Tajný život mazlíčků

• Nizozemsko

• Kanada

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Život mazlíčků mě dostal a dostal sem to, co jsem očekával. Film má roztomilé zvířátka, intelektuálně nenáročné a přitom akční vyprávění, působivé patriotické panorama v New Yorku, charizma, příjemný děj a hlavně hodně vedlejších postav, ze kterých by šlo klidně udělat i více dílů. Pixar jsou schopni vyrobit/vytvořit příběh tak, že působí smysluplně, osudově až dramaticky, což se jim i podařilo. Vizuál taktéž nádherný. Film mne velice potěšil i pobavil a zase se naň rád podívám. Mimochodem....tento animák řadím mezi mé nejlepší vůbec.(30.6.2017)

Příjemná animovaná jednohubka, která nepřichází s ničím novým, avšak i to mnohokrát viděné podává velice svěže a s notnou dávkou humoru. The Secret Life of Pets je ideálním filmem na ospalé odpoledne, jelikož nehraje na vážnou notu a obsahuje mnoho skvělých gagů, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. A nejlepší postava? Jednoznačně šílený bílý králíček jménem Snowball! „The revolution has begun! Liberated forever, domesticated never!“(28.7.2016)

Hlavní postavy psi Max a Baron jsou sympatičtí, začátek příběhu také, ale pak se objeví zlý králík a od té doby je to takové průměrné. V dabingu má navíc králík stejný hlas jako Bart Simpson, takže to bylo trošku nepříjemné. Celkově ani nevím jestli je to pohádka pro děti, možná pro ty starší, protože malé děti by asi nepochopili scény, kdy psi musí říkat, jak zabili své páníčky.(24.1.2018)

// Prvních pět minut je božích, protože přesně tak dlouho trvá, než se podobný námět komediálně vytěží. Jakmile nastoupí na řadu zápletka, celé to bohužel velmi rychle zevšední a dnes už něco takového dokáže fakt zabavit asi jen ty nejmenší. Škoda, o to větší, pokud máte doma taky nějakého toho mazlíčka. Čas strávený hraní si s ním by totiž rozhodně byl o moc lepší. 5/10(20.8.2016)

Illumination Entertainment, produkcni spolecnost zodpovedna za zrod nejvetsiho audiovizualniho pekla (vlastne druhyho nejvetsiho zla - hned po Alze), prisla na trh s necim jinym. Nemelo to takovy "uspech", ale je to na rozdil od "uspechu" koukatelny animak, predevsim diky pekne animaci / vizualizaci zvirat. Neni to tak sofistikovany / vtipny jako napr. Zootropolis, ale na tu hodinu a pul to cloveka zabavi tak akorat.(20.10.2018)

• - Ve scéně, kdy zvířátka jedou v autobuse, je na zadních dveřích reklamní plakát na animák Zpívej (2016). (Mandy412)

• - Vodca skupiny zvierat sa volá Snowball. Táto skupina nenávidi ľudí kvôli zlému zaobchádzaniu s nimi. V knihe "Zvieracia farma" od Georgea Orwella je takisto postava menom Snowball. Ide o jednu z dvoch ošípaných, ktoré vedú revolúciu voči ľuďom, ktorí rovnako nešetrne zaobchádzajú so zvieratami. (Weezy22)

• - Ve filmu zazní píseň „Bounce“ od skupiny System of a Down. Jedná se o scénu, kdy majitel psa Leonarda odchází z domu a Leonard pustí hudbu a začne tancovat. (MeanWhile)