorenie toho fyzického. (Real Tom Hardy)

• - Pracovný názov "Pale Blue Dot" vychádza z rovnomennej knihy z roku 1994 od Carla Sagana a taktiež z rovnomennej fotografie, ktorú v roku 1990 vytvorila kozmická sonda Voyager 1. Obe pevne súvisia s dejom filmu. (Real Tom Hardy)

• - Jde o šestý film Jasona Reitmana, ve kterém hraje J.K.Simmons (Alisonin otec). Ty předcházející byly: Děkujeme, že kouříte (2005), Juno (2007), Lítám v tom (2009), Znovu a jinak (2011) a Prodloužený víkend (2013). Stejně jako v Juno a Lítám v tom zde také Simmons hraje otce kterému velmi záleží na jeho dceři. (Eterninox)