Tajný život mazlíčků

• Nizozemsko

• Kanada

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

V osobním životě dávám rozhodně přednost psům, nicméně v tomto animovaném filmečku se mi nejvíc líbil rebel králík. Jsem rád, že se tvůrci nechali trošku unést, nevadilo jim lehounce „přitvrdit“ přidat trošku té akčnosti a hlavně se u toho nenudí ani dospělý. Na animáky se moc často nedívám, ale občas se nechám ukecat i na tohle. Pár scének je tu docela vtipných, děcka se u toho pobaví (což je hlavní), ale na víc jak průměr to vážně nevidím.(23.10.2018)

Coz o to, je to prijemne a zabavne, ale co na tom, kdyz je to vsechno uz tak okoukane a zoufale nenapadite. Sled vice (zvireci party, prepadeni) a mene (tovarna na parky, stretnuti na moste) zdarilych skecu spojenych tim nejutlejsim moznym, po vsech strankach fadnim pribehem. Zamrzi ale predevsim nedostatecne charakterizovane postavy, za coz jiste nese vinu i tentokrat slabsi hlasove obsazeni (potesil jen Kevin Hart). Srovnani se ZOOTOPII jsou zrejme nevyhnutelna, ale tohle je o dost nizsi liga.(15.7.2016)

Perfektní animák z druhé ruky, který mi vyrazil dech. Film má výborný nápad, který se zaměřuje na naše domácí mazlíčky a jejich tajná tajemství. Zvířátka mají úžasné charaktery a jsou zahrány velmi věrohodně. Úžasný je gangsta sněhový králík, tatoo vepřík, který má vytetované bacon a ribsy ( mě rozsekalo!) a hlavní ústřední dvojice psů je také velmi povedená. Pohádka má šílený spád, obsahuje akci i napětí a scény se zmijí jsou příjemně děsivé, při které děti budou zavírat oči každým coulem. Plusem je i velmi vychytaná animace, která si vykouzlila pátou hvězdu díky špičkovým detailům ( Už dlouho jsem neviděl tak parádně natočené podvodní záběry s vlnami a bublinami). Při filmu je potřeba být velmi bystrý, poněvadž detaily posouvají tenhle animák do velkých výšin( např, když pejsek kouká kočce do očí, z očí jde vidět odraz psa a podobných detailů je zde více) a hlavně je to obrovská legrace. Tvůrci si dali na filmu velmi záležet a mrzí mne, že zůstal diváky nedoceněn, poněvadž půl filmu nepochytili.95%(8.11.2016)

Příjemný animovaný snímek se skvělou grafikou (celý New York vpadá vážně perfektně) a hezkým milým příběhem. Musím říct, že jsem byl mile překvapen, když jsem zjistil, že vše co jsem viděl v traileru bylo v prvních dvaceti minutách filmu. (I když by mi podobných scén ve filmu nevadilo o mnoho víc možná i proto je tu o hvězdičku méně). Když se na scéně objevil Snowball říkal jsem si, zda film nenabere spíše nucený směr, prostě něco aby film nebyl jen z krátkých klipů, ale naopak se mi to líbilo. Tu jednu hvězdu která schází do plného počtu lze přispět tomu, že humor a vtip trochu uprostřed kolísá jde to od shora dolů ale film se vzpamatuje, několikrát přinese perfektní momenty a rozhodně je Tajný život mazlíčků skvělou animovanou komedii pro každého. Rozhodně příjemné překvapení.(13.8.2016)

• Khalesi

Nepoviem, že sa na to nepozeralo pekne, ale to je tak asi najvačší bonus. Predovšekým pre detské publikum ovšem už nie s dorazom na nejakú hlbšiu myšlienku. Zvieratká proste tu sú pre ľudí a ich potreby. Nevadí ani, ak budú zavreté celý deň doma, pretože ktovie aké dobrodružstvá tam zažívajú.... Klasické namotávanie detského diváka na civilizačné nezmysly. Pokiaľ budú mať filmy pre deti takúto chabú úroveň, nedá sa očakávať, že sa prístup ľudí k zvieratám a prírode zlepší ani do budúcna.(10.10.2016)

• - Ve scéně, kdy zvířátka jedou v autobuse, je na zadních dveřích reklamní plakát na animák Zpívej (2016). (Mandy412)

• - Vodca skupiny zvierat sa volá Snowball. Táto skupina nenávidi ľudí kvôli zlému zaobchádzaniu s nimi. V knihe "Zvieracia farma" od Georgea Orwella je takisto postava menom Snowball. Ide o jednu z dvoch ošípaných, ktoré vedú revolúciu voči ľuďom, ktorí rovnako nešetrne zaobchádzajú so zvieratami. (Weezy22)

• - Ve filmu se objeví pár odkazů na animák Já, padouch (2010). Například píseň "Happy", hrající v jednom autě, která je oficiální písní filmu Já, padouch. Nebo kostým jednoho ze psů na konci filmu. (MeanWhile)