Jason Reitman se naposledy pustil do dramatu o vztahu mezi osamělou ženou a uprchlým vězněm. Až to zavánělo prvoplánovou červenou limonádou. Špatné to nakonec nebylo, ale o výrazně obroušených hranách mluvit můžeme. Žádný cynismus, žádný černý humor, žádné životem otrávené postavy á la Charlize Theron (Znovu a jinak). I tady je poctivý, ale jednoduše opět jiný. Vyměklý. Až někdo může namítnout, že předkládá osvětové video, kterak je výchova dospívajících těžká věc. Zvlášť když do ní zasahují internet a sociální sítě. Reitman, který má čuch na témata a talent na dialogy, skvěle zvládá načasování, stejně dobře pak dokáže vést také herce. Formálně je umírněný – i když třeba grafické prvky v okolí postav ilustrující prostředí chatu jsou svěžím přídavkem. Škoda vláčnějšího tempa. 70%(27.3.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $705,908Tržby Celosvetovo $2,240,535▐ zaujímavá mozaika vzťahov, sonda na náš i-mobilný svet, Jason Reitman sa zas tématický našiel /80%/(10.6.2015)

Docela pohoda. Ale až moc vážné.(6.6.2015)

Tady k tomuto není vůbec co dodávat. Ve svém žánru jednoznačně vzorový film. Jedno z nejlepších novodobých rodinných dramat ze vztahového života všech věkových skupin, které jsem kdy viděl.(28.12.2015)

Modrý hodnocení? Nebejt tý zpropadený evil mum Jennifer Garner, tak snad osobně uvažuju o plnym počtu. Jinak to totiž bylo znepokojivě detailní, místy i znepokojivě povědomý (první sex, ugh) a tak nějak znepokojivě... znepokojivý. Přitom s nadhledem, o jakym se Disconnect ani nezdálo. A s jednim bezkonkurenčnim "dickem" Emmy Thompson. :)(20.12.2014)