Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)
Trailer 2

Tvůrci úspěšné série Já, padouch uvádí celovečerní animovaný film, který konečně přinese odpověď na otázku, co dělají vaši mazlíčci, když nejste doma. Zjistíte, že si povídají se zvířecími obyvateli ze sousedství, uvidíte, jak umí potěšit své mlsné jazýčky, a dokonce navštívíte jejich večírek. Když se ale rozmazlený teriér a jeho nový nezvladatelný "spolubydlící" z útulku ztratí ve velkoměstské džungli New Yorku, musí zapomenout na vzájemné rozdíly, protože jenom tak dokáží najít cestu domů. (Bontonfilm)

Trailer 2

T2

Rozpočet $75miliónovTržby USA $368,384,330Tržby Celosvetovo $875,457,937Tržby za predaj Blu-ray v USA $61,665,083Tržby za predaj DVD v USA $41,393,771 ║ jedno z milých prekvapení roka 2016, režisér Chris Renaud to opäť dokázal, z minima vykresal maximum, výborne pojal príbeh o domácich maznáčikoch a z maximálne úderným humorom baví po celý čas, dokonca dokáže aj dojať, plusom 3D efekt, výborná oddychovka, ktorá dokonca poráža konkurenciu v podobe Zootopie a Hľadá sa Dory /videl v kine 3D verziu 2x: 95%/ __pred týmto animákom v kine beží krátkometrážny film: Mimoni jsou sekáči ()

EvilPhoEniX

Perfektní animák z druhé ruky, který mi vyrazil dech. Film má výborný nápad, který se zaměřuje na naše domácí mazlíčky a jejich tajná tajemství. Zvířátka mají úžasné charaktery a jsou zahrány velmi věrohodně. Úžasný je gangsta sněhový králík, tatoo vepřík, který má vytetované bacon a ribsy ( mě rozsekalo!) a hlavní ústřední dvojice psů je také velmi povedená. Pohádka má šílený spád, obsahuje akci i napětí a scény se zmijí jsou příjemně děsivé, při které děti budou zavírat oči každým coulem. Plusem je i velmi vychytaná animace, která si vykouzlila pátou hvězdu díky špičkovým detailům ( Už dlouho jsem neviděl tak parádně natočené podvodní záběry s vlnami a bublinami). Při filmu je potřeba být velmi bystrý, poněvadž detaily posouvají tenhle animák do velkých výšin( např, když pejsek kouká kočce do očí, z očí jde vidět odraz psa a podobných detailů je zde více) a hlavně je to obrovská legrace. Tvůrci si dali na filmu velmi záležet a mrzí mne, že zůstal diváky nedoceněn, poněvadž půl filmu nepochytili.95% ()

Gemini

Ve velkých celcích vizuálně ohromující, ale v každém jiném ohledu jenom další z řady nevýrazných, nenápaditých animáků, který je určen hlavně pro děti. Tvůrci neodhadli míru, a tak tu máme skutečně hromadu zvířecích hrdinů, z nichž většina je v podstatě nevyužitá. Značná část humoru jsou různé pády a grimasy zvířátek, a samotná zvěř slouží kolikrát jen jako rekvizita, která v celém filmu udělá jeden laciný žertík. Vtipný je samozřejmě roztomilý bílý králíček, posedlý vyhlazením nezodpovědných páníčků a paniček (v českém znění Martin Dejdar;)), naopak se dá setkat i s určitými strašidelnými scénami, které posouvají hranici doporučeného věku malého diváka o něco výš, než by se dalo u podobného filmu čekat. Vzato kolem a kolem, nenudil jsem se, ale nic nového jsem také neviděl. Na skutečnou A třídu se budou hoši z Illumination muset ještě dost naučit o filmovém průmyslu a vyjednáváních, která se v jeho rámci dějí. Za tu povedenou vizuální stránku a jasnou nenávist tvůrců ke kočkám jsem ochoten dát 70%. Na víc to podle mě nemá. ()

B!shop

Musim rict, ze jsem cekal o moc vic. V dnesni dobe uz nestaci mit jen partu vice ci mene sympatickejch zvirat, ktery nekam putujou. Sem tam je to sice vtipny, ale spis ve stylu, jeee roztomily zviratko, nez ze by tu byl nejakej vylozene megozni for. Tohle je podle me proste idealni animak pro mensi deti, u kteryho se budou rodice silne nudit. Jinak k tomu asi neni moc co dodat, i pres kratkou stopaz se film misty trochu tahne, ty nejlepsi vtipy byly predstaveny uz v ukazce a animace ani hudba k zadny spicce nepatri. Za me zklamani. ()

DaViD´82

Synátor i zbylé dětské osazenstvo sálu hýkalo nadšením, zatímco dospělé publikum to neprotrpělo mlácením hlavami o sedačky, ale bez újmy si to odevzdaně odsedělo. V úvodních gagy nabitých patnácti minutách se dokonce i skvěle bavilo. Pak však tvůrcům docházejí nápady (a ostatně i snaha) a přepínají do rutinního módu stokrát viděné upištěné eskapády se žvížátky pro nejmenší, kde ty lepší momenty jsou nestydatě ukradené z jiných animáků; od Příběhu hraček až po celovečerní Ovečku Shaun. Největší kámen úrazu však je, že v té přehršli postaviček/reklam na plyšový sortiment mají nějakou osobnost (a tedy zajímavost) přesně dvě, zbylé jsou promrhaným potenciálem (třeba dravec je v zásadě totožná postava co Hank v Dory, ale krom své úvodní scény už je pouze do počtu). ()

• Ve scéně, kdy zvířátka jedou v autobuse, je na zadních dveřích reklamní plakát na animák Zpívej (2016). (Mandy412)
  • Ve filmu zazní píseň „Bounce“ od skupiny System of a Down. Jedná se o scénu, kdy majitel psa Leonarda odchází z domu a Leonard pustí hudbu a začne tancovat. (MeanWhile)

Související novinky

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest

14.12.2016

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 15. do 21. prosince tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé…

Mazlíčky čeká pokračování

Mazlíčky čeká pokračování

03.08.2016

Asi vám neuniklo, že se velké hollywoodské projekty točí kolem slavných značek. Jen málokdy se rozjíždí zbrusu nová série, takže potěší, když si něco najde diváckou podporu. Co zcela originálním…