poster

Tajný život mazlíčků

 • USA

  The Secret Life of Pets

 • USA

  Untitled Pets Movie

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Tajný život maznáčikov

 • Kanada

  The Secret Life of Pets

 • Nový Zéland

  The Secret Life of Pets

 • Austrálie

  The Secret Life of Pets

 • Velká Británie

  The Secret Life of Pets

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pethushka
  ***

  V prvních minutách jsem se rozplývala nad krásným animovaným New Yorkem a řehtala se nad perfektně dotaženým chováním a pohyby domácích mazlíčků. Pokud nějakého z nich vlastníte, rozhodně vás pobaví, jak moc se tahle zvířátka podobají těm vašim. Roztomilý, vtipný, trefný... takový je začátek filmu. Pak už jde jenom o tisíckrát ohraný příběh o tom, jak se jedna parta zvířátek snaží zachránit druhou partu nejen před útulkem. Dětem tahle story bude stačit, dospělým už spíš ne. 3*(13.8.2016)

 • kepiash
  ***

  Scénáristé dokázali vymyslet spoustu skvělých a trefných vtípků ze života našich mazlíčků, které musí potěšit každého, kdo kdy choval doma nějaké zvířátko. Jenom je škoda, že jim už nezbylo víc nápadů na příběh, který tak v podstatě jen okopírovali z Toy Story. Společně s některými dalšími a dle mého názoru pro děj zbytečnými přehnanostmi typu - zvířata řídí auto, je to právě jednoduchost a „klišoidnost“ příběhu co trochu kazí výsledný dojem z filmu. To nejlepší a nejoriginálnější z celého filmu vidí člověk již v traileru, takže si následně klade otázku, zda nemohlo zůstat u podobných scének a bylo nutné natáčet za každou cenu celovečerák... Na druhou stranu, co pro ty děcka pořád vymýšlet? Je to film pro děti a je potřeba ho tak brát, ačkoliv si nejsem jistý zda zrovna ti nejmenší pochopí třeba odkaz na Někdo to rád horké. Ale co, já si u toho pěkně odpočinul, zasmál jsem se a to je hlavní.(7.10.2016)

 • luka4615
  ****

  Příjemná animovaná jednohubka, která nepřichází s ničím novým, avšak i to mnohokrát viděné podává velice svěže a s notnou dávkou humoru. The Secret Life of Pets je ideálním filmem na ospalé odpoledne, jelikož nehraje na vážnou notu a obsahuje mnoho skvělých gagů, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. A nejlepší postava? Jednoznačně šílený bílý králíček jménem Snowball! „The revolution has begun! Liberated forever, domesticated never!“(28.7.2016)

 • packa
  ***

  Ne že by mě extra šokovalo, že trailer je výrazně povedenější než výsledný film. Jen mě mrzí, že potenciál námětu byl trestuhodně nevyužitý - opravdu vydařených vtípků, které by rozesmály celé kino, bylo opravdu poskrovnu. Nejzábavnější na celé projekci (13.8.2016 ve 21.00) bylo, že se jí zúčastnil i premiér Sobotka se svými ratolestmi a ochrankou... Pro zvídavé- ne, nedostal volňáska, vstupenku si hezky pěkně zakoupil :-)(13.8.2016)

 • ivishka
  ****

  Čím ohromit u animovaných filmů, když už v tomto žánru takřka všechno bylo? Líbil se mi hlavní hrdina Max a líbila se mi myšlenka, že můj králíček místo toho aby na mě čekal doma, tak vyvádí nějaké skopičiny - třeba si zapne telku nebo kouká z okna a povídá si s ptáčky apod.. Nedokážu si to představit, a to je přesně důvod proč se podívat na tento film :-). Jasné je to asi spíše pro malé děti, ale mě to zaujalo. Nejvíce se mi líbil malý papoušek a jeho let (kdo neví musí o čem je řeč musí se na film mrknout) a také despotický bílý králíček.(25.8.2016)

 • - Ve filmu se objeví pár odkazů na animák Já, padouch (2010). Například píseň "Happy", hrající v jednom autě, která je oficiální písní filmu Já, padouch. Nebo kostým jednoho ze psů na konci filmu. (MeanWhile)

 • - Scéna, kde se Pops snaží flirtovat s Chloe, která mu říká: „Ale já jsem kočka“, načež on odpoví: „Nikdo není dokonalý“, je narážkou na film Někdo to rád horké (1959). (Candice)

 • - Ve filmu zazní píseň „Bounce“ od skupiny System of a Down. Jedná se o scénu, kdy majitel psa Leonarda odchází z domu a Leonard pustí hudbu a začne tancovat. (MeanWhile)