Film,který je pro mě jeden z nejlepších v roce 2014.Film co ukazuje jak malicherné jsou naše problémy v rámci vesmíru a jak někdy přikládáme větší důležitost věcem než by si zasloužily.Pohled na dospívání dcery kde má matku co se jí snaží chránit tak vehementně až to způsobí víc škod než užitku.pak tu máme pár ,který žije už docela citelným stereotypem a jak to tak bývá tak po té sexuální stránce už to taky není ono a tak každý hledí uspokojení jinde a to ne vždy musí končit rozchodem.Příběh matky a dcery,která chce pod dohledem své mámy být slavná a tak když to nejde jinak tak vezmou společně fotoaparát a doma fotí a fotí a když to pro zviditelnění dají na internet tak se ukáže ,že to tak dobrý nápad nebyl.Parádní herecké výkony a po dlouhé době vážná a velice přirozená role pro Adama Sandlera a z Ansela Elgorta roste velký herec.Za mě celkově 90 % a pět hvězd.(18.2.2015)

Velmi dobrý film na téma, které si většina z nás nepřipustí. Je to natočeno tak nějak po americku, což ale v tomto případě může být spíš výhoda, protože to aspoň skousne víc lidí. Natočit do v Evropě, nemuseli by to někteří vydýchat, protože téma je široké a dá se zajít hodně daleko. Amíci to spíš jen naťukli, ale podstatné sděleno bylo.(17.2.2018)

• DwayneJohnson

Fakt nevím, co tohle mělo znamenat. Já se po celou dobu trvání hrozně nudil, takže dnes nepůjdu výš ani náhodou. Hrozně nezáživný a herecky naprosto toporný film, kde já blbec se nejvíc bál Adama Sandlera. Ten mi však vadil ze všech nejmíň. Všichni ostatní celkem dost, takže si film na podobné téma nechám asi dlouho ujít.(12.5.2015)

• tron

Bože, ako mňa len nezaujímajú vymyslené (pseudo)problémy amerických hlúpych puberťákov! Sprosté pipiny, pre ktoré znamená zrušenie ich webu koniec sveta. Roztlieskavačky s IQ 38 milujúce debila, ktorý ani poriadne nevie, ako sa volajú a kvôli ktorému potratia. A dospeláci? Fakt o moooc lepšie. Psychopatické stalkerky vlastných dcér, alebo zvrátená pizda, ktorá svoju dospievajúcu dcéru propaguje do takej miery, že chýba už len kúsok od detskej pornografie. Prisámbohu, že ak by to nemalo Deana Norrisa, Adama Sandlera (ktorý síce vie byť v drámach aj lepší, ale aj tak je dobrý), Ansela Elgorta, Kaitlyn Dever a snovú atmosféru, tak niekoho požiadam, aby mi vzduchovkou strelil do oka.(16.4.2018)

Další z těch prolínajících se dramat s mnoha postavami( celkově je to podle mě taková kombinace mezi Disconnected a Stuck in Love, kdyby to někoho zajímalo ;)) a stejně jako i většina těch předchozích i tohle se mi moc líbilo i když a možná že právě proto že má tenhle film "psychologičtější charakter" než většina (a není jich málo) podobných snímků. Líbil se mi prvek s vypravěčem a celkem obsáhlý přehled všech možných (i nemožných) situací, které vás napadnou v souvislosti se vztahy, rodinou, sexem a psychickým zdravím. Nenudila jsem se, což mě lehce udivuje, když se podívám jak je film dlouhý. Herecké obsazení se vydařilo. Nevím jestli jsem někdy viděla Adama Sandlera v "normálnější" roli a filmu vůbec a musím přiznat, že ten člověk opravdu nehraje špatně, i když jsem o tom v minulosti několikrát silně pochybovala.(19.1.2015)