poster

Tajný život mazlíčků

 • USA

  The Secret Life of Pets

 • USA

  Untitled Pets Movie

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Tajný život maznáčikov

 • Kanada

  The Secret Life of Pets

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  **

  Ok, druhý Padouch se nekoná. Produkce vsadila na mladší publikum a do kasičky bylo samozřejmě nechutně nasypáno, ale já se fakt hrozně nudil. Některé věci vtipné byly a občas jsem se pousmál, ale jinak slabota a další důkaz toho, že animáky u mě uspějí už opravdu jen ty nejkvalitnější s dospělejšími ambicemi...4/10(9.9.2016)

 • Happens
  **

  Je to koukatelné z hlediska precizního ztvárnění pohybů charakterizující zvířata. Koukatelné taky z hlediska dětí. Infantilní scénky střídají jedna druhou, příběh uvízl kdesi na začátku. Bohužel, trailer byl tak dobrý, že vytvořil příliš vysoká očekávání a film stojící svou dětskostí o pět let méně za Zootropolisem zůstává jakousi divnou pohádkou.(9.8.2016)

 • luka4615
  ****

  Příjemná animovaná jednohubka, která nepřichází s ničím novým, avšak i to mnohokrát viděné podává velice svěže a s notnou dávkou humoru. The Secret Life of Pets je ideálním filmem na ospalé odpoledne, jelikož nehraje na vážnou notu a obsahuje mnoho skvělých gagů, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. A nejlepší postava? Jednoznačně šílený bílý králíček jménem Snowball! „The revolution has begun! Liberated forever, domesticated never!“(28.7.2016)

 • MartinezZ
  **

  Klasický uřvaný a zpřeháněný animák posledních let. Dobrý nápad zmršený přílišnou akčností, nudou, nezajímavostí a stereotypností jako u všech ostatních animáků na úkor příběhu, atmosféry a myšlenky. Několik dobrých nápadů tu zbytečnost zbytku nezachránilo, škoda. Navíc ten "evil-rabbit" mi už přišel odněkud povědomý a zkopírovaný... Jo, Boingo z Karkoolky! Až na barvu 1:1. Zííív.(28.9.2016)

 • Pepinec
  **

  Na tenhle film by se měla podívat sousedovic čuba (já sám nevím, jestli víc myslím psa nebo paničku), aby viděla, co všechno se kromě štěkání celý den dá dělat. Já bych tak aspoň mohl přestat myslet na to, jak natočím dvojku o tajném životu zoufalých těch z nás, kteří se radši mazlíme se stejným živočišným druhem než se zvířaty. Pro děcka asi fajn, ale v sále jsme my s občankou hráli přesilovku, tak kdo ví, jestli se to k holkám a klukům vůbec donese...(1.11.2016)

 • - Ve scéně, kdy zvířátka jedou v autobuse, je na zadních dveřích reklamní plakát na animák Zpívej (2016). (Mandy412)

 • - Vodca skupiny zvierat sa volá Snowball. Táto skupina nenávidi ľudí kvôli zlému zaobchádzaniu s nimi. V knihe "Zvieracia farma" od Georgea Orwella je takisto postava menom Snowball. Ide o jednu z dvoch ošípaných, ktoré vedú revolúciu voči ľuďom, ktorí rovnako nešetrne zaobchádzajú so zvieratami. (Weezy22)

 • - Scéna, kde se Pops snaží flirtovat s Chloe, která mu říká: „Ale já jsem kočka“, načež on odpoví: „Nikdo není dokonalý“, je narážkou na film Někdo to rád horké (1959). (Candice)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace