Nick prichádza v deň svojich 23. narodenín za svojou matkou do nemocnice pre duševne chorých. Napriek dlhej dobe, čo s ňou nekomunikoval, jeho zámer je jasný. Rád by sa dozvedel pravdu o svojom otcovi. Namiesto toho, aby sa dostal bližšie k poznaniu, odchádza ešte viac zmätený. Na jednej strane mu matka tvrdí, že si ho nepamätá, na strane druhej ho varuje, aby si pred ním dával pozor. Osem mesiacov po matkinej tragickej smrti zdedí Nick starý rodinný dom. Rozhodne sa ho spolu s niekoľkými priateľmi navštíviť, aby získal odpovede na svoje nezodpovedané otázky. (*CARNIFEX*)

AlistairMir

Nezaslouží si to více než tři ale mě ten nápad zaujal tak prostě přihodím jednu hore. Dost se mi líbila naháněčka v lese protože vlasatí chlapíci táhnoucí za sebou sekyry a pohybující se jak opice no byl to zajímavej pohled a zdrhal bych před nima taky. Jigsaw zapustil dlouhé háro ale pořád se ukazuje že tenhle dacan do hororů zkrátka patří a umí víc než být jen pan Skládačka. Film mě nenudil a pokud si všímáte indicií tak asi budete tušit o co poběží a pokud ne tak prostě koukejte a nechte se překvapit o co že těm sekerníkům vlastně jde. ()

Havaj8

Na jednu stranu, typ hororu o skupince lidí ve velkým dobrodružství, to už pomaličku vyprchává, přestože to má svý kouzlo. Na druhou stranu, ta předvídací schopnost hlavního hrdiny byla hloupá, ta zápletka o tajemným domu mohla mít taky větší hloubku, nehledě na to, že se to stejně nevysvětlilo, co kdo byl zač. Prostě hororový béčko, ale má to vůbec smysl točit, když to nedává smysl? Jedna parta vesničanů byla pro, druhá parta chromáků se sekerama byla proti. Něco záhadnýho komunikovalo zpoza zdí. Já jsem svoje odpovědi nedostal. Jediný pozitivum snad jen Jigsaw, nic víc. ()

Martin741

Od Salvu sa mi vzdy pacili Dziprs Kriprs, skoda len, ze rezisersky je to hodne slabe. herecke vykony mizerne, to je ale problem hororov uz dlhodobo : 30 % ()

Rodriguez

Celkem velmi slušný nápad, zpracování, herecké výkony atd. Dobrá jízda, kterou zpestřuje Tobin Bell (SAW) coby boží bojovník s dlouhými vlasy oblečený jako houmles :-D "Dark House" mě hodně připomíná "3:15 zemřeš". 80% ()

bourec

Ale jo,docela mě to bavilo,a v některejch temnejch pasážích sem měl i husinu.To se ale nedá říct vo konci,ten byl vodbytej,jako když už štáb přetáhnul stopáž,a byla potřeba rychle skončit.Ale protože sem neměl na ten film vůbec žádnej nárok,nakonec spokojenost.60%. ()

elanius

(56/2014) / Haunted / Dark House nesklamal, očakávania preda neboli vysoké. Nič objavného až na perfektných rasta polo-opičých monšterov. Pekne podľa šablóny sa ide kupredu, ale atmosféra je miestami naozaj podarená. (6/10) ()

Forsberg11

No nazdar. Volám sa Victor a vo vo voľnom čase točím gýčové pseudohorory pre americkú mládež. Vôbec mi to nejde, ale dá sa tým pekne uživiť, tak prečo nie. Môj zatiaľ posledný film sa volá Dark House, vlastne Haunted,.. počkať nie vlastne áno Dark Hause, či naozaj Haunted? Teraz ani ja sám neviem. Môj producent vymýšľal názov a keďže má schizofréniu vymyslel dva. Nevedel sa sám so sebou dohodnúť, ktorý použije a tak použil obidva. Ale k filmu. Takže čo som to chcel? Aha vyjadriť sa k tomu môjmu nového Dark Hauseu, či Haunted. No ono to je takáááá zlátanina, kde hlavné postavy behajú hore dole po americkom prdelákove a vkuse ich niekto prenasleduje. Keď nie sekermani, tak dom, keď nie dom tak John, a keď nie John tak ľudia ukrytý v ňom (nie v Johnovi, vo vykurovaní predsa). Noo je to zaujímavé, strašidelné, bu bu bu. Týmto filmom som ale nechcel nič povedať. Ja to vlastne ani neviem. Točím len poloamatérske braky a tie tupé ovce mi to žerú. Dokonca už aj v Európe. A keďže to takto fajne ide budem v tom pokračovať. A najbližšie v tretej časti môjho megaúspešného JéCéčka. Tak čúúús priatelia... 35 %! ()

Corpsegrinder

Ufff tak to byla síla. V tomhle filmu máme vše co už známe z asi miliardy ostatních hororů - otravná těhotná přítelkyně s krycím názvem KLASICKÁ PŘÍTĚŽ PRO HLAVNÍ HRDINY, píchání s úplně cizím člověkem v lese i když někde kolem pobíhá banda magorů se sekerama, rádoby důvody proč zůstat v opuštěným baráku a nepokusit se utéct, zlej démon co telefonuje s lidma ventilací, hlavní hrdina se zvláštním nadáním vyspoilerovat někomu jak umře a to vše zabalený do extra porce kecání o hovně. Ale musí se zase uznat že od amatéřiny to má fakt daleko, každopádně od toho pedofilního režiséra bych čekal trochu víc. Snad příště, je čas na Jeepers Creepers 3. ()

lucijelucije

Tak tohle se těžce hodnotí =) Já vím, že Haunted spíš působí jako amatérský brak, ale nemůžu si pomoct, ten děj je naprosto dokonalý. No a proč si to vlastně myslím? Sama nevím, ale uchvátilo mě, že ten film je bezvadně rozdělený, skvěle naplánovaný a že každá část má své Já..Navíc má tento film strašně zajímavý charakter, a až na ten katastrofální konec a až na ty ubohé scény, a občasné parodické prvky to mělo velký projektil, který jak vidíte převyšuje všechno ostatní. 60%. ()

Silviaxx

Priemerík, ktorý ma výrazne nenadchol, ale pozrieť sa dal bez ujmy na zdraví. Po trošku dlhšom rozjazde sa ocitáme v lese, kde sa budeme pohybovať až do konca. Naháňajú nás divní chlapi, ktorí vyzerajú ako za čias neandertálcov, no to je veľmi fajn, lebo to kvalitne vo mne vzbudzovalo napätie keď tam v noci v lese pobehovali. Páči sa mi, že sa Dark house nehrá na nič počítačové a zbytočne vypiplané až do takých rozmerov, že by to bolo skôr na škodu ako na úžitok. Namiesto toho sa jedná skôr o prirodzenejšiu filmarinu, a teda o to viac je znepokojenie hlbšie a autentíckejšie. Napriek tomu sa mi celý námet tohto hororu zdá ako strašná hovadina, nehovoriac o neustálych pokecoch cez ventiláciu (či čo to bolo). Na jedno pozretie ok. ()

helraiser

Tak něco tak hloupého a nudného se jen tak nevidí. Kdo psal scénář tak musel ujíždět na drogách jinak to snad ani není možný a ti démoni, nedémoni to byla prostě katastrofa. Uvažoval jsem nad odpadem, ale je tu mnoho filmu ještě mnohem horších a tady je alespoň nějaké to gore alespoň na konci, to ovšem nemění nic na tom, že to je opravdu pekelná nuda. ()

Wann

Tak Saw 8 s neandrtálníma negrama mě moc nezaujalo. Když už jsem se nenudil, tak jsem se smál a to je potom u hororu docela problém... některý scény jsou naprosto stupidní a směšný. ()

Clark_Kent

Nebýt Tobina Bella tak to ani nekoukám. Nebyl to propadák, režisér Jeepers Creepers tak jsem byl zvědavej. Průměrný horor. ()

intro

Celkem vydařený odpočinkový horor. Victor Salva umí. Viděl jsem poslední dobou hodně průměrných až slabých hororů, ale Dark House určitě vyčnívá z téhle kategorie. Snímek má i celkem originální námět. Příjemných 100 minut. Dávám 65%. ()

elanista1

V istych momentoch to je posobive a zaverecny zvrat ma nijak nenahneval, ale polovicu casu som zival. Aspon ze tu je vtipny prvok v podobe vlasatych demonov so sekerami v pokľaku, ak toto ma byt strasidelne, tak mam asi odlisny vkus. ()

J.Mayen

Tak toto se opět moc nepovedlo, v hlavní roli nuda, vedlejší role 2 nudy, film se táhne neuvěřitelně dlouze a kouzlo hororu, strašení bylo kde? Nebýt pár záseků sekerou do hlavy, myslel bych si že sleduju celovečerák Krkonoškých pohádek, i když ten krakonoš vypadal spíš jako bezdomovec. Nicméně na rok 2014, no jde vidět, že námětů je jako šafránu a pro jakejkoliv pokus se natočí děsná blbost. ()