Tajný život mazlíčků

• Kanada

The Secret Life of Pets

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Animovaný New York City, je skvělým výtvarným požitkem. Mám rád animované filmy, ve kterých se objevují pejskové, kteří působí jako nemehla, ale zároveň jako nejlepší kamarádi, svých páníčků. Trochu jednoduchý film zápletkou, ale dohání to krásnými animacemi. Hlavní záporák, byl klasický "největší bestie." Jestřáb se mi líbil a mnoho dalších postav a charakterů. S dětmi do kina bych na film určitě zašel. Jako dospělák ovšem sám nikoliv, jelikož v porovnání se špičkovými animáky, zde chybí nějakým impuls, který Vás vtáhne do děje a nepustí. :)(19.11.2017)

Já zklamaný vůbec nejsem, naprosto to splnilo účel a mé očekávání. Úvodní představovačka hlavních postav už známá z traileru mě pobavila i v kině a to co následovalo potom mi nepřipadalo nějak slabší. Na scénu se dostali další výborné zvířecí postavy a hlavně dokonalá záporná postava králičího rebela. Příběh se nevlekl a animace byla promakaná do posledního detailu. Z té jsem byl skutečně unešený a líbila se mi ještě víc než u Pixarovských animáků. Pobavil jsem se, odpočinul si. Nějak víc se vtom nemám potřebu patlat. Spokojenost.:-) P.S. Vyplatí se neodcházet ze sálu (anebo film nevypnout) hned jak začnou závěrečné titulky.(18.9.2016)

Příjemná animovaná jednohubka, která nepřichází s ničím novým, avšak i to mnohokrát viděné podává velice svěže a s notnou dávkou humoru. The Secret Life of Pets je ideálním filmem na ospalé odpoledne, jelikož nehraje na vážnou notu a obsahuje mnoho skvělých gagů, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. A nejlepší postava? Jednoznačně šílený bílý králíček jménem Snowball! „The revolution has begun! Liberated forever, domesticated never!“(28.7.2016)

Rozpočet $75miliónovTržby USA $354,602,045Tržby Celosvetovo $726,207,626Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ jedno z milých prekvapení roka 2016, režisér Chris Renaud to opäť dokázal, z minima vykresal maximum, výborne pojal príbeh o domácich maznáčikoch a z maximálne úderným humorom baví po celý čas, dokonca dokáže aj dojať, plusom 3D efekt, výborná oddychovka, ktorá dokonca poráža konkurenciu v podobe Zootopie a Hľadá sa Dory /videl v kine 3D verziu 2x: 95%/ __pred týmto animákom v kine beží krátkometrážny film: Mimoni jsou sekáči(19.8.2016)

Ježiš marja, tak s modrou barvou běžte někam! :) Za mě NAPROSTÁ spokojenost, příběh sice není nejoriginálnější, ale moc se mi líbilo jak vtipně snímek dokázal zachytit chování zvířat a jak zábavný byl v detailech (skvělé střihy). Smál jsem se asi stokrát a debilně usmíval asi dvěstěkrát. PS. Zootropolis miluju, ale srovnávat ho s tímto filmem mi přijde mimo, je to úplně něco jiného.(9.8.2016)

• - V kině byl před filmem promítán krátký mimoní film s názvem Mimoni jsou sekáči (2016). (Durdas)

• - Ve scéně, kdy zvířátka jedou v autobuse, je na zadních dveřích reklamní plakát na animák Zpívej (2016). (Mandy412)

• - Ve filmu se objeví pár odkazů na animák Já, padouch (2010). Například píseň "Happy", hrající v jednom autě, která je oficiální písní filmu Já, padouch. Nebo kostým jednoho ze psů na konci filmu. (MeanWhile)