Tajný život mazlíčků

• Kanada

• Nový Zéland

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Hlavní postavy psi Max a Baron jsou sympatičtí, začátek příběhu také, ale pak se objeví zlý králík a od té doby je to takové průměrné. V dabingu má navíc králík stejný hlas jako Bart Simpson, takže to bylo trošku nepříjemné. Celkově ani nevím jestli je to pohádka pro děti, možná pro ty starší, protože malé děti by asi nepochopili scény, kdy psi musí říkat, jak zabili své páníčky.(24.1.2018)

• Kaluž

Slaboduchý výplach pro caparty nepříliš bystrých rodičů. Scenáristicky nezvládnutý, nesmyslně násilný a zbytečně vulgární kolotoč trapnosti. Tvůrčí neschopnost studia Illumination zde dosáhla nové mety. Kvůli tomuhle jsme těma klíčema tenkrát teda nezvonili. Vraťte nám Pojara s Milerem! My si jdem znovu pustit Toy Story.(25.1.2017)

// Prvních pět minut je božích, protože přesně tak dlouho trvá, než se podobný námět komediálně vytěží. Jakmile nastoupí na řadu zápletka, celé to bohužel velmi rychle zevšední a dnes už něco takového dokáže fakt zabavit asi jen ty nejmenší. Škoda, o to větší, pokud máte doma taky nějakého toho mazlíčka. Čas strávený hraní si s ním by totiž rozhodně byl o moc lepší. 5/10(20.8.2016)

Maxipes Fík se Škubánkem zažívají nepříliš vtipná a nepříliš dobrodružná dobrodružství v New Yorku, aby na jejich konci objevili .... vzájemné přátelství. Dost nuda. Trochu to roztočila Fifinka, která, na rozdíl od nich, ve své roztomilosti nakonec odkryla vlčí povahu. Ale takových zvratů, kdy se ze sladkého zvířátka stane zabiják, je tam hned několik, takže to silně páchne rutinou. ___ Ještě asistoval Mišpulín po trans-operaci a Bobík s Piňdou, ti se ale tentokrát přiklonili na temnou stranu síly. __ Snímek je nepříjemný stereotypy, kdy kočky jsou výlučně mazlíčky starých panen a i psi nahrazují vztahy, protože jejich majitelé jsou buď úplně sami nebo tvoří neúplné rodiny. Takže je to vlastně smutné. ___ Jo, a film jednoznačně straní psům na úkor koček.(2.3.2017)

Podobne ako V HLAVE - v úvode sa vystrieľa všetka vtipná munícia, a potom už len nasleduje tuctové putovacie dobrodružstvo. Blbé je, že film ani nie je o tajnom živote domácich miláčikov... Film neublíži ani neotrávi, ale keď psie dobrodružstvo, tak radšej BOLT, keď mačky a psy, tak radšej MAČKY A PSY, keď zvieratká a dobrý príbeh, tak radšej ZOOTOPIA...(1.4.2017)

• - Ve scéně, kdy zvířátka jedou v autobuse, je na zadních dveřích reklamní plakát na animák Zpívej (2016). (Mandy412)

• - V kině byl před filmem promítán krátký mimoní film s názvem Mimoni jsou sekáči (2016). (Durdas)

• - U konce, když se andulka vítá se svým majitelem, a ten si sedne do křesla, je v pozadí vidět plakát na film Ptáci (1963). (Delock)