Vodič nákladného auta medicínskej firmy Mamaroneck prevážajúcej toxický odpad sa sústredil na písanie SMS správy viac ako na riadenie svojho vozidla. Odniesol si to chudák jeleň, ktorý sa rozhodol odpočinúť si práve uprostred cesty. Navyše, jeden zo sudov sa uvoľnil a odkotúľal do neďalekého potoka, ktorý ho odplavil až k hrádzi z dreva a blata, obývanej bobrou rodinou. Krátko na to sa trio dievčat Jenn, Zoe a Mary rozhodlo stráviť víkend na chate neďaleko spomínaného jazera. Mala to byť pôvodne babská jazda, ale ako to už býva, plány sa menia. Na scéne sa objavila trojica mládencov, čo by nemuselo byť vôbec zlé. Čo je oveľa horšie, zelený sliz zo zapotrošeného barelu zmenil bobrov v zombie, ktorí dostali chuť zahryznúť sa do niečoho oveľa šťavnatejšieho ako drevo... (beso74)

SOLOM.

Pokud máte rádi nízko-rozpočtové trashe, jste tady na správné adrese. Parta okolo Jordana Rubina má zřejmě v oblibě animal horory a tak se rozhodla přispět svým vlastním dílem. Po všech těch zmutovaných žralocích, aligátorech, chobotnicích, křečcích, nebo ovcích přichází na řadu chlupatí bobři. Všem je tedy doufám jasné, že tady nepůjde o čistokrevný hororový nářez, ale spíše usměvavou hororovou komedii se spoustou hlášek o sexu, dvojsmyslných narážek a hlavně nepříliš zdařilých efektech. Samotní bobři vypadají vážně otřesně. Maňáskové představení tak v mnohých může vzbudit vlnu odporu, ale byla by škoda tento film zavrhnout jen kvůli nepovedeným zvířecím zombíkům. Dá se zde totiž narazit i na několik povedených gore scén a hlavně si nenechte ujít druhou polovinu filmu. Tedy hlavně jeho závěrečnou část. Proměna lidí v hlodavce – zombie se mi docela líbila. Do té doby to totiž hlavně připomínalo spíše teen komedii. Polonahá děvčata, nadržení chlapci, kecy o sexu – to vše je totiž zpočátku hlavní náplní filmu. Zas na druhou stranu se bylo na co dívat (zahrály si tu docela pohledné holky), ale místy už to zavánělo docela marností. 50% ()

eraserhead666

Bobry mám hrozně rád a zombie jsem svého času míval (a vlastně pořád mám, ty staršího data), takže jsem se na kombinaci docela těšil. A byl spokojený. Protože jsem si zase připadal jako náctiletý, sledující na videu osmdesátkové horrory o vraždících zmutovaných potvorách. ()

claudel

Je to béčko jako vyšité, možná dokonce i céčko, ale v sobotu v noci si člověk může dovolit i takový druh rozptýlení. Musím se přiznat, že mi připadl velmi zábavný ten prvotní nápad - zmutovaní bobři, to by mě asi nenapadlo a to jsem všelijakých hororů už viděl opravdu hodně. Ale tohle byla vlastně spíše asi komedie s hororovými prvky, nebo každopádně u mě vítězí ta komediální stránka, ta hororová mě místy štvala a byla až neuvěřitelně amatérská. Rádoby vztahovou linku raději vůbec nehodnotím. Nebudu moc přísný a švihnu tam dvě hvězdičky, ale od hororů o zmutovaných zvířatech mám na nějakou dobu svatý pokoj. ()

ARI50

Hvězda Za nápad protože už tady bylo snad vše a většinou neuspělo jalo tohle slabé ve všech ohledech. ()

Morholt

Párkrát jsem se u toho zachechtal a to je vlastně víc, než jsem čekal. Škoda času, který předcházel bobřímu řádění. To byla nehorázná nuda. Ale pak se objevili plyšáci vycpání hovězím a začalo to docela lítat. Ani ta partička herců, která se mi zprvu moc nezdála, nebyla nakonec tak hrozná. Tak trochu guilty pleasure. 50% ()

mm13

Ideálny spoločník na gaučovú párty, ktorý tu pobaví, tam trocha vystraší a nie je nechutný či dráždivý natoľko, aby urazil nežnejšie polovičky... skrátka neruší, dá sa vnímať aj len ako kulisa k inej zábave. Záver neprekvapil, ale sadol tomu celému úletu ako uliaty, zasadil ranu presne podľa pravidiel. Takže nenamietam, vedeli čo točia aj ako s tým naložiť. [50%] ()

Astaroth12

Už začiatok vyznel povedome, asi preto, že Return of the Living Dead Part II začal tak isto. Dialógy boli trápne a strašne tupo vyzneli. Neskutočne amatérsky natočené, bobry boli ukážkovo efektne dokurvený. To bolo jasné , že nejde o skutočných Bobrov. Neskutočne primitívne spracovanie, a faktom je, že tento nepodarený snímok kopíruje veľa iných filmov. Poviem to len raz, režisér je debil a Bodka. ()

jarkolar

Rozhodně koukatelná záležitost, pokud máte rádi hororový komedie. Je to hloupý, nelogický, trikově chabý a herecky plochý, ale o to tam vesměs jde. Já si chtěl u něčeho navečer po učení hezky vypnout a tohle posloužilo skvěle. ()

schizmo

Jediný štěstí tohoto filmu je, že se nebere moc (vůbec) vážně. Tam, kde se spousta 80' filmů pokoušelo o lehký komediální nádech nebo sebeironii, tady bych řekl, že se pokračuje v bejkárnách a typu odrzlého humoru, který byl například v Bad Taste, i když atmoféru to nemá prakticky žádnou. Autoři více, než na cokoli jiného, sázejí na divákovu chuť se bavit, takže spíše než pro fanouška hororu, je tohle určeno pro bandu kámošů s kupou chlastu a trávy - v kolektivu to musí fungovat bezvadně. Takže suma sumárum - bobři, kozy, vyhrocenost na druhou. Čirá zábava a šmitec. ()

kaylin

Aby bylo možné zopakovat divácký zájem jako v případě „Sharknada“, je potřeba alespoň pár zajímavých herců a postav, vymyslet něco, co komplexněji funguje a kde je skutečně humor, anebo alespoň nějaká ta památná scéna, což v „Zombeavers“ v podstatě chybí. Snaha zde je, ale tvůrci prostě jeli na to, že ten název bude sám o sobě tak ujetý, že ani nebude vadit, že je vlastně jedno, že jsou ve filmu zombie bobři. Kdyby to byly zombie tykve, výsledek je nejspíš stejný. Prostě jsem čekal víc zábavy. ()

..Lucas..

Nehorázná blbost, což se taky od tohohle filmu očekává. Škoda jen, že nebyla tak zábavná, jak by se mohlo zdát. Takový podprůměr s pár vtipnými scénami. ()

JohnMiller

3.5* Ále čo, nakoniec som zostal veľmi príjemne prekvapený. Nič svetoborného som od tejto snímky nečakal. A preto som sa prekvapil, keď hneď ma snímka upozornila, že pôjde o film určený pre milovníkov late 80´s a early 90´s Cabin a Eco hororov. A celý film sa od toho neopustilo. Išlo o srandu plnú klišé momentov, ako napríklad hneď na začiatku kde s nákladiaku unikol sud s toxickým odpadom a spadol priamo do vody..., To bolo proste klišé ktoré nikdy nezostárne. Veľmi pozitívne beriem aj to, že tvorcovia používali CGI efekty a teda aj digitálnych zombie bobrov iba minimálne, iba na miestach kde im už malí rozpočet nestačil. Takmer všade sa bojovalo proti fyzickým bábkam ako zo starej školy. Mňa to bavilo celú dobu Mnohé vtipné scenáristické vychytávky iba potešil takisto ako nádherné samičky a old schoolový soundtrack. ()

Dexter1

Na počudovanie, veľmi dobre natočená blbina. Aj napriek tomu, že bobri sú spravení strašne, celkovo je film dobre natočený, pričom sa nebojí ukázať nejakú tú krv, či ženské prednosti. Napriek absencii humoru sa na tom dobre zabáva, síce nie sú salvy smiechu, keďže sa film berie pomerne vážne, no svojím čudným spôsobom je to veľmi vtipné. Každopádne som objavil svoju novú femme fatale, Cortney Palm. SPOILER ALERT: pevne verím, že sa dočkám voľného pokračovania v podobe Zombees. ()

Trevor

Toto je jeden z tých ojedinelých prípadov keď sa pri trápnej zombie komédii, dokonca bobrej, cítite tak príjemne že si skvele oddýchnete a z chuti sa zasmejete napriek tomu že toto bolo určené skôr trinásťročným divákom. Neočakávajte žiadny extra príbeh, trápnych zombie-bobrov, priemernú kameru a neherecké výkony ale nakoniec sa možno pobavíte rovnako dobre ako ja. Možno aj preto, že komédia nie je rozhodne mojim obľúbených žánrom, ale raz za čas padne dobre zasmiaž sa nielen nad komentármi známych a plebsu nad politickým alebo športovým dianím. ()

stuntmanMIKE

tato kokotina mala potencial byt zabavnou kokotinou, nakoniec sa z toho vyklula debilna kokotina. Ono sa to popravde zo zaciatku kokoti celkom vtipne... problem nastane ked tam dorazia ti traja nesympaticki a odporni Twajlajt kokoti... potom to chyti taky kokotsky spad, az to z tejto prijemnej kokotinky zacne robit kokotinku neprijemnu.... Na druhej strane ocenujem bobrokokomedveda a par scen ma, aj ked kokotsky, pobavilo. Takze Piranha na bobri sposob sa nekona a tato kokotina ostava na poli zabavneho trashu v kolonke picovina. ()