Tajný život mazlíčků

• Kanada

The Secret Life of Pets

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Můj favorit mezi animáky, mám sice před sebou ještě nějaké animáky a V hlavě kupodivu bylo lepší, než sem čekal, ale tohle, tohle byla prostě bomba. Dobrá kadence vtipů, dobře napsané charaktery a to ať jde o domácí zvířata, tak i ta co žila v kanále, Don Snowball geniální hlášky. Masivní odkazy na filmy, sem pochytil a užil si je, ale asi nejvíc, sem si užil The Fugitive a Sausage Party. To s páníčkem logicky smutné, ale palec na horu, že to tam dali. Kupodivu i dost napínavé, hlavně ke konci, ta bitka byla naprosto úžasná a to vysvobození, no tady sem strachy nedýchal. A jako by to nestačilo, tak výborně zvolené songy, sou třešničkou na dortu, který stejně brzy Chloe sní. Těším se na dvojku a maximální spokojenost.(1.12.2016)

Musim rict, ze jsem cekal o moc vic. V dnesni dobe uz nestaci mit jen partu vice ci mene sympatickejch zvirat, ktery nekam putujou. Sem tam je to sice vtipny, ale spis ve stylu, jeee roztomily zviratko, nez ze by tu byl nejakej vylozene megozni for. Tohle je podle me proste idealni animak pro mensi deti, u kteryho se budou rodice silne nudit. Jinak k tomu asi neni moc co dodat, i pres kratkou stopaz se film misty trochu tahne, ty nejlepsi vtipy byly predstaveny uz v ukazce a animace ani hudba k zadny spicce nepatri. Za me zklamani.(2.12.2016)

Tak tajný život mazlíčků? Hmmmm. Asi si doma budu muset po shlednutí tohoto animáku naistalovat pár fotopastiček. Jestli to naše psisko taky nevyvádí psí kusy. Záclona se v pokoji asi taky sama neprokousla a vepřové ouško neodcestovalo na dovolenou, že?. Ještě, že nemám doma kočku nebo papouška. Kočka by vyžrala půl lednice a papoušek by si mohl myslet, že je třeba stíhačka a závodit s dalšími stíhačkami. Bylo to krásně barevné, nápaditě a chvilkami opravdu pěkně bláznivé.Charaktery postav byly trefné. To se povedlo. Asi jsem při sledování v kině jela na stejné vlně jako děcka okolo mě, protože jsem se smála od začátku do konce. Ještě teď, když si na to vzpomenu, tak mě bolí břišní svaly.(5.10.2016)

Čím ohromit u animovaných filmů, když už v tomto žánru takřka všechno bylo? Líbil se mi hlavní hrdina Max a líbila se mi myšlenka, že můj králíček místo toho aby na mě čekal doma, tak vyvádí nějaké skopičiny - třeba si zapne telku nebo kouká z okna a povídá si s ptáčky apod.. Nedokážu si to představit, a to je přesně důvod proč se podívat na tento film :-). Jasné je to asi spíše pro malé děti, ale mě to zaujalo. Nejvíce se mi líbil malý papoušek a jeho let (kdo neví musí o čem je řeč musí se na film mrknout) a také despotický bílý králíček.(25.8.2016)

• Spiker01

Ok, druhý Padouch se nekoná. Produkce vsadila na mladší publikum a do kasičky bylo samozřejmě nechutně nasypáno, ale já se fakt hrozně nudil. Některé věci vtipné byly a občas jsem se pousmál, ale jinak slabota a další důkaz toho, že animáky u mě uspějí už opravdu jen ty nejkvalitnější s dospělejšími ambicemi...4/10(9.9.2016)

• - V kině byl před filmem promítán krátký mimoní film s názvem Mimoni jsou sekáči (2016). (Durdas)

• - Vodca skupiny zvierat sa volá Snowball. Táto skupina nenávidi ľudí kvôli zlému zaobchádzaniu s nimi. V knihe "Zvieracia farma" od Georgea Orwella je takisto postava menom Snowball. Ide o jednu z dvoch ošípaných, ktoré vedú revolúciu voči ľuďom, ktorí rovnako nešetrne zaobchádzajú so zvieratami. (Weezy22)

• - Ve filmu zazní píseň „Bounce“ od skupiny System of a Down. Jedná se o scénu, kdy majitel psa Leonarda odchází z domu a Leonard pustí hudbu a začne tancovat. (MeanWhile)