Perfektná sociálna štúdia dnešnej spoločnosti a medziľudských vzťahov. Neskĺzlo to do nejakého moralizovania a patetizmu, len nám dáva možnosť nazrieť do životov niekoľkých obyčajných ľudí a ich obyčajných životov. Často to nie je nič príjemné, no taký život býva a v americkom filme to až tak často nevidíme. Jasona Reitmana mám rád čoraz viac, na rozdiel od otca, to je talent. Konečne nejaký film, kde mi Sandler nešiel na nervy a jednoznačne je to to najlepšie v jeho filmografii.(23.6.2015)

Muži, ženy, deti ... a ich problémy, starosti, túžby (aj tie tajné), omyly, pokusy, mobily, notebooky, účty na sociálnych sieťach (aj tie tajné), skrátka skutočný vs. virtuálny svet. Muži, ženy a deti ... film, na ktorý sa dobre pozerá, ale ktorý mi prišiel miestami veľmi príručkový. Muzika skvelá. Videné v rámci Tour po Amerike 2016 (9.5.2016)

• GrungeChild

Tak trochu jako facebookový status průměrného puberťáka: Zbytečný, trapný a naprosto o ničem. Co původně vypadalo na zajímavý náhled do života rozdílných generací, spojených zákeřným virtuálním světem, se nakonec zmršilo v natahovanou nudu, v níž se utápí veškerá ta "výchovná" témata, která byla zpracována jinde, a daleko líp. Nakonec z naší malé "komedie" zbydou jen nepříjemné žaludeční křeče při představě masturbujícího Adama Sandlera. Technicky se jedná o slušnou práci, ale tak jako tak, rozhodně doporučit nelze, velké zklamání. 2*(25.12.2014)

Zajímavý film, který znázorňuje realitu, lidské vztahy a obecně lásku k dětem apod. bez přikrášlení, o to víc mě snímek zaujal, že zachycoval bezprostřední reakce a chování mladých párů ale i rodičů. Příjemný snímek, který si na nic nehraje, není přeslazený, jen kopíruje dnešní svět sociálních sítí, porna, anorexie apod...Vidět Adama Sandlera ve vážné roli, mi vyloženě udělalo radost :)(22.2.2015)

Pokud bych si k snídani něco nedal, tak vajíčka. Směsice dramaticky tragických příběhů mladých i těch odrostlých, které josu poměrně dobře podané a doplněné hezkými obrázky :) Překvapují mě tady ty obecně uváděné žánry, nějak si nevybavuji nic, co by film v hlavní kategorii mělo řadit do "Komedie", fakt nic. Až dosud, až na jeden úlet, nenatočil a nenapsal Reitman nic vyloženě špatnýho, poklona a jen tak dál. Tohle sice nebudu nominovat na Oscara, ale vidět a se to dá, aniž byste chtěli poté vyletět z kůže někam poblíž Voyageru :)(9.1.2015)